TRAKTORY CASE IH

O TRAKTOROCH CASE IH

O TRAKTOROCH CASE IH

Značka CASE IH sa zaoberá potrebami poľnohospodárov už od roku 1842. Od tej doby vyvíja techniku, ktorá dokonale spĺňa požiadavky  zákazníkov. Vďaka svojmu dlhoročnému vývoju dokáže CASE IH ponúknuť to pravé riešenie pre Vašu farmu.

QUANTUM N/V/F (65-105 koní)

QUANTUM N/V/F (65-105 koní)

Vyskúšajte maximálnu spoľahlivosť a komfort traktorov CASE IH v tom najmenšom prevedení. Špeciálny modelový rad traktorov pre vykonávanie tých najšpecifickejších pracovných operácií ako sú práce v sadoch, chmeľniciach a viniciach. Aj keď sú tieto traktory svojim dizajnom navonok malé, tak v sebe ukrývajú maximálny výkon, ktorý je zaručený vďaka prenosu výkonu cez štvorvalcový motor od sesterskej spoločnosti FPT objemom 3,4 l. Môžete si vybrať z troch dostupných verzií - V / N / F.

MALÝ NAVONOK, VEĽKÝ VO VNÚTRI.  NOVÝ QUANTUM V / N / F.

 

FARMALL A (50 - 114 koní)

FARMALL A (50 - 114 koní)

FARMALL A. Traktor, ktorý píše svoju úspešnú históriu už desiatky rokov. Tento modelový rad ponúka traktory s výkonom od 50 do 114 koní, ktoré sa skvele hodí pre všetky práce na súkromných farmách a pre komunálne použitie. Aj keď sa jedná o malé traktory, tak i napriek tomu sú schopné poskytnúť užívateľom dostačujúci výkon a príjemné pracovné prostredie.

SKVELÝ PRE KOMUNÁL AJ ŽIVOČÍŠNU VÝROBU. FARMALL A.

 

FARMALL C (58- 114 koní)

FARMALL C (58- 114 koní)

Úplne nový modelový rad Farmall má hlboké korene v histórii značky CASE IH - silné a univerzálne traktory od roku 1923. Dnes je u tejto modelovej rady stále kladený dôraz na kompaktnosť, ľahké riadenie, jednoduché ovládanie a skvelý pomer výkonu k hmotnosti, ktorý ponúka veľký rad možností pre využitie.

KOMPAKTNÝ A VÝKONNÝ POMOCNÍK. NOVÝ FARMAL C.

 

LUXXUM HI-eSCR (100-120 koní)

LUXXUM HI-eSCR (100-120 koní)

Úplne nový niá modelový rad traktorov LUXXUM s výkonom od 100 do 120 koní s technológiou úpravy spalín HI-eSCR. Nový LUXXUM je úplne prémiový traktor, ktorý sa dá v tejto triede nájsť. LUXXUM poskytuje maximálny komfort kabíny a jednoduché ovládanie traktora je možné aj vďaka lakťovej opierke Multicontroller. Traktory sú vybavené motormi od sesterskej spoločnosti FTP a prevodovkou so štvorstupňovým Powershift.

POZNEJTE PRÉMIOVÝ TRAKTOR - NOVÝ LUXXUM HI-eSCR.

 

VESTRUM CVXDrive (100 - 130 koní)

VESTRUM CVXDrive (100 - 130 koní)

Nový modelový rad traktorov VESTRUM CVXDrive s výkonom od 100 do 130 koní v sebe spája traktor s kompaktnými rozmermi  s technológiou a úrovňou komfortu v kabíne, ktorú by ste očakávali u traktorov vyšších výkonových radov. Traktory VESTRUM CVXDrive sú vybavené motormi spĺňajúce najnovšiu emisnú normu STAGE V s technológiou Hi-ESCR 2 s celkovo 13 patentmi a veľmi obľúbenou plynulou prevodovkou CVX pre dosiahnutie maximálneho pôžitku z jazdy.

ELEGÁN PRE KAŽDÚ FARMU. NOVÝ VESTRUM CVXDrive.

MAXXUM HI-eSCR (115-175 koní)

MAXXUM HI-eSCR (115-175 koní)

Inovovaná modelová rada traktorov MAXXUM nadväzuje na úspešnú históriu svojich predchádzajúcich generácií. Traktory MAXXUM sú dostupné s výkonom od 115 do 145 koní, ktorý môže byť so systémom Power Managment navýšený až na 175 koní. Vybrať si môžete z troch rôznych variantov prevodoviek. Priestranná kabína, pracovné LED osvetlenie, dotykový monitor AFS 700 a lakťová opierka Multicontroller sú len jedny z mála prvkov, ktoré Vám zaručí maximálne pohodlie pri práci počas dlhých pracovných dní.

