Postrekovače AMAZONE sú teraz dostupnejšie

Postrekovače Amazone vybavené modernými technológiami pre precíznu aplikáciu AmaSwitch či AmaSelect sú teraz dostupnejšie!  

26. 10. 2018

Aktuálne je možné s dodatočnou zľavou 50 EUR, respektíve 100 EUR na 1 meter záberu ramien postrekovača, zaobstarať systémy spínania jednotlivých trysiek AmaSwitch či AmaSelect.

Akcia sa vzťahuje na nesené, ťahané aj samohybné postrekovače. S rastúcim záberom ramien rastie aj dodatočná zľava!

Viac o oboch systémoch: AmaSwitch je systém automatického spínania jednotlivých trysiek po 50 cm sekciách. Vďaka tomu je možné veľmi presne a automaticky pomocou GPS-Switch spínať jednotlivé trysky vo výbežkoch poľa a na úvrati. Základom systému je manuálne ovládaný triplet s elektrickým spínaním a vypínaním trysky. Systém AmaSwitch štandardne disponuje nízkotlakovým systémom cirkulácie DUS pro a možno ho dodatočne vybaviť diódovým osvetlením trysiek.

Systém AmaSelect sa skladá zo 4-násobného držiaka trysky s elektrickým spínaním a vypínaním trysiek po 50 cm sekciách automaticky ovládaných pomocou GPS-Switch, navyše však dochádza k automatickému prepínaniu, respektíve pripájaniu trysiek. Zadaním parametrov jednotlivých trysiek na 4násobnom držiaku bude systém automaticky prepínať trysky na základe prednastavených hodnôt. AmaSelect tak prepína trysky pri opustení optimálneho tlakového rozsahu, súčasne zapína druhú trysku alebo prepína na väčšiu trysku. Na želanie možno mať trysky so vzdialenosťou 25 cm, ktoré umožňujú menšie vzdialenosti od cieľovej plochy. Štandardne je AmaSelect vybavený nízkotlakovým systémom cirkulácie DUS pro a LED osvetlením jednotlivých trysiek.

Postrekovače Amazone dlhé roky platia za priekopníka v oblasti postrekovačov a moderných technológií, ktorými tieto stroje disponujú.

Pre bližšie informácie kontaktujte nášho produktového manažéra AMAZONE:

Ing. Juraj Varga, Tel: 0918 687 673, e-mail: juraj.varga@agrics.sk

Ďalšie články

NEPREKONATEĽNÝ QUADTRAC

7. 2. 2019

Neprekonateľné traktor, ktorý navyše dominuje v Nebraska testoch - QUADTRAC!

Na Martinských holiach pomáha traktor PUMA

4. 2. 2019

Aké práce môže vykonávať traktor na Severnom Slovensku počas dní s najväčšou snehovou nádielkou za posledné roky? 

OPTUM CVXDrive spĺňa emisnú normu STAGE V

8. 1. 2019

Patentovaná technológia Hi-ESCR 2 prináša predĺženie servisných intervalov.

PREVÁDZOVÁ DOBA SERVISU počas vianočných sviatkov

12. 12. 2017

Viac...

PREDSTAVUJEME NOVÝ AXIAL-FLOW® 250

7. 12. 2018

Nové kombajnu CASE IH radu 250. Už budúci rok na českých a slovenských poliach!