KOMBAJNY

 

 

AXIÁLNE KOMBAJNY CASE IH VÁM DÁVAJÚ VIAC!

AXIÁLNE KOMBAJNY CASE IH VÁM DÁVAJÚ VIAC!

S nami získate viac výkonu, jednoduchosti, šetrnosti, úspor a univerzálnosti pre Vašu žatvu. Vďaka skúsenostiam značky CASE IH s axiálnymi kombajnmi už od roku 1977 Vám ponúkame technológiu overenú tisíckami poľnohospodárov po celom svete. Axiálne kombajny pri svojom predstavení spôsobili doslova prevrat v tomto odvetí. Od tej doby  firma CASE IH získala v porovnaní s ostatnými výrobcami omnoho viac skúseností a odborných znalostí o axiálnych kombajnoch.

 

AXIAL FLOW rad 250 NOVINKA

AXIAL FLOW rad 250 NOVINKA

Case IH Axial Flow rad 250 ponúka niekoľko noviniek oproti svojmu predchodcovi radu 240. Hlavnou inováciou je automatický zberný systém AFS HARVEST COMMAND. Ten sa postará o maximálne využitie potenciálu, ktorý v sebe tieto kombajny skrývajú, a pomôže Vám dosiahnuť tie najlepšie výsledku zberu. Ďalej ponúka niekoľko technických inovácií, ktoré zjednodušia prácu sa obilným kombajnom, urýchli nastavenie kľúčových prvkov a postarajú sa o dokonalú manažment pozberových zvyškov.

 

AXIAL FLOW rad 150

AXIAL FLOW rad 150

Kombajny Case IH Axial Flow radu 150 sú vybavené technológiou Stage V final, ktorá umožňuje plniť aktuálne najprísnejšiu emisnú normu iba za použitia močoviny Hi-ESCR. Modelový rad 150 ponúka kombajny s výkonom 312 až 460 koní. Najnovšie sú tieto stroje vybavené svahovým vyrovnávaním X-Flow.