Postrekovače AMAZONE sú teraz dostupnejšie

Postrekovače Amazone vybavené modernými technológiami pre precíznu aplikáciu AmaSwitch či AmaSelect sú teraz dostupnejšie!  

26. 10. 2018

Aktuálne je možné s dodatočnou zľavou 50 EUR, respektíve 100 EUR na 1 meter záberu ramien postrekovača, zaobstarať systémy spínania jednotlivých trysiek AmaSwitch či AmaSelect.

Akcia sa vzťahuje na nesené, ťahané aj samohybné postrekovače. S rastúcim záberom ramien rastie aj dodatočná zľava!

Viac o oboch systémoch: AmaSwitch je systém automatického spínania jednotlivých trysiek po 50 cm sekciách. Vďaka tomu je možné veľmi presne a automaticky pomocou GPS-Switch spínať jednotlivé trysky vo výbežkoch poľa a na úvrati. Základom systému je manuálne ovládaný triplet s elektrickým spínaním a vypínaním trysky. Systém AmaSwitch štandardne disponuje nízkotlakovým systémom cirkulácie DUS pro a možno ho dodatočne vybaviť diódovým osvetlením trysiek.

Systém AmaSelect sa skladá zo 4-násobného držiaka trysky s elektrickým spínaním a vypínaním trysiek po 50 cm sekciách automaticky ovládaných pomocou GPS-Switch, navyše však dochádza k automatickému prepínaniu, respektíve pripájaniu trysiek. Zadaním parametrov jednotlivých trysiek na 4násobnom držiaku bude systém automaticky prepínať trysky na základe prednastavených hodnôt. AmaSelect tak prepína trysky pri opustení optimálneho tlakového rozsahu, súčasne zapína druhú trysku alebo prepína na väčšiu trysku. Na želanie možno mať trysky so vzdialenosťou 25 cm, ktoré umožňujú menšie vzdialenosti od cieľovej plochy. Štandardne je AmaSelect vybavený nízkotlakovým systémom cirkulácie DUS pro a LED osvetlením jednotlivých trysiek.

Postrekovače Amazone dlhé roky platia za priekopníka v oblasti postrekovačov a moderných technológií, ktorými tieto stroje disponujú.

Pre bližšie informácie kontaktujte nášho produktového manažéra AMAZONE:

Ing. Juraj Varga, Tel: 0918 687 673, e-mail: juraj.varga@agrics.sk

Ďalšie články

Hľadáme vodiča DEMO kombajnu!

7. 5. 2019

Chceš zažiť super leto? Spoznaj krásu leta so strojmi značky CASE IH.

CASE DEN 2019 sa blíži!

18. 4. 2019

Nenechajte si ujsť 16. ročník veľkej poľnej výstavy a show s názvom CASE DEN!

MAGNUM presvedčil aj Podtatrancov

15. 4. 2019

Výkonný CASE IH Magnum sa uplatnil aj pod Tatrami. Čítaj viac...
 

AŽ 15 METROV JEDNÝM ŤAHOM

3. 4. 2019

Stroje SIP: overené riešenie u našich poľnohospodárov. Viac ...

Kombajn AXIAL FLOW 250 zažiaril na AGROSALÓNE

2. 4. 2019

Na výstave Agrosalón sme získali ocenenie za axiálny kombajn CASE IH AXIAL FLOW 250. Viac...