STEYR DEMO TOUR 2020

STEYR-áci zbystrite pozornosť! Je tu STEYR DEMO TOUR 2020.

2. 9. 2020

STEYR DEMO TOUR 2020 MÁ NA SLOVENSKU ZASTÁVKU V PREŠOVE

STEYRáci zbystrite pozornosť! Jedna z najväčších udalostí roka pre značku STEYR je konečne tu! Po úspešnej tour v roku 2018, ktorú na zámku Jemniště v Českej republike navšítivilo cez 200 priaznivcov značky, by sme chceli nadviazať na tradičné podujatie a pozvať vás na poľnú show STEYR DEMO TOUR 2020. 

Chceli by sme vás, všetkých priaznivcov značky STEYR, srdečne pozvať na veľkolepú show s červeno-bielo-červenými rakúskymi strojmi. Európska STEYR DEMO TOUR 2020 bude mať tento rok po prvé zastávku v aj na Slovensku.

Spoločnosť AGRI CS a AGRI CS Slovakia si pre vás pripravili hneď tri zastávky. Prvou zastávkou je PREŠOV. Akcia sa bude konať v piatok 18. 9. na stredisku spoločnosti AGRI CS Slovakia a priľahlých poliach. Druhou zastávkou v utorok 22. 9. bude krásna vinárska oblasť Pálava, konkrétne neďaleko dediny Ivaň. Českú časť poľné show STEYR DEMO TOUR 2020 zakončíme v Kaznějove, konkrétne u spoločnosti AUTO Helus s.r.o..

Všetky poľné dni začínajú od 9:30 hod, tak príďte včas, nech Vám nič neutečie.

 

BOHATÝ PROGRAM

Pripravili sme si pre vás bohatý program. Tešiť sa môžete na prezentáciu strojov, v rámci ktorej si budete môcť rakúsho krásavca pozrieť zblízka, dozviete sa viac o ponúkanom sortimente a predovšetkým kľúčových prednostiach jednotlivých modelov, ktoré robia z traktorov STEYR jedinečné stroje. Predstavíme vám menšie traktory počnúc modelovým radom KOMPAKT, najpredávanejší model MULTI a nebudú chýbať ani novinky ako STEYR EXPERT CVT a IMPULS CVT.

Dôležitou súčasťou DEMO TOUR sú aj praktické ukážky na poli, pretože vidieť traktory priamo v akcii je to najdôležitejšie. Ponúkneme vám aj možnosť individuálnych jázd, aby ste mohli sami zasadnúť za volant týchto rakúskych krásavcov a na vlastnej koži si vyskúšať ich prednosti. Súčasťou programu sú aj odborné stanovištia. Občerstvenie bude tiež zabezpečené a pripravili sme si pre vás i darčeky a tombolu.

Vyplnením formulára na stránkach www.steyr.cz sa môžete zaregistrovať na poľnú show STEYR DEMO TOUR 2020. Za registráciu od nás obdržíte darček, ktorý Vám odovzdáme na mieste. Nezabudnite vyplniť, že chcete prísť do PREŠOVA:)

Zaregistrujte sa teraz na: https://www.steyr.cz/polni-dny-steyr-2020

Ďalšie články

STEYR DEMO TOUR 2020

2. 9. 2020

STEYR-áci zbystrite pozornosť! Je tu STEYR DEMO TOUR 2020.

Axial Flow demo tour 2020

20. 8. 2020

Presne v polovici júla vycestoval náš DEMO kombajn prvýkrát na pole. Od tej doby už zožal niekoľko sto hektárov.

NEBUĎ BÉÉÉČKO. ODLÍŠ SA. KÚP SI STEYRA!

19. 8. 2020

Limitovaná ponuka - jedinečný komfort už v štandarde.

VYUŽITE HODNOTU HNOJIVA NAPLNO S PICHONOM

12. 8. 2020

 

Agronomic design 2020

5. 8. 2020

Poďte sa s nami povoziť na novom Magnume 400 AFS Connect...