PREDAJNÁ STAROSTLIVOSŤ

Kompletná starostlivosť o zákazníka pre nás začíná už od prvého kontaktu. Pravideľne preškolujeme svojich zamestnancov po odbornej stránke, aby našim zákazníkom pomohli nájsť to správne riešenie podľa ich želaní a konkrétnych špecifických požiadaviek.

Z nášho sortimentu ponúkame výkonnú poľnohospodársku techniku od výrobcu CASE IH, STEYR, AMAZONE, SIP, TEHNOS, PICHON a Molčík, spolu so stavebnou technikou CASE Construction.


Pod značkou CASE IH je ponúkaný ucelený rad traktorov od malých kompaktných traktorov s výkonom od 60 koní po ťažké poľné ťahače STEIGER s maximálnym výkonom 670 koní. Traktory CASE IH patria vo všetkých segmentoch z technického hľadiska k absolútnej špičke a prevádzkovo sú veľmi spoľahlivé a vynikajú nízkou spotrebou paliva. Do sortimentu CASE IH tiež patria vysoko kvalitné lisy a kombajny, ktoré sú svojim výkonom a šetrnosťou najpredávanejšie axiálne kombajny na svete.

 

CASE je dnes jednou z mála svetových značiek, vystupujúcich na trhu ako „global full-liner“, tzn. značka, ktorá ponúka svojim zákazníkom úplný sortiment stavebných strojov. Neustále sa zdokonalujúce technické riešenia zvyšujú úžitkovú hodnotu strojov značky CASE a súčastne prinášajú svojim majiteľom a užívateľom vysoký komfort obsluhy, zvýšenie efektivity práce a nízke prevádzkové náklady. Stroje CASE sú chválené najmä pre svoju robustnú konštrukciu, vysoký výkon a tradičnú spoľahlivosť.


Rakúska značka STEYR  vyrába moderné a kvalitné traktory, ktoré svojim výkonom od 65 do 226 koní ponúkajú riešenie nie len pre farmy, ale tiež sú veľmi obľúbené pre komunálne a lesné účely.


Nemecká značka AMAZONE ponúka ucelený rad produktov na spracovanie pôdy, siatie, postrekovanie a rozmetanie hnojiva.

 

 

 
 

 

Vyberte si z ponúkaného sortimentu produktov: