TEHNOS

 

Spoločnosť TEHNOS bola založená v roku 1989. Výrobný závod spoločnosti TEHNOS sa nachádza v meste Žalec v Slovinsku. Poľnohospodárske stroje TEHNOS sú výsledkom vlastných poznatkov, rozvoja a testovania. Technické prevedenie, robustná konštrukcia, dizajn a patentované riešenia sú zárukou dlhej životnosti strojov. Robotizovaný strojový park s možnosťou výroby v technológiách 3D a 5D, robotickým zvarovaním a povrchovou ochranou dáva strojom špičkovú kvalitu.

Na základe moderných riešení spoločnosť vyrába stroje špičkovej kvality: univerzálne mulčovače, poľné mulčovače, bočné mulčovače, lúčne mulčovače, lesnícke mulčovače, mulčovače do sadov a viníc, účelové mulčovače, stroje pre produkciu zemiakov.

 

Portfólio spoločnosti:

 

UNIVERZÁLNE MULČOVAČE

Tieto mulčovače sú určené na univerzálne použitie, vyznačujú robustnou konštrukciou a pevnosťou a preto sú vhodné aj na používanie v ťažkých pracovných podmienkach.

 


 

 

POĽNÉ MULČOVAČE

Sú určené predovšetkým pre mulčovanie obilných a kukuričných strnísk, lúk, slnečníc a iných plodín, určených pre zelené hnojenie.

 

 

BOČNÉ MULČOVAČE

Okrem univerzálneho použitia v poľnohospodárstve sú tieto mulčovače určené na mulčovanie komunálnych plôch so sklonom +90° / -60°, predovšetkým svahov vodných tokov, priekop, povrchov okolo ciest a trávnikov, ovocných sadov a pastvín.

 

 

​LÚČNE MULČOVAČE

Mulčovače sú vyrobené z vysoko tvrdého oteru vzdorného plechu a sú určené k použitiu v ovocinárstve, vinohradníctve, komunálnej oblasti, na letiskách a pastvinách.


 

 

MULČOVAČE DO SADOV A VINÍC

Určené pre využitie vo vinohradníctve a ovocinárstve na mulčovanie letorastov, vetví a trávy.

 

 

 

LESNÍCKE MULČOVAČE

Ľahké lesnícke mulčovače sú kompromisom výhodnej ceny a schopností. Sú určené predovšetkým k čisteniu čiastočne zarastených pastvín a poľnohospodárskych plôch.