Lúčne mulčovače

TEHNOS / Lúčne mulčovače

Lúčne mulčovače MT profi

Mulčovače sú vyrobené z vysoko tvrdého oteru vzdorného plechu a sú určené k použitiu v ovocinárstve, vinohradníctve, komunálnej oblasti, na letiskách a pastvinách.

Rotor s nožmi nastaviteľný vo dvoch výškach ešte dodatočne zlepšuje účinok mulčovania. Pohyblivé nože na rotoroch sa pri náraze na prekážku odklonia. Nízky kryt po oboch stranách umožňuje mulčovanie pod korunami stromov.
Mulčovače sú robustné a odolné. Sú vhodné pre použitie v ťažkých pracovných podmienkach.


 

Lúčne mulčovače MTL

Ľahšie prevedenie mulčovačov určených pre prácu na zelených plochách, ihriskách a parkoch. Výhodou pre použitie s malými traktormi je ich nízka hmotnosť.


Lúčne mulčovače MTV 2 vario

Mulčovače sú určené predovšetkým na mulčovanie trávnikov v sadoch a vinohradoch s rôznymi vzdialenosťami medzi riadkami. Možnosť variabilného prispôsobenia šírky mulčovača priamo pri samotnej prevádzke. Nízky kryt po oboch stranách umožňuje prácu pod korunami stromov.
Robustný kryt z vysokoodolného plechu je odolný voči opotrebeniu. Pohyblivé nože na rotoroch sa pri náraze na prekážku odklonia. Vnútorné usporiadanie krytu zaisťuje optimálny účinok mulčovania a rovnomerné vyhadzovanie hmoty.


Lúčne mulčovače MTV 3 vario

Mulčovače sú určené predovšetkým k mulčovaniu trávnikov v sadoch a vinohradoch. Hydraulicky nastaviteľný pracovný záber umožňuje prispôsobenie sa rôznym medziriadkovým vzdialenostiam. Pohyblivé nože na rotoroch sa pri náraze na prekážku odklonia.