VYUŽITE HODNOTU HNOJIVA NAPLNO S PICHONOM

 

12. 8. 2020

Poznáte stroje značky PICHON? Získajte pre seba len to najlepšie.

Značka PICHON sa stala dôležitou súčasťou svetového trhu s poľnohospodárskou technikou v oblasti aplikácie hnojív. V tomto roku si pripomenieme 5O rokov výročie od založenia francúzskej firmy, ktorá sa stala synonymom kvality a precíznej aplikácie. PICHON ponúka široké portfólio strojov a svojich užívateľov upútal predovšetkým dlhou životnosťou, ktorá je daná kompletným pozinkovaním stroja, 5-ročnou zárukou, alebo napríklad rovnomernou a certifikovanou ekologickou aplikáciou.

ŠIROKÉ PORTFÓLIO A STROJE NA MIERU KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI

Značka PICHON ponúka široké portfólio riešení v oblasti aplikácie kvapalných aj pevných hnojív. V ponuke nájdete fekálne jedno, dvoj alebo trojnápravové cisterny radu TCI, rozmetadlá hnoja Muck Master, hadicové aplikátory so šírkou záberu až 30 m, robustný radličkový kyprič alebo napríklad miešadlá hnoja. Cieľom spoločnosti PICHON je dodávať svojim zákazníkom kvalitné stroje na mieru konkrétnym potrebám, ktoré umožní maximalizovať produktivitu a využiť potenciál na maximum. Vďaka presnej a efektívnej aplikácii hnojív dosiahnete vysokých výnosov a zároveň dodáte pôde potrebné živiny. Veľký dôraz je kladený na technické inovácie všetkých vyrábaných produktov a dlhú životnosť, ktorá je daná okrem iného kompletným pozinkovaním strojov.

Ponúkame profesionálne cisterny od 3 050 do 30 500 l vyznačujúci sa robustnou konštrukciou, vysokou univerzálnosťou alebo šikovným integrovaným podvozkom pre optimálnu stabilitu a vyššiu bezpečnosť. Medzi kľúčové vlastnosti patria hydraulické odpruženie pre aplikáciu i vo svahovitom teréne, hydraulicky odpružená oj a predná zdvíhacia náprava alebo inovatívny systém pre vyprázdňovanie hnojovice z kopca. Všetky cisterny sú pozinkované a garantujú tak vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Vďaka širokému modelovému radu sú vhodné, ako pre menších súkromných ​​poľnohospodárov, tak aj pre veľké poľnohospodárske podniky. 

 

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

  • 100% žiarové pozinkovanie

  • Integrovaný rám podvozku do nádrže pre maximálnu stabilitu

  • Hrúbka nádrže až 8 mm

  • Príprava pre rozšírenie  výbavy bez zásahov do konštrukcie

  • Zadné veko s minimálnym otvorom 800 mm

  • 5 rokov záruka na mechanickú stabilitu

 

K cisternám PICHON ponúkame celý rad doplnkovej výbavy. Vyberte si rôzne typy držiakov, aplikátorov, ramien alebo kypričov podľa konkrétnych želaní.

 

Bohatá doplnková výbava

V rámci doplnkovej výbavy ponúkame hadicové aplikátory 9 – 30 m alebo hadicové s bodkami o šírke záberu až 15 mradličkový kyprič EL61diskový aplikátor do strnišťa alebo aplikátor s hladkými diskami.

Hadicové aplikátory 9 – 30 m
V ponuke nájdete hadicové aplikátory s pracovným záberom až 30 metrov. Teleskopické aplikátory vynikajú nižšou stratou dusíka a minimálnym zápachom. Rovnomerné rozprestrednie a presnosť i na veľkých výmerách je samozrejmosťou.

Hadicové s bodkami so šírkou záberu až 15 m
Hadicové aplikátory s bodkami sú vhodné pre prácu na pastvinách. Umožňujú aplikáciu priamo ku koreňom, čím maximálne využijete hodnotu organických hnojiv. Pasívna kompenzácia náklonu garantuje perfektnú distribúciu a kopírovanie terénu, vďaka čomu nedochádza k prílišnému namáhaniu ramien aplikátora.

Radličkový kyprič EL61
Hlavnou prednosťou radličkového kypriča je presné a hlboké spracovanie pôdy a aplikácie až ku korienkom. Združuje dve funkcie, a to kultináciu strišťa a aplikáciu. Naviac nedocháza k strate dusíka a kyprič optimálne pripraví pôdu na nový výsev.

Diskový aplikátor do strnišťa EL64
Diskový aplikátor, ktorý je vybavený aplikačnými aj kypriacimi radami ozubených diskov, umožňuje kompletné zapravenie hnojiva do pôdy každých 12,5 cm. Združuje dve operácie do jednej, čím šetrí náklady a prejazd po poli.

Aplikátor s hladkými diskami EL71
Pri práci s diskovým aplikátorom s hladkými diskami nedocháza ku strate dusíka, zápachaniu a hlavne znečišteniu rastlín. Efektívna ochrana rastlín alebo rovnomerná distribúcia sú jeho hlavnými prednosťami.

 

Ďalšie články

STEYR DEMO TOUR 2020

2. 9. 2020

STEYR-áci zbystrite pozornosť! Je tu STEYR DEMO TOUR 2020.

Axial Flow demo tour 2020

20. 8. 2020

Presne v polovici júla vycestoval náš DEMO kombajn prvýkrát na pole. Od tej doby už zožal niekoľko sto hektárov.

NEBUĎ BÉÉÉČKO. ODLÍŠ SA. KÚP SI STEYRA!

19. 8. 2020

Limitovaná ponuka - jedinečný komfort už v štandarde.

VYUŽITE HODNOTU HNOJIVA NAPLNO S PICHONOM

12. 8. 2020

 

Agronomic design 2020

5. 8. 2020

Poďte sa s nami povoziť na novom Magnume 400 AFS Connect...