Reportáž z DOD v Prešove

Prinášam Vám reportáž z otvárania strediska v Prešove. Viac...

28. 10. 2019

Dňa 24.10.2019 sme slávnostne otvorili naše servisné stredisko v Prešove.  Pri tejto príležitosti sme pre našich zákazníkov a širokovej verejnosti usporiadali Deň otvorených dverí, kde nechýbali stroje nami zastupovaných značiek ako sú CASE IH, STEYR, Amazone, SIP a Tehnos. Pre návštevníkov sme mali nachystané aj prekvapenie - traktor VERSUM CVXDrive, ktorý mal u nás slovenskú premiéru. 

Počasie bolo ako z rozprávky a tak sme o 10.00 odštartovali tento veľký deň. Na úvod sa návštevníkom prihovoril riaditeľ spoločnosti AGRI CS za Česko a Slovensko, Ing. Tomáš Kopeček, MBA, ktorý v krátkosti predstavil spoločnosť AGRI CS a AGROTEC Group, ktorého je firma súčasťou.

Následne sa ujal slova Ing. Tomáš Chovanec, area manažér spoločnosti AGRI CS Slovakia, ktorý v krátkosti predstavil históriu našej spoločnosti na Slovensku. A to už prišiel čas na slávnostné strihanie pásky, pri ktorom nesmel chýbať náš predajca za región Východné Slovensko - Róbert Babej, ktorý má veľkú zásluhu na otvorení tohto krásneho strediska v Prešove.

Pre návštevníkov bol prichystali bohatý sprievodný program a občerstvenie. K dobrej nálade vo veľkom prispela aj ľudová kapela Figľar z Krivian, v ktorej sme tiež mali zastúpenie. Ukázalo sa, že náš mechanik Jakub Girášek je doslova "multitalent" a okrem toho, že je vynikajúci mechanik je aj skvelý hudobník. 

Aby sa naši hostia nenutili, boli pre nich prichystané štvorkolky, na ktorých si mohli zajazdiť. A pre prípad, že by niekto chcel na chvíľu uniknúť z reality, sme mali nachystanú virutálnu realitu, kde si záujemca mohol vybrať zo 110 tém a uniknúť z tohto všedného sveta napr. do Jurského parku či si zalietať nad Niagarskými vodopádmi.

Krátko po obede na stredisko dorazila očakávaná novinka - VESTRUM CVXDrive, ktorú predstavil produkt manažér pre značku CASE IH - Ing. Pavel Novák. 

Na záver nechýbala tombola, kde sme mali pre návštevníkov prichystané zaujímavé ceny. Dúfam, že sa u nás všetkým páčilo, my sme si tento deň rozhodne užili!

 

 

 

Ďalšie články

PUMA S NOVÝM DIJAZNOM OFICIÁLNE PREDSTAVENÁ

12. 11. 2019

AGRITECHNICA predstavuje novinky pre rok 2020!

AKCIA: EASYCHECK k rozmetadlu AMAZONE ZADARMO!

8. 11. 2019

Viac informácií...

Akciová ponuka Farmall

6. 11. 2019

Máme pre Vás nachystanú tú správnu kombináciu na zimnú údržbu! Viac...

Reportáž z DOD v Prešove

28. 10. 2019

Prinášam Vám reportáž z otvárania strediska v Prešove. Viac...

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ - PREŠOV

8. 10. 2019

24. OKTÓBER 2019 od 10.00 hod. / Levočská 160, PREŠOV