Vyberte si svoj model pre lesné účely

Ponúkame Vám originálne riešenie pre najťažšie práce v lese...

22. 1. 2018

Práca v lese predstavuje pre traktory vysoké zaťaženie. Značka STEYR Vám ponúka veľký výber modelov, variant motorov a prevodoviek, s ktorým budete perfektne vybavený pre každú činnosť. A to najlepšie je, že v porovnaní so špeciálnymi strojmi majú naše traktory uverzálne použitie.

 

ÚPLNÁ OCHRANA DO LESA

Pre špeciálne požiadavky v lese ponúka STEYR  úplnú ochranu s prídavným vybavením šitým na mieru pre rad traktorov od 75 do 300 k. Všetky súčasti vybavenia je možné objednať už z výroby.

  • Masívna lesná ochrana STEYR proti vetvám v štvor alebo šest stĺpkovom prevedení

  • Ochranná mriežka na streche a pred zadným oknom

  • Zadné okno z Makrolonu - odolného proti rozbitiu miesto ochrannej mriežky

  • Masívna spodná ochrana a bočnýé kryty na ochranu motora, prevodovky, zadnej nápravy, palivovej nádrže a nádrže hydraulického oleja

  • Odnímateľné spätné zrkadlá, skrátenie nástupných schodíkov

  • Odolné pneumatiky do lesa so zosilnenými lesnými ráfikmi a ochranou ventilov

  • Otočné pracovisko alebo otočné riadenie pre maximálny komfort pri prái s vyvážacími prívesmi alebo pri práci s lesnou frézou

  • Pohodlná a rýcla zmena smeru bez komplikácií od 115 do 300 koní

  • Paket LED svetiel pre pohodlnú a bezpečnú prácu aj po zotmení.

 

ECOTECH

Traktory STEYR vsadili na najnovšie technológie ecotech. V dôsledku toho sa znížila spotreba paliva a produkcia škodlivín. To šetrí Vašu peňaženku a súčasne životné prostredie.

 

STEYR KOMPAKT

Tento model sa používa predovšetkým pre ľahké a stredne ťažké práce. Vďaka nízkej úzkej konštrukcii a svojej obratnosti chráni traktor lesný porast a pôdu. Tak sa hodí najmä pre lesnú prebierku, ťažbu dreva a tiež sa perfekne hodí pre práce v poraste. Traktor je možné kombinovať tiež pre prácu s čelným rampovačom.

 

STEYR MULTI

Spája výhody menších kompaktných traktorov s výkonným potenciálom veľkých traktorov. Je vhodný nielen pre každodenné použitie v lese, ale tiež pre prácu v kombinácii s ťažkým prípojným náradím. Po novom je u tohto radu traktorov k dispozícii ochranný rám do lesa v 4 stĺpikovom prevdení a so zadným sklom odolným voči rozbitiu pre bezpečnú prácu. Trubkový rám na želanie poskytuje perfektný výhľad pri práci s čelným rampovačom.

 

STEYR PROFI CLASSIC A STEYR PROFI CVT

Efektívne, silne a premyslene sa prezentujú traktory STEYR Profi Classic a STEYR Profi CVT. Rad Profi spája v sebe silu veľkých traktorov s hospodárnosťou menších modelov. Či už pri použití rampovača náročného na výkon alebo veľkého vyvážacieho prívesu s hydraulickým ramenom - rad Profi perfektne pokrýva celú oblasť použitia. Prevodové ústrojenstvo s dvoma, štyrmi rýchlosťami radenými pod zaťažením alebo plynulá prevodovka CVT s aktívnou kľudovou reguláciou pri zastavení a technológie dvojitej spojky ponúkajú optimálny komfort pri ovládaní.

 

STEYR CVT A TERRUS CVT

Je doma všade tam, kde sú potrebné mimoriadne výkony. Pri najnáročnejšej práci v lese, pri energeticky náročnom získávaní štiepky alebo pri prekladaní a preprave dreva. Traktory STEYR CVT ponúkajú ako najlepšie vo svojej triede nové možnosti použitia. S pomocou úpravy pre jazdu vzad je tento spôsob použitia vysoko ergonomický a je možné prevádzať všetky úkony pri práci so štiepkovačom, mulčovacím strojom alebo pri práci s vyážacím prívesom pohodlne z miesta obsluhy.

 

Ďalšie články

Krátime ceny strojov na prípravu pôdy AMAZONE

11. 7. 2018

Pripravili sme speciálnu ponuku na stroje CATROS, CERTOS a CENIUS. Viac...

NOVÝ OPTUM. SPÁJA TÝCH NAJLEPŠÍCH.

9. 7. 2018

Doprajte si traktor profesionálov. NOVÝ OPTUM CVX s darčekom ZADARMO.

ODTRHNITE SA OD VŠEDNOSTI

27. 6. 2018

Prichádza NOVÝ MAXXUM 115 za cenu už od 62 500 EUR*.

Efektívne spracovanie pôdy pomocou senzorov

18. 6. 2018

Novinka od značky CASE IH - pôdny senzor pre reguláciu hĺbky spracovania a siatia.

Dni poľa Dvory nad Žitavou

29. 5. 2018

Už čoskoro začínajú Dni poľa vo Dvoroch nad Žitavou...