Stroje CASE do poľnohospodárstva

STAVEBNÁ TECHNIKA / Stroje CASE do poľnohospodárstva

SSL

SSL

V roku 2011 došlo k radikálnej zmene koncepcie a designu celého modelového radu šmykom riadených nakladačov CASE a ich  značeniu. Ďalšou zásadnou zmenou je rozšírenie o dva modely, čo znamená že CASE je schopné dnešným dňom ponúknuť 9 modelov s označením SR a SV. Z tejto škály šmykom riadených nakladačov sme schopný pokryť požiadavky a potreby poľnohospodárskej prevádzky , ale  i stavebného sektora.

WL

WL

Modelový rad veľkých kolesových nakladačov sa v roku 2011 rozdelil na dve skupiny a to modely vybavené motormi TIER 3 a v novej variante vybavené motormi TIER 4. Najmenšie dva modelové rady nakladačov CASE 521E a 621E naďalej hnané motormi TIER 3.

WL Kompaktný

WL Kompaktný

Malý rad kolesových kompaktných nakladačov CASE je svojou veľkosťou a parametrami špecifická. Avšak do tejto kategórie patria stroje s označením 21E 321E o prevádzkovej hmotnosti 4.6 5,7 t s motormi CASE. Taktiež motory tohto modelového radu majú zatiaľ emisnú normu TIER 3. Stroje sú dodávané v rýchlostných variantoch 20 a 35 km / h, zásadne s hydraulickým rýchloupínacím zariadením.

 

TX

TX

Značka CASE dodáva na európsky trh 5 modelov teleskopických manipulátorov. Základnými parametrami týchto strojov maximálny dosah v rozmedzí 12,3 16,5 m s nosnosťou až 4.500 kg. Základné a najžiadanejšie modely pre slovenský trh je model bez stabilizátorov TX130-40, ktorý čiastočne supluje istú variantu nakladača kolesového. Vynikajúce manévrovacie schopnosti s možnosťou riadenia oboch náprav, pozdĺžneho náklonu a rýchlej výmeny rôzneho prídavného zariadenia zo stroja robí univerzálny nosič. Všetky modely sú vybavené TIER 3 motormi a Powershift prevodovkou.


 


PREČÍTAJTE SI REFERENCIE ZÁKAZNÍKOV

 PREČÍTAJTE SI O ZNAČKE CASE CE

 

 

 

STIAHNUŤ POĽNOHOSPODÁRSKY PROGRAM CASE CE