VZDELÁVACÍ KEMP V RUMUNSKU

Investujeme do vzdelania našich predajcov i mechanikov.

5. 8. 2019

Praktické školenia predajcov a mechanikov predajnej siete CASE IH v Rumunsku

Zo zabehnutého pracovného života v Čechách a na Slovensku sme mali možnosť na 3 dni utiecť trochu na východ, presnejšie do Rumunska, kde sa tento rok konal vzdelávacie zberný kemp značky CASE IH pre predajcov a mechanikov z celej Európy. Pod vedením ľudí z koncernu CNH sme sa vzdelávali v oblasti zberovej techniky, a to tak po teoretickej ako aj po praktickej stránke veci.

Školenia pre zberovú techniku ​​značky CASE IH bolo zamerané na nový modelový rad Axial-Flow 250 a nový revolučný automatizovaný systém AFS Harvest Command, úvod do inovácií pre rok 2020, nové skúsenosti v oblasti nastavenia kombajnu so zameraním na straty, poškodenia zrna a kvalitu slamy. Ďalej sme sa zaoberali rozdielmi medzi pásovým podvozkom a kolesami, drvičom Finecut vs. X-tra alebo vario lištou v porovnaní s pásovou žacou lištou CASE IH. Okrem kombajnov prebehlo školenie tiež pre zvinovacie lisy radu RB.

Pevne veríme, že po absolvovaní tohto kempu budú naši predajcovia aj mechanici schopní správne nastaviť kombajn podľa zberových podmienok a zbieranéej plodiny tak, aby Vám - našim zákazníkom - odovzdali hodnotné informácie k užívaniu Axial-Flow a vy ste vďaka našim popredajným službám cítili, že ste si vybrali tú správnu farbu kombajnu. Tú červenú!

Týmto ďakujeme všetkým zúčastneným, že si našli čas a vydali sa s nami do Rumunska dozvedieť sa mnoho cenných informácií o zberovej technike, ale aj prežiť krásne chvíle v spoločnosti kolegov. Sme presvedčení, že investície do vzdelávania má vždy zmysel!

Ďalšie články

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ - PREŠOV

8. 10. 2019

24. OKTÓBER 2019 od 10.00 hod. / Levočská 160, PREŠOV 

MAGNUM S NADŠTANDARDNOU ZÁRUKOU

4. 9. 2019

Továrenská záruka 2 roky alebo 2 000 hodín už v štandarde pre traktory MAGNUM.

Kvalitný a šetrný výmlat na prvom mieste

28. 8. 2019

Reportáž z dema AXIAL FLOW na východnom Slovensku. Viac...

ZBER MAKU s AXIAL FLOW

28. 8. 2019

Poďte sa pozrieť ako si náš kombajn poradil s makom v Malackách!

Hľadá sa PUMA!

28. 8. 2019

Pripravili sme pre vás fotosúťaž pod názvom "Hľadá sa PUMA". Hráme o zaujímavé ceny! Viac...