KOMBAJNY

AXIÁLNE KOMBAJNY CASE IH VÁM DÁVAJÚ VIAC!

AXIÁLNE KOMBAJNY CASE IH VÁM DÁVAJÚ VIAC!

S nami získate viac výkonu, jednoduchosti, šetrnosti, úspor a univerzálnosti pre Vašu žatvu. Vďaka skúsenostiam značky CASE IH s axiálnymi kombajnmi už od roku 1977 Vám ponúkame technológiu overenú tisíckami poľnohospodárov po celom svete. Axiálne kombajny pri svojom predstavení spôsobili doslova prevrat v tomto odvetí. Od tej doby  firma CASE IH získala v porovnaní s ostatnými výrobcami omnoho viac skúseností a odborných znalostí o axiálnych kombajnoch.

 

AXIAL FLOW rad 240

AXIAL FLOW rad 240

Vlajkovou modelovým radom kombajnov CASE IH je rad 240 tiež s technológiou Efficient Power iba s technológiou Hi-ESCR vyhovujúce norme Tier IV final. Rad 240 prišla s radom vylepšení, medzi ktoré sa radia inovovaný rotor určený špeciálne pre európske podmienky, odpružený pásový podvozok, zjednodušenie práce oblushy a mnoho iného. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú tie najvýkonnejšie stroje aké aktuálne vládnu svetovým poliam.

AXIAL FLOW rad 140 Cross Flow

AXIAL FLOW rad 140 Cross Flow

Pre rok 2016 CASE IH predstavuje nový rad axiálnych kombajnov s technológiou TIER IV final, ktorá umožňuje plniť aktuálne najprísnejšiu emisnú normu len za použitia močoviny Hi-ESCR. Modelový rad 140 ponúka mláťačky o výkone 312 až 449 koní. Novo sú tieto stroje vybavené svahovým vyrovnávaním.


 

 

 

VYDAJTE SA CESTOU VYŠŠÍCH ZISKOV
ŠPECIÁLNA BROŽÚRA AXIAL FLOW

 

PREČÍTAJTE SI REFERENCIE