SERVISNÉ ZÁZEMIE

Uvedomujeme si dôležitosť profesionálnej starostlivosti o techniku. Preto našim zákazníkom ponúkame kvalitnú a profesionálnu  servisnú starostlivosť, lebo vieme, že naši zákazníci potrebujú spoľahlivé stroje a v prípade potreby najmä na rýchlu pomoc. Preto popri predejných službách poskytujeme kompletný záručný a pozáručný servis. 

Prostredníctvom našich predajných  stredisiek a dealerských stredisiek sa stará o Vašu techniku team vyškolených odborníkov s mnohoročnými skúsenosťami.

Spoločnost AGRI CS Slovakia svoje servisné služby ponúka v štyroch servisných strediskách: v Nitre, v Sučanoch, v Spišskej Belej a v Sennom. Pokrytie Slovenska dopĺňajú dealerské strediská v Trnave, v Rožňave a vo Zvolenskej Slatine.  Kvalitu servisných služieb zaručujeme pravidelným školením servisných technikov na jednotlivé modelové rady strojov, nové trendy v opravárenstve a novinky na trhu. K samozrejmosti patrí vybavenosť najmodernejším diagnostickým zariadením na kompletnú diagnostiku ako mechanických, tak i elektrických komponentov stroja. 

Nami ponúkané značky a technika predstavuje vo svojom obore lídra v nových technologiách a technických riešeniach. V spojení s našimi skúsenými  pracovníkmi môžete čerpať tieto výhody ich používaním i vy.