QUADTRAC HI-eSCR (350-692 koní)

To, čo je najlepšie, sa každý snaží rôzne napodobniť, ale originál ostáva vždy len jeden. Viac ako 20 rokov vývoja a skúseností s pásovými podvozkami, tisíce spokojných zákazníkov na celom svete a viac ako 100 užívateľov v Českej republike. Unikátny systém štyroch pásových jednotiek s nezávislým kopírovaním povrchu, rovnomerné rozloženie hmotnosti 50/50 medzi prednou a zadnou nápravou pre maximálnu ťah a dokonalý styk s pôdou, najväčšia kabína v tejto triede na trhu s nízkou hladinou hlučnosti, ktorá je navyše ako jediná vo svojej kategórii vybavená štvorbodovým odpružením, maximálny výkon najsilnejšieho modelu až 692 koní a mnoho patentovaných riešení sú len jedny z mála vlastností, ktoré charakterizujú jediné riešenie dostupné len v červenej.

 

HOSPODÁRNE A PRODUKTÍVNE MOTORY

Najvýkonnejšie stroje žiadajú vysoký výkon, ktorý traktorom QUADTRAC zaručujú špičkové šesťvalcové motory od sesterskej spoločnosti FPT s objemom 12,9 l s dvojstupňovým preplňovaním, vysokotlakovým vstrekovacím systémom Common Rail a novo navrhnutým systémom chladenia. Vďaka využitiu technológie HI-eSCR vynikajú motory vysokou hospodárnosťou, produktivitou a spĺňajú prísnu emisnú normu STAGE IV. Kombinácia vysoko účinnej prevodovky, silného hydraulického systému a bezkonkurenčného pásového podvozka dokáže efektívne preniesť vysoký výkon motora na pôdu.

 

MAXIMÁLNE POHODLIE A JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE

Aj keď pásové traktory QUADTRAC predstavujú najvýkonnejšie traktory dostupné na trhu, tak aj napriek tomu je ich ovládanie úplne intuitívne a veľmi jednoduché, a to vďaka bezkonkurenčné lakťovej opierke Multicontroller, ktorá je zhodná pre všetky traktory CASE IH od 100 koní. Kabína týchto ťahačov bola vyvinutá v spolupráci so zákazníkmi z celého sveta, ktorí požadovali priestrannú a veľmi dobre odpruženú kabínu. Kabína traktorov QUADTRAC je tak ako jediná v tejto triede vybavená štvorbodovým odpružením kabíny pre maximálny komfort obsluhy, vyniká veľmi nízkou hlučnosťou a radí sa medzi najväčšie kabíny dostupné na trhu. Bezkonkurenčný výhľad zaručuje panoramaticky zakrivené čelné sklo, vďaka ktorému tak máte dokonalý výhľad do všetkých strán. Pri práci v noci isto oceníte možnosť využitia pracovného LED osvetlenia, ktoré osvetlia pracovnú plochu v okolí stroja v uhle 360 ​​°.

 

BEZKONKURENČNÝ PÁSOVÝ PODVOZOK

Bezkonkurenčný štvorpásový podvozok je to, čo robí traktory QUADTRAC unikátnymi. Tento podvozok je vyvíjaný značkou CASE IH už od roku 1996, kedy CASE IH predstavil svoj prvý traktor s pásovým podvozkom a stal sa tak svetovým lídrom v tejto kategórii. Štyri pásové jednotky sú na sebe úplne nezávislé a vďaka tomu tak dokonale kopírujú terén a sú neustále v kontakte s pôdou, aby dochádzalo k maximálnemu prenosu výkonu. Pásový podvozok Vám zaručí vynikajúcu trakciu a optimálny tlak na pôdu, vďaka ktorému tak ochránite svoju pôdu pred zhutnením.

 

UNIKÁTNA KONŠTRUKCIA

Vďaka štyrom pásovým jednotkám a kĺbovému systému majú traktory QUADTRAC optimálne rozloženú hmotnosť medzi prednou a zadnou nápravou v pomere 50/50. Toto riešenie prináša početné výhody - lepšiu trakciu a flotačné vlastnosti alebo tiež jednoduchšiu prepravu na pozemných komunikáciách. Hlavná výhoda kĺbového riadenia oproti dvojpásovým traktorom je bezpochyby pri otáčaní na úvrati, pretože nedochádza k negatívnemu hrnutiu pôdy, a navyše je zaručené dodržanie maximálneho krútiaceho momentu. Vďaka šírke traktora pod tri metre celkovej šírky je možná bezproblémová prepravy po ceste.

 

PATENTOVANÉ TECHNICKÉ RIEŠENIE TRAKTOROV QUADTRAC

  • trojbodový oscilačný rám traktora - lepšie ťahové vlastnosti

  • tri pojazdové kladky pre rovnomerné rozloženie hmotnosti

  • odpruženie pojazdových kladiek pre lepšie kopírovanie a komfort

  • otvorený dizajn kladiek a napínacích kolies pre lepšie čistenie

  • systém automatického napínania pásov - bezúdržbové prevedenie

  • centrálne uchytenie ťažnej tyče - výrazne lepšie ťahové vlastnosti

  • natáčacie schodíky - pohodlnejšie a bezpečnejšie vystupovanie

  • robustné uloženie odpruženej kabíny ROPS pre vyššiu bezpečnost

  • 8 patentov pre technológiu riešenia emisií HI-eSCR.

 

SPRÁVNY PÁSOVÝ TRAKTOR JE ČERVENÝ. Prečítajte si zaujímavé porovnanie dvoch traktorov-  CASE IH QUADTRAC 620 A JOHN DEERE 9620RX.

Prečítajte si článok TU.

 

 

Kategória: TRAKTORY CASE IH

Modely

Název / Parametr Motor Počet valcov/objem motora (cm3) Menovitý výkon ECE R120 (kW/hp) Maximálny výkon s Power Managementom (kW/hp) Max. krútiaci moment s Power Managementom (Nm pri 1400 ot/min)
QUADTRAC 470 Dieslový motor s Common Rail, jedným turbodúchadlom HI-eSCR 6 / 12900 350 / 476 386 / 525 2229
QUADTRAC 500 Dieslový motor s Common Rail, jedným turbodúchadlom HI-eSCR 6 / 12900 373 / 507 410 / 558 2374
QUADTRAC 540 Dieslový motor s Common Rail, jedným turbodúchadlom HI-eSCR 6 / 12900 399 / 543 451 / 613 2540
QUADTRAC 580 Dieslový motor s Common Rail, jedným turbodúchadlom HI-eSCR 6 / 12900 433 / 589 479 / 647 2757
QUADTRAC 620 Dieslový motor s Common Rail, jedným turbodúchadlom HI-eSCR 6 / 12900 462 / 628 509 / 692 2941

 

 

STIAHNUŤ PROSPEKTSTIAHNUŤ BROŽÚRU
VÝKON A SILA MAJÚ SVOJE MENÁ

 

 

STIAHNUŤ BROŽÚRU O
TECHNOLÓGII EFFICIENT POWER

 

 

 

 

Súbory k stiahnutiu: