SIP

Stroje značky SIP sa vyznačujú svojou ľahkou obsluhou a robustnou konštrukciou a súčasne aj dlhou životnosťou. Zaobstaraním niektorého zo strojov SIP získate robustný stroj s jednoduchým ovládaním pri akejkoľvek pracovnej činnosti. Naše stroje ponúkajú osvedčené riešenia od použitia na veľkých výmerách až po aplikácie vo svahovitom teréne. Prostredníctvom vysoko výkonných a spoľahlivých strojov garantujeme našim zákazníkom bezchybnú prácu bez zbytočných prestojov.

Naše produktové portfólio obsahuje žacie stroje, rotorovej obracače krmovín, rotorové a pásové zhrňovače krmovín, senážne a zberacie vozy. Ponúkame technické riešenia pre podniky ponúkajúce služby, veľké podniky aj pre menších poľnohospodárov.

 

DISKOVÉ KOSAČKY

Robustné diskové kosačky s vynikajúcim odľahčením garantujú optimálny rez a čistú kvalitnú krmivinu. Garantujeme jednoduché nastavenie a údržbu. Modelové rady s kondicionérom i bez.

 

ROTOROVÉ OBRACAČE KRMOVÍN

Kvalita krmovín závisí od dvoch faktorov: Presná, poprípade čistá práca a doba sušenia. Preto sú rotorové obracače krmovín enormne dôležitou súčasťou procesu zberu krmovín.

 

ROTOROVÉ ZHRŇOVAČE KRMOVÍN

SIP ponúka široký výber zhrňovanie do riadkov pri zbere zelenej krmoviny. Kypro našuchorené riadky zaisťujú rýchlejšie preschnutie krmovín a uľahčujú naberanie krmoviny pomocou zberacieho ústrojenstva.

 

PÁSOVÉ ZHRŇOVAČE KRMOVÍN

Vďaka robustnej konštrukcii sú pásové zhrňovače krmovín SIP veľmi vhodné pre nahrňovanie, obracanie a zhrňovanie. Pásové zhrňovače sú nesené ako pred, tak aj za traktorom a pracujú s rôznymi otáčkami aj s rôznym smerom otáčania.

 

SENÁŽNE A ZBERACIE VOZY

Zberné vozidlá SENATOR sú ideálne pre zber zeleného krmiva. Naše senážne a zberacie vozy Vás presvedčia širokou paletou štandardného vybavenia. Nízkoložné prevedenie dodávané na želanie podstatne znižuje ťažisko stroja a odporúčame ho pre prácu vo svahovitom teréne.

 

ROZMETADLÁ HNOJA

Rozmetadlá SIP ORION sú vhodné takmer pre každú farmu. Vynikajú výbornou manévrovateľnosťou a rovnomerným rozhodením materiálu. Rozmetadlá s prívlastkom ALP sú určené do kopcovitého terénu. Nízko položené ťažisko a široký rozchod kolies je priamo určený pre strmý terén.

 PREČO SI VYBRAŤ STROJE OD ZNAČKY SIP?

1. Kvalitná slovinská výroba

2. Garancia 2 roky

3. Jednoduchá, ale robustný konštrukcia

4. Pracovná rýchlosť až 18 km/h

5. Nižšia hmotnosť, nižšia potreba ťažnej sily, nižšia spotreba nafty

6. Perfektné kopírovanie a šetrné kosenie vďaka hydropneumatickému odľahčeniu

7. Referencie spokojných zákazníkov