VZDELÁVACÍ KEMP V RUMUNSKU

Investujeme do vzdelania našich predajcov i mechanikov.

5. 8. 2019

Praktické školenia predajcov a mechanikov predajnej siete CASE IH v Rumunsku

Zo zabehnutého pracovného života v Čechách a na Slovensku sme mali možnosť na 3 dni utiecť trochu na východ, presnejšie do Rumunska, kde sa tento rok konal vzdelávacie zberný kemp značky CASE IH pre predajcov a mechanikov z celej Európy. Pod vedením ľudí z koncernu CNH sme sa vzdelávali v oblasti zberovej techniky, a to tak po teoretickej ako aj po praktickej stránke veci.

Školenia pre zberovú techniku ​​značky CASE IH bolo zamerané na nový modelový rad Axial-Flow 250 a nový revolučný automatizovaný systém AFS Harvest Command, úvod do inovácií pre rok 2020, nové skúsenosti v oblasti nastavenia kombajnu so zameraním na straty, poškodenia zrna a kvalitu slamy. Ďalej sme sa zaoberali rozdielmi medzi pásovým podvozkom a kolesami, drvičom Finecut vs. X-tra alebo vario lištou v porovnaní s pásovou žacou lištou CASE IH. Okrem kombajnov prebehlo školenie tiež pre zvinovacie lisy radu RB.

Pevne veríme, že po absolvovaní tohto kempu budú naši predajcovia aj mechanici schopní správne nastaviť kombajn podľa zberových podmienok a zbieranéej plodiny tak, aby Vám - našim zákazníkom - odovzdali hodnotné informácie k užívaniu Axial-Flow a vy ste vďaka našim popredajným službám cítili, že ste si vybrali tú správnu farbu kombajnu. Tú červenú!

Týmto ďakujeme všetkým zúčastneným, že si našli čas a vydali sa s nami do Rumunska dozvedieť sa mnoho cenných informácií o zberovej technike, ale aj prežiť krásne chvíle v spoločnosti kolegov. Sme presvedčení, že investície do vzdelávania má vždy zmysel!

Ďalšie články

Deň s obilným kombajnom Case IH Axial-Flow

6. 8. 2019

Nové kombajny Case IH Axial-Flow búrajú mýty o tom, že axiálne kombajny nedokážu robiť kvalitnú slamu. Aj takto znel slogan, ktorý sme zaregistrovali počas Demo tour nového modelu Axial-Flow 8250.

VZDELÁVACÍ KEMP V RUMUNSKU

5. 8. 2019

Investujeme do vzdelania našich predajcov i mechanikov.

Takýto bol CASE DEN 2019!

10. 6. 2019

Poriadna porcia zábavy, adrenalínu a červených strojov - taký bol CASE DEN 2019!

Dni poľa Dvory nad Žitavou

31. 5. 2019

Už čoskoro začínajú Dni poľa vo Dvoroch nad Žitavou...

CASE DEN 2019 sa blíži!

18. 4. 2019

Nenechajte si ujsť 16. ročník veľkej poľnej výstavy a show s názvom CASE DEN!