VIRTUÁLNA REALITA PRE AUTOŠKOLY

Pohodlne sa usaďte. STEYR prináša nové možnosti pre výcvik vodičov.

28. 10. 2020

NOVÉ MOŽNOSTI S TRAKTORMI STEYR PRE VAŠICH ŠTUDENTOV

V apríli tohto roku sme vám predstavili jedinečnú aplikáciu www.steyr360.cz, prostredníctvom ktorej si môžete v pohodlí svojho domova detailne prezrieť vybrané modely značky STEYR. A rovnako ako sa vyvíja poľnohospodársky trh a traktory, je potrebné učiť novým technológiám aj samotných vodičaóv. Preto sme sa rozhodli priniesť nevšedný zážitok aj priamo im!

 

Prvými modelmi dostupnými v našej virtuálnej realite boli najsilnejší traktor v podobe STEYR Terrus CVT, u ktorého môžete napríklad v kabíne preskúmať najluxusnejšie prevedenie sedadla, novinka roku 2019 STEYR Expert CVT otvárajúci nové možnosti komfortu od 100 koní vrátane novej lakťovej opierky Multicontroller II, očakávaná novinka STEYR Absolut CVT, ktorá bude ponúkaná od menovitého výkonu 185 až 240 koní, a v neposlednom rade STEYR Konzept.

Značka STEYR okrem iného ponúka aj profesionálne riešenie pre výcvik nových vodičov. Kompletný balík služieb zahŕňa okrem vysoko kvalitných, intuitívnych a komfortných traktorov aj špeciálne homologovanú úpravu pre autoškoly alebo zaškolenie inštruktorov a skúšobných komisárov. Špeciálna úprava zahŕňa prestavbu kabíny pre dve až tri homologované sedačky pre inštruktora a komisára, zdvojené ovládanie spojky a brzdového pedála pre maximálnu kontrolu, alebo označenie vozidla pre autoškolu.

Vďaka aplikácii STEYR 360º si teraz môžete prezrieť STEYR 4055 Kompakt S a STEYR 4100 Multi so špeciálnou homologovanou úpravou z pohodlia svojho domova a zoznámiť sa so základnými funkciami a možnosťami traktora. Virtuálna realita môže byť v súčasnosti využitá aj ako vhodná učebná pomôcka pre školy a autoškoly. Pre ešte lepší zážitok odporúčame použiť virtuálne okuliare.

Vstúpte s nami do sveta STEYR: www.steyr360.cz!

Ďalšie články

SKLADOVÉ STROJE ZA AKCIOVÉ CENY!

19. 11. 2020

Zaobstarajte si závesnú techniku na novú sezónu ešte tento rok za výhodnejšiu cenu.

Reportáž s "Naj traktoristom"

6. 11. 2020

Prinášame vám reportáž s výhercom súťaže "NAJ traktorista"...

Hľadáme posily do tímu

19. 10. 2020

Vieš aké je to pracovať pre CASE IH? Chceš pracovat pre značku, která mení svet?

 

K rozmetadlám AMAZONE teraz terminál AMATRON 4 & LICENCE GPS-SWITCH ZDARMA!

5. 11. 2020

Pre nadchádzajúce sezónou sme pre Vás pripravili zvýhodnené podmienky pre rozmetadlá minerálnych hnojív AMAZONE.

Akciová ponuka na modely PUMA

4. 11. 2020

Vyberte si z našej ponuky Black Friday na skladové modely PUMA.