Žnite budúci rok s kombajnom Axial-Flow

Vyberte si nový kombajn teraz s 10% zľavou. Budúci rok tak môžete žať kvalitne, rýchlo a bez starostí.

25. 9. 2020

Axial-Flow® si zakladá na šetrnosti pozbieraného zrna vďaka vytieraniu zrna o zrno. Kombajn je mechanicky jednoduchý, čo šetrí peniaze aj čas pri údržbe a minimalizuje prevádzkové náklady.

 

Prečo žať s Axial-flow?

Jednotka v šetrnosti

Pri zbere úrody je dôležité kvalitne a rýchlo zožať. S poškodeným zrnom totiž prichádzate o svoje zisky. U kombajnov je tretina poškodeného zrna vyfúknutá von na sitách prúdom vzduchu. Sladovnícky jačmeň, osivá, hrach a sója, tu všade je poškodenie zrna ešte dôležitejším parametrom. Výsledky namerané v českej a slovenský republike ukazujú, že s Axial-Flow® dosiahnete v priemere o 1,87% nižšie poškodenie zrna oproti klasickej konvenčnej technológii. Pri súčasných výkupných cenách komodít sa každé zrnko počíta. Vďaka tejto jedinečnej šetrnosti k zrnu ušetríte aj desiatky eur na hektár. Ročne sa úspora môže vyšplhať až k desiatkam tisíc eur.

 

Nízke prevádzkové náklady

Kombajn je mechanicky jednoduchý, čo prináša značnú úsporu financií i času. Predsezónna príprava stroja zahŕňa len malé množstvo potrebných úkonov pre spoľahlivú prácu. Úsporné FPT motory majú nízku spotrebu paliva a vysokú efektivitu prenosu výkonu. Nemecká skúšobňa DLG vykonávala testy prevádzkových nákladov jednotlivých značiek kombajnov na 3-4 ročných strojoch po dobu 3 rokov, kde Axial-Flow® dosiahol o 26% nižšie prevádzkové náklady a umiestnil sa na prvom mieste.

 

AFS Harvest CommandTM

Automatizované nastavenie úrody vám pomôže s chýbajúcimi skúsenosťami obsluhy alebo večernou únavou. Počas práce na poli monitoruje parametre zberu, porovnáva ich s požiadavkami obsluhy a následne robí jednotlivé úpravy nastavení. Súčasťou je tiež kamera v zrnovom výťahu sledujúca poškodenie zrna a množstvo nečistôt, alebo automatická regulácia pojazdovej rýchlosti. Vyberiete si stratégiu, ktorá zodpovedá vašim potrebám, podmienkam a plodine, a systém sa postará o ideálne nastavenie kombajnu.

 

Perfektná práca s rastlinnými zvyškami

U Axial-Flow® radu 250 je možné zvoliť medzi technológiu spracovania rastlinných zvyškov. Pre dokonalé rozdrvenie a rozhod slamy v celom zábere žacieho adaptéra je možné kombajn vybaviť drvičom X-tra. Ten dosahuje rovnomernosť rozhodu do 17%. Kvalita spracovania rastlinných zvyškov ovplyvňuje odber dusíka a vody pre rozkladanie organickej hmoty. Eliminuje zhluky slamy, ktoré napomáhajú množeniu hlodavcov. Slama po Axial-Flow® je pozdĺžne narušená, čo prináša lepšie sacie vlastnosti, pri využití v ustajňovacích priestoroch. Navyše disponuje väčšou lisovatelnosťou. Znižujú sa tak náklady na lisovanie, dopravu a skladovanie.

 

Pozrite sa na videá s detailnejším popisom kombajnu

 

 

Nechajte nám kontakt na vás a my sa Vám ozveme s akciovou ponukou 

 


Ďalšie články

SKLADOVÉ STROJE ZA AKCIOVÉ CENY!

19. 11. 2020

Zaobstarajte si závesnú techniku na novú sezónu ešte tento rok za výhodnejšiu cenu.

Reportáž s "Naj traktoristom"

6. 11. 2020

Prinášame vám reportáž s výhercom súťaže "NAJ traktorista"...

Hľadáme posily do tímu

19. 10. 2020

Vieš aké je to pracovať pre CASE IH? Chceš pracovat pre značku, která mení svet?

 

K rozmetadlám AMAZONE teraz terminál AMATRON 4 & LICENCE GPS-SWITCH ZDARMA!

5. 11. 2020

Pre nadchádzajúce sezónou sme pre Vás pripravili zvýhodnené podmienky pre rozmetadlá minerálnych hnojív AMAZONE.

Akciová ponuka na modely PUMA

4. 11. 2020

Vyberte si z našej ponuky Black Friday na skladové modely PUMA.