SIP

Firma SIP je najväčším slovinským výrobcom poľnohospodárskych strojov. Hlavné sídlo firmy sa nachádza v Šempeteri v Savinjskej doline. SIP využíva dlhoročných skúseností pri výrobe robustných a kvalitných strojov.

Do jej hlavného programu patria žacie stroje, rotorové obracače a zhrňovače krmovín.

Stroje značky SIP sa vyznačujú svojou ľahkou obsluhou a robustnou konštrukciou a súčasne aj dlhou životnosťou. Moderný program strojov na zber krmovín ponúka profesionálne riešenie pre rôzne skupiny užívateľov, ako sú napr.:

  • Podniky ponúkajúce služby a veľké podniky: veľké pracovné zábery pre efektívne obrábanie veľkých výmer pomocou vysoko spoľahlivých strojov vykazujúcich dlhú životnost.

  • Menší poľnohospodári pôsobiaci aj v horských oblastiach: stroje s nízkou hmotnosťou a menším pracovným záberom pre prácu na menších alebo ťažko prístupných plochách.

Export značky SIP zahŕňa viac ako 80% strojov, ktoré smerujú do 55 krajín celého sveta.

 

DISKOVÉ KOSAČKY

Robustné diskové kosačky s vynikajúcim odľahčením garantujú optimálny rez a čistú kvalitnú krmivinu. Garantujeme jednoduché nastavenie a údržbu. Modelové rady s kondicionérom i bez.

 

BUBNOVÉ KOSAČKY

Ľahké kosačky nesené za traktorom s 2 bubnami sú jednoduché a robustné. Sú zvlášť vhodné pre malé podniky. Každý bubon je vybavený 3 žacími nožmi. Pohon cez remene na ozubený prevod bubnov.

 

ROTOROVÉ OBRACAČE KRMOVÍN

Kvalita krmovín závisí od dvoch faktorov: Presná, poprípade čistá práca a doba sušenia. Preto sú rotorové obracače krmovín enormne dôležitou súčasťou procesu zberu krmovín.

 

ROTOROVÉ ZHRŇOVAČE KRMOVÍN

SIP ponúka široký výber zhrňovanie do riadkov pri zbere zelenej krmoviny. Kypro našuchorené riadky zaisťujú rýchlejšie preschnutie krmovín a uľahčujú naberanie krmoviny pomocou zberacieho ústrojenstva.

 

PÁSOVÉ ZHRŇOVAČE KRMOVÍN

Vďaka robustnej konštrukcii sú pásové zhrňovače krmovín SIP veľmi vhodné pre nahrňovanie, obracanie a zhrňovanie. Pásové zhrňovače sú nesené ako pred, tak aj za traktorom a pracujú s rôznymi otáčkami aj s rôznym smerom otáčania.

 

SENÁŽNE A ZBERACIE VOZY

Zberné vozidlá SENATOR sú ideálne pre zber zeleného krmiva. Naše senážne a zberacie vozy Vás presvedčia širokou paletou štandardného vybavenia. Nízkoložné prevedenie dodávané na želanie podstatne znižuje ťažisko stroja a odporúčame ho pre prácu vo svahovitom teréne.

 

ROZMETADLÁ HNOJA

Rozmetadlá SIP ORION sú vhodné takmer pre každú farmu. Vynikajú výbornou manévrovateľnosťou a rovnomerným rozhodením materiálu. Rozmetadlá s prívlastkom ALP sú určené do kopcovitého terénu. Nízko položené ťažisko a široký rozchod kolies je priamo určený pre strmý terén.