PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÉ VECI

Už čoskoro sa môžete tešíť na zaujímavé videá!

19. 5. 2020

Pripravujeme pre Vás nové prezentačné materiály na novinky roku 2020 od značky CASE IH

I napriek tomu, že situácia neumožnila usporiadanie výstavy TECHAGRO, na ktorej by sme Vám predstavili významné novinky roku 2020 od značky CASE IH, rozhodli sme sa Vám informácie o službách, novinkách, ale i známych modeloch v podobe traktorov FARMALL A alebo FARMALL C či axiálnych kombajnoch CASE IH predstaviť vo forme zaujímavých videí v spojení s krásnymi a zaujímavými miestami južnej Moravy.

Samozrejme sa nebude jednať iba o krásne stroje na krásnych miestach, naši produkt manažéri Vám vysvetlia všetko podstatné o jednotlivých technických prvkoch alebo nových systémoch u jednotlivých strojov.

Príchod noviinek CASE IH v podaní traktorov VESTRUM CVXDrive, PUMA CVXDrive a MAGNUM AFS Connect. Toto video vzniklo krátko po piatej hodine rannej s východom slnka.

 

Ako sme minulý týždeň natáčali a že sa naozaj máte na čo tešiť sa môžete presvedčiť na nasledujúcich zákulisných fotografiách. Viac informácií o pripravovaných aktivitách Vám dáme včas vedieť, aby Vám nič neuniklo. Sledujte nás aj naďalej na našom webe alebo Facebooku AGRI CS Slovakia a Facebooku CASE IH Slovensko.

Ďalšie články

CASE IH TÝŽDNE SA BLÍŽIA

1. 6. 2020

Správy z prvej ruky. Z pohodlia domova on-line a bez cestovania. Už čoskoro!

Otvárame stredisko v Trnave

1. 6. 2020

Rozširujeme svoju predajno - servisnú sieť o stredisko v Trnave...

STEYR KONZEPT VYHRAL PRESTÍŽNU CENU MUSE DESIGN AWARD 2020

19. 5. 2020

Jedinečný pohľad na budúcu generáciu traktorov.

PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÉ VECI

19. 5. 2020

Už čoskoro sa môžete tešíť na zaujímavé videá!

KDO SA BOJÍ, NESMIE DO LESA

19. 5. 2020

Špeciálne lesné traktory PUMA...