Traktory pre výcvik vodičov (Traktory pre autoškoly)

Pre potreby techniky do autoškôl má značka STEYR profesionálne riešenie. Svoje modely KOMPAKT a MULTI ponúka v úprave pre výcvik vodičov s kompletným balíčkom služieb. Značka STEYR predstavuje na trhu jednotku, ktorá v sebe skrýva nielen kvalitu, ale aj krásny vzhľad traktorov. Preto si tieto traktory vyberajú tí zákazníci, ktorí hľadajú kvalitu a zároveň pohodlie, TOP technológie a prestížnu značku. Odlíšenie ponúkame nielen do poľnohospodárstva, ale tiež do odborných škôl.


 

KVALITA A OBRATNOSŤ TRAKTORU

Prednosťou modelových radov KOMPAKT a MULTI je vysoký komfort a dobrú manévrovateľnosť vo stiesnenejších priestoroch. Vďaka tomu sú vhodné pre výcvik žiakov všetkých vekových kategórií pred výjazdom do bežnej dopravy alebo do pracovného nasadenia. Zároveň zastrešujú traktory STEYR na trhu TOP technológie, vďaka tomu budú študenti dobre oboznámení s technológiami budúcnosti.

 

ÚPRAVA KABÍNY Z VÝROBY

Na účely výcviku doplníme vzduchom odpružené sedadlo inštruktora s horizontálnym posunom, bezpečnostným pásom, zdvojené ovládanie pre inštruktora (pedál brzdy, ovládanie spojky), možnosť dvoch alebo troch homologizovaných sedačiek, označenie autoškoly a klimatizácia kabíny.

 

ZAŠKOLENIE INŠTRUKTOROV A SKÚŠOBNÝCH KOMISÁROV

Súčasťou balíčka našich služieb je tiež odborné zaškolenie obsluhy stroja, či už inštruktorov či skúšobných komisárov pre perfektnú znalosť ovládanie všetkých funkcií traktora. Vďaka tomu dôjde ku skvalitneniu samotného školenia žiakov.

Viac informácií o produkte na telefónnom čísle: +421 915 842 356

Kategória: TRAKTORY STEYR