VZDELÁVACÍ KEMP V RUMUNSKU

Investujeme do vzdelania našich predajcov i mechanikov.

5. 8. 2019

Praktické školenia predajcov a mechanikov predajnej siete CASE IH v Rumunsku

Zo zabehnutého pracovného života v Čechách a na Slovensku sme mali možnosť na 3 dni utiecť trochu na východ, presnejšie do Rumunska, kde sa tento rok konal vzdelávacie zberný kemp značky CASE IH pre predajcov a mechanikov z celej Európy. Pod vedením ľudí z koncernu CNH sme sa vzdelávali v oblasti zberovej techniky, a to tak po teoretickej ako aj po praktickej stránke veci.

Školenia pre zberovú techniku ​​značky CASE IH bolo zamerané na nový modelový rad Axial-Flow 250 a nový revolučný automatizovaný systém AFS Harvest Command, úvod do inovácií pre rok 2020, nové skúsenosti v oblasti nastavenia kombajnu so zameraním na straty, poškodenia zrna a kvalitu slamy. Ďalej sme sa zaoberali rozdielmi medzi pásovým podvozkom a kolesami, drvičom Finecut vs. X-tra alebo vario lištou v porovnaní s pásovou žacou lištou CASE IH. Okrem kombajnov prebehlo školenie tiež pre zvinovacie lisy radu RB.

Pevne veríme, že po absolvovaní tohto kempu budú naši predajcovia aj mechanici schopní správne nastaviť kombajn podľa zberových podmienok a zbieranéej plodiny tak, aby Vám - našim zákazníkom - odovzdali hodnotné informácie k užívaniu Axial-Flow a vy ste vďaka našim popredajným službám cítili, že ste si vybrali tú správnu farbu kombajnu. Tú červenú!

Týmto ďakujeme všetkým zúčastneným, že si našli čas a vydali sa s nami do Rumunska dozvedieť sa mnoho cenných informácií o zberovej technike, ale aj prežiť krásne chvíle v spoločnosti kolegov. Sme presvedčení, že investície do vzdelávania má vždy zmysel!

Ďalšie články

Case IH týždne: Farmall

8. 7. 2020

Univerzálny pracant, ktorý sa hodí na farmu aj do komunálu.

CASE IH týždne: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výskumu a praktických skúseností. Práve tieto skúsenosti a vedomosti z výskumu skombinovali s požiadavkami zákazníkov a tak mohol vznikúť úplne nový Magnum AFS Connect, ktorý uspokojí potreby obsluhy v kabíne ako aj požiadavky manažérov.

Case IH týždne: Axial Flow

23. 6. 2020

Jednotka v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Kombajn ponúka maximálnu kvalitu zrna pri vysokom výkone stroja.

Case IH týždne: PUMA 175 CVXDrive

16. 6. 2020

Bestseller medzi traktormi, to je modelový rad PUMA. Vyrába sa v dvoch veľkostných prevedeniach 140-175 koní a 185-240 koní. 

Case IH týždne: Vestrum CVXDrive

9. 6. 2020

Predstavujeme Vám nový modelový rad Vestrum CVXDrive. Traktor patrí do prémiového segmentu od 100 až do 140 koní.