O značke STEYR

 

Srdcom filozofie všetkých produktov značky STEYR je užívateľ. Jeho potreby sú pre  firmu hnacou silou k stálemu zlepšeniu. Práve preto je STEYR úspešným partnerom Vášho podnikania. Pokiaľ si zakúpite nový stroj STEYR, získate oveľa viac ako obyčajný traktor. V skutočnosti získate prvotriedny servis ako štandard služieb. Každý autorizovaný predajca Vám poskytne kvalitné servisné zázemie so špičkovými technickými špecialistami a  moderným diagnostickým zázemím s cieľom udržať Váš traktor maximálne spoľahlivý a produktívny. Kvalita servisných služieb je ďalej podporovaná expresnou dodávkou originálnych náhradných dielov.

 

Kvalita se osvedčila ako úspěšná stratégia

Traktory sú vyrábané pre prémiový segment, čo predstavuje okolo dvadsať percent európskeho trhu. Steyr cielene zdôrazňuje kvalitu. Za hlavné jeho prednosti uľahčujúce umiestnenie na trhu sú považované hi-tech technológie v oblasti prevodovky, vyšší komfort, využitie elektroniky, vysoká úroveň voliteľnej výbavy a výroby a možnosť výroby podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov vrátane voľby farebného prevedenia.

Rad CVT je typickým príkladom elektrického riadenia traktorov a plynulé zmeny prevodového pomeru, ktorá spôsobila veľkú medzinárodnú senzáciu a ktorej bolo udelené mnoho ocenění.

V posledných dvoch rokoch spoločnosť investovala vyše 6,9 ​​miliónov EUR do továrne v St. Valentínu. Vývoj výdavkov na inovácie a výskum v poslednej rokoch tiež vzrástol, a to až na niekoľkých miliónov EUR. Oblast St. Valentinu je európskym výrobným centrom pre výrobkové rady traktorov od 55 do 300 koní. Je taktiež centrom pre predaj, marketing a produktové školenia nemecky hovoriacich trhov. Všetkých pätnásť rôznych modelov traktorov značky Steyr sa vyrába v St. Valentínu.

 


História značky STEYR

Hromadná produkcia traktorov značky STEYR začala v roku 1947. Od tohto obdobