PUMA NEPOZNÁ HRANICE. AKCIOVÁ EDÍCIA PUMA PRO

Využijte poslednú šancu na nákup existujúcej generácie traktorov PUMA.

27. 1. 2020

Od roku 2007 opustilo výrobný závod v rakúskom St. Valentine viac ako 90 000 kusov traktorov modelového radu PUMA. Staňte sa aj Vy súčasťou mimoriadneho úspechu a pripojte sa k tisícom spokojných užívateľov. Využite poslednú šancu na nákup existujúcej generácie PUMA v akčnej edícii PRO s mimoriadnym cenovým zvýhodnením až 4 000 * EUR platným do 20.6.2020 alebo do vypredania zásob.

O tom, že PUMA je naozajstná TOP STAR medzi traktormi sa môžte presvedčiť pomocou jednotlivých videí, kde Vám produkt manažér Pavel Novák predstaví jednotlivé prednosti.

Aj po viac ako 10 rokoch je PUMA stále synonymom spoľahlivosti a kvality. Prejdite si krátku históriu jeho úspešného príbehu.

  • Prvá generácia bola na trh uvedená v roku 2007 a okrem iného priniesla novú kabínu Surround Vision a bola vybavená jednoduchou lakťovou opierkou Multicontroller.

  • V roku 2009 potom značka CASE IH predstavila modelový rad PUMA s plynulou prevodovkou CVX. Varianta s plynulou prevodovkou sa stala tak obľúbenou, že do dnešných dní boduje v predajoch naprieč Európou a nie je inak tomu ani na Slovensku. V rámci predstavenia varianty s plynulou prevodovkou bol vyrobený aj najsilnejší zástupca  - model 225 CVX.

  • So stúpajúcou obľúbenosťou požadovali Pumu taktiež aj menší poľnohospodári a kvôli tomu sa v roku 2010 dostala do segmentu traktorov s výkonom 130 až 160 koní.

  • Ako jedna z prvých značiek vyvinula a do svojich traktorov PUMA implementovala značka CASE IH v roku 2011 systém následnej úpravy spalín SCR.

  • Rok 2015 predstavoval pre modelový rad PUMA rok zmien. PUMA sa dočkala omladeného dizajnu vrátane novej kabíny s LED osvetlením. Aby PUMA kráčala s dobou, bola vybavená systémami úvraťového manažérstva HMC alebo ovládaním ISOBUS III. Pre zvýšenie komfortu bola vyvinutá nová generácia prednej odpruženej nápravy.

  • V roku 2017 predstavuje značka CASE IH modely PUMA s označením "X". Modely PUMA X predstavujú najjednoduchší traktory radu PUMA, ktoré si stále zachovávajú všetky svoje prednosti. Pre špecifických zákazníkov požadujúcich maximálne jednoduchý traktor však ponúka najjednoduchšiu úroven komfortu a sú vybavené mechanickou prevodovkou ActiveDrive 6.

  • S novými emisnými normami vstupuje PUMA do kategórie traktorov s emisnou normou Stage V. Svoju spoľahlivosť PUMA preukazuje predĺženými servisnými intervalmi, ktoré boli v roku 2019 navýšené na hodnoty 1500 hodín pre prevodovku a 750 hodín pre motor.

Pre viac informácií o limitovanej edícii posledných kusov existujúcej generácie PUMA PRO kontaktujte svojho autorizovaného obchodného zástupcu CASE IH.

* akčné bonus 4 000 EUR platí pre najsilnejší model PUMA 240 CVXDrive.

Súbory k stiahnutiu:

Ďalšie články

CASE IH TÝŽDNE SA BLÍŽIA

1. 6. 2020

Správy z prvej ruky. Z pohodlia domova on-line a bez cestovania. Už čoskoro!

Otvárame stredisko v Trnave

1. 6. 2020

Rozširujeme svoju predajno - servisnú sieť o stredisko v Trnave...

STEYR KONZEPT VYHRAL PRESTÍŽNU CENU MUSE DESIGN AWARD 2020

19. 5. 2020

Jedinečný pohľad na budúcu generáciu traktorov.

PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÉ VECI

19. 5. 2020

Už čoskoro sa môžete tešíť na zaujímavé videá!

KDO SA BOJÍ, NESMIE DO LESA

19. 5. 2020

Špeciálne lesné traktory PUMA...