POĽNOHOSPODÁRSTVO JE ZRAZU JEDNODUCHŠIE. NOVÝ MAXXUM HI-eSCR.

 

 

 

PUMA AFS CONNECT (140 - 270 koní)

PUMA AFS CONNECT (140 - 270 koní)

Modelový rad PUMA ponúka celkom 15 modelov, ktoré môžu byť vybavené prevodovkami Semi alebo Full-Powershift. Úplne na vrchole je bezkonkurenčná a plynulá prevodovka CVXDrive. Traktory sú poháňané šesťvalcovými motormi s objemom 6,7 litra a sú dostupné s výkonom od 140 do 270 koní. Nová PUMA AFS CONNECT disponuje novým atraktívnym dizajnom a radom zaujímavých technických vylepšení. Kabína ponúka možnosť výberu zo štyroch rôznych paketov výbavy a nájdete v nej osvedčené a obľúbené ovládacie prvky.

 

DESIGN SE MENÍ, MENO ZOSTÁVA. NOVÁ PUMA AFS CONNECT.

 

OPTUM HI-eSCR (270 - 313 koní)

OPTUM HI-eSCR (270 - 313 koní)

Optum CVX vytvára úplne novú kategroii traktorov CASE IH, ktorá sa výkonom i váhou radí úplne presne medzi modelmi Puma a Magnum. Dostupné sú modely Optum 270 CVX a Optum 300 CVX, u ktorých už názov vypovedá o použití osvedčenej plynulej prevodovky CVX. Motor, využívajúci na splnenie emisnej normy Stage IV / T4 final iba technológiu Hi-ESCR, dosahuje výkonov od 288 do 313 koní.

OPTIMÁLNE RIEŠENIE NA DOSAH RUKY. NOVÝ OPTUM CVX HI-ESCR.

 

MAGNUM AFS Connect (280 - 435 koní)

MAGNUM AFS Connect (280 - 435 koní)

Nová generácia vysoko výkonných poľných ťahačov MAGNUM AFS ConnectTM v sebe spája traktor, ktorý prináša novú úroveň komfortu, telematiky, správy dát a rozsiahlych prvkov výbavy do kategórie traktorov s výkonom nad 300 koní. Nový MAGNUM AFS ConnectTM je zameraný na individualizáciu vodiča a jeho ovládanie v každom kroku.

ZAŽITE VIAC SLOBODY. MAGNUM AFS ConnectTM

 

QUADTRAC HI-eSCR (350-692 koní)

QUADTRAC HI-eSCR (350-692 koní)

Ak hľadáte traktor, ktorý je synonymom pre maximálnu produktivitu, spoľahlivosť, komfort a výkonnosť, tak hľadáte práve originálny štvorpásový traktor QUADTRAC. Nová generácia traktorov je vybavená technológiou HI-eSCR, ktorá zaručí maximálny výkon pri zníženej spotrebe paliva. Najsilnejší traktor na trhu, bezkonkurenčný pásový podvozok, najväčšia kabína na trhu so štvorbodovým odpružením a nízkou hladinou hlučnosti, jednoduché ovládanie stroja vďaka Multicontrolleru, pracovné LED osvetlenie a mnohé ďalšie. Spoznajte svet pásových traktorov, spoznajte QUADTRAC.

NAJSILNEJŠÍ TRAKTOR NA SVETE. QUADTRAC HI-ESCR.

Čelné nakladače LRZ

Čelné nakladače LRZ

Nová generácia originálnych čelných nakladačov CASE IH LRZ posúva merítka v nakladaní smerom vyššie! Čelné nakladače LRZ sú dokonale prispôsobené pre Váš traktor CASE IH. Podľa výkonu traktora a vašich požiadaviek si môžete zvoliť z niekoľkých typov a výbavy. Ich robustná konštrukcia a výnimočná kvalita sú zárukou dlhodobej, spoľahlivej prevádzky ako u ostatných produktov CASE IH.

 
 

 

MOTORY CASE IH

MOTORY CASE IH

Preverená technológia poháňa stroje CASE IH. Najnovšie motory CASE IH 12,9, 8,7 a 6,7 l s technológiou Efficient Power reprezentujú vyššiu úroveň výkonnosti a úspornosti paliva. Boli vyvinuté pre potreby poľnohospodárov, ako ste vy, ktorí chcete urobiť svoju prácu s vyššou produktivitou, úspornejšie a s vyšším ziskom.

 

 

 

 

STIAHNUŤ KATALÓG STROJOV

 

 

 

PREČÍTAJTE SI REFERENCIE
UŽÍVATEĽOV CASE IH

 

PREČÍTAJTE SI O MOTOROCH CASE IH

 

POZRITE SI VIDEÁ

PUMA EP

 

MAGNUM EP

 

STEIGER EP


SCR