ŠPECIÁLNA EDÍCIA SO ZVÝHODNENÍM AŽ 4 800 EUR

Špeciálna edícia traktorov MAXXUM s atraktívnou výbavou zdarma!

 

20. 4. 2018

Edícia "Jerome Increase Case" s cenovým zvýhodnením až 4 800 EUR *

Na veľtrhu Agritechnica, v novembri 2017 uviedla značka CASE IH na trh úplne nový modelový rad traktorov strednej triedy MAXXUM. Tieto traktory sú svojím menovitým výkonom od 115 do 145 koní vhodné predovšetkým pre súkromných ​​poľnohospodárov, ale aj ako univerzálny traktor pre veľké poľnohospodárske podniky. MAXXUM je v tejto triede jednoznačne to najlepšie, s čím môže poľnohospodár pracovať tak na poli, v doprave, ako aj v agregácii s čelným nakladačom!

Prvý traktor modelového radu MAXXUM zišiel z výrobnej linky v roku 1989 a za tú dobu bolo po celom svete predaných už státisíce kusov tohto úspešného radu vysoko obratných a výkonných traktorov.

 

15 modelov, tri varianty prevodového ústrojenstva

Pätnásť rôznych modelov je dostupných v prevedení MAXXUM, MAXXUM Multicontroller a MAXXUM CVXDrive. Podľa jednotlivých prevedení má zákazník na výber hneď z troch typov prevodového ústrojenstva. Jedná sa o osvedčené prevodové ústrojenstvo ActiveDrive 4 s štvorstupňovým PowerShift, ktoré ponúka 17x16 rýchlostí pre jazdu vpred/vzad.

Horúcou novinkou roku 2018 je revolučné prevodové ústrojenstvo ActiveDrive 8 poskytujúce dohromady 24x24 rýchlostí pre jazdu vpred/vzad v troch skupinách A, B a C, kedy charakteristika každej zo skupiny je špeciálne navrhnutá pre dané pracovné operácie.

Vývojárom od značky CASE IH sa podarilo túto čisto mechanickú prevodovku naučiť pokročilým funkciám prevodovky plynulej. Tým došlo k zvýšeniu komfortu ovládania a jazdy, a predovšetkým k výraznej úspore paliva, ktorá z modelu MAXXUM 145 ActiveDrive 8 robí o 10% úspornejšie traktor, ako je jeho najbližší konkurent v tejto kategórii.

Posledným variantom, ktorú má zákazník na výber, je prevodové ústrojenstvo CVXDrive zaručujúce plynulú zmenu prevodového pomeru od 0 do 40 km/hod. Štandardom tohto typu prevodovky je vlastný systém APM (Automatic productivity management), ktorý dokáže optimálne zladiť otáčky motora s daným prevodovým pomerom, aby dochádzalo k vysokej úspore paliva.

 

Nový MAXXUM boduje

Od svojho uvedenia na trh zbiera nový MAXXUM na mnohých medzinárodných veľtrhoch a lokálnych výstavách jedno ocenenie za druhým. Pre podčiarknutie výnimočnosti a na počesť zakladateľa značky CASE IH, pána Jeroma Increase Case-a, predstavila značka CASE IH špeciálnu edíciu traktorov MAXXUM s názvom "Jerome Increase Case". Špeciálna edícia platí pre najsilnejšie modely tohto radu - štvorvalcové modely 145 a šesťvalcové modely 150 vo všetkých troch prevedeniach.

 

Špeciálna edícia "Jerome Increase Case" s cenovým zvýhodnením až 4 800 EUR *

Táto exkluzívna edícia zahŕňa niekoľko špeciálnych prvkov, ktoré môžete ako zákazník získať s cenovým zvýhodnením až 4 800 EUR *. Traktory v tejto edícii ponúkajú kombináciu exkluzívnych a komfortných prvkov výbavy.

Viditeľným znakom zvonku je podpis Jeroma Increase Case-a na kapote traktora. Výbava ďalej zahŕňa LED svetlá v maske kapoty, kde sa taktiež objavuje podpis J. I. Case. V kabíne sa nachádza luxusný kožený volant s logom orla, historickým symbolom značky CASE, tkaný koberec na podlahe, rádio s bluetooth a automatická klimatizácia. Verzie Maxxum Multicontroller a Maxxum CVX zahŕňa luxusné kožené sedadlo Active Dual Motion s aktívnym pružením, prevetrávaním, tlmením rázov, verzia Maxxum ponúka vysoko komfornté sedadlo Dual Motion.

Nenechajte si ujsť túto špeciálnu ponuku a kontaktujte svojho autorizovaného predajcu CASE IH ešte dnes. Nezabudnite nás sledovať aj na Facebooku CASE IH SK, kde Vám prinášame najnovšie informácie zo sveta značky CASE IH.

AK MÁTE ZÁUJEM O TESTOVACIU JAZDU, NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ!

Zoznam našich predajcov nájdete v sekcii KONTAKTY.

 

 

Súbory k stiahnutiu:

Ďalšie články

Takýto bol CASE DEN 2019!

10. 6. 2019

Poriadna porcia zábavy, adrenalínu a červených strojov - taký bol CASE DEN 2019!

Dni poľa Dvory nad Žitavou

31. 5. 2019

Už čoskoro začínajú Dni poľa vo Dvoroch nad Žitavou...

Hľadáme vodiča DEMO kombajnu!

7. 5. 2019

Chceš zažiť super leto? Spoznaj krásu leta so strojmi značky CASE IH.

CASE DEN 2019 sa blíži!

18. 4. 2019

Nenechajte si ujsť 16. ročník veľkej poľnej výstavy a show s názvom CASE DEN!

MAGNUM presvedčil aj Podtatrancov

15. 4. 2019

Výkonný CASE IH Magnum sa uplatnil aj pod Tatrami. Čítaj viac...