Reportáž z DOD v Prešove

Prinášam Vám reportáž z otvárania strediska v Prešove. Viac...

28. 10. 2019

Dňa 24.10.2019 sme slávnostne otvorili naše servisné stredisko v Prešove.  Pri tejto príležitosti sme pre našich zákazníkov a širokovej verejnosti usporiadali Deň otvorených dverí, kde nechýbali stroje nami zastupovaných značiek ako sú CASE IH, STEYR, Amazone, SIP a Tehnos. Pre návštevníkov sme mali nachystané aj prekvapenie - traktor VERSUM CVXDrive, ktorý mal u nás slovenskú premiéru. 

Počasie bolo ako z rozprávky a tak sme o 10.00 odštartovali tento veľký deň. Na úvod sa návštevníkom prihovoril riaditeľ spoločnosti AGRI CS za Česko a Slovensko, Ing. Tomáš Kopeček, MBA, ktorý v krátkosti predstavil spoločnosť AGRI CS a AGROTEC Group, ktorého je firma súčasťou.

Následne sa ujal slova Ing. Tomáš Chovanec, area manažér spoločnosti AGRI CS Slovakia, ktorý v krátkosti predstavil históriu našej spoločnosti na Slovensku. A to už prišiel čas na slávnostné strihanie pásky, pri ktorom nesmel chýbať náš predajca za región Východné Slovensko - Róbert Babej, ktorý má veľkú zásluhu na otvorení tohto krásneho strediska v Prešove.

Pre návštevníkov bol prichystali bohatý sprievodný program a občerstvenie. K dobrej nálade vo veľkom prispela aj ľudová kapela Figľar z Krivian, v ktorej sme tiež mali zastúpenie. Ukázalo sa, že náš mechanik Jakub Girášek je doslova "multitalent" a okrem toho, že je vynikajúci mechanik je aj skvelý hudobník. 

Aby sa naši hostia nenutili, boli pre nich prichystané štvorkolky, na ktorých si mohli zajazdiť. A pre prípad, že by niekto chcel na chvíľu uniknúť z reality, sme mali nachystanú virutálnu realitu, kde si záujemca mohol vybrať zo 110 tém a uniknúť z tohto všedného sveta napr. do Jurského parku či si zalietať nad Niagarskými vodopádmi.

Krátko po obede na stredisko dorazila očakávaná novinka - VESTRUM CVXDrive, ktorú predstavil produkt manažér pre značku CASE IH - Ing. Pavel Novák. 

Na záver nechýbala tombola, kde sme mali pre návštevníkov prichystané zaujímavé ceny. Dúfam, že sa u nás všetkým páčilo, my sme si tento deň rozhodne užili!

 

 

 

Ďalšie články

CASE IH TÝŽDNE SA BLÍŽIA

1. 6. 2020

Správy z prvej ruky. Z pohodlia domova on-line a bez cestovania. Už čoskoro!

Otvárame stredisko v Trnave

1. 6. 2020

Rozširujeme svoju predajno - servisnú sieť o stredisko v Trnave...

STEYR KONZEPT VYHRAL PRESTÍŽNU CENU MUSE DESIGN AWARD 2020

19. 5. 2020

Jedinečný pohľad na budúcu generáciu traktorov.

PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÉ VECI

19. 5. 2020

Už čoskoro sa môžete tešíť na zaujímavé videá!

KDO SA BOJÍ, NESMIE DO LESA

19. 5. 2020

Špeciálne lesné traktory PUMA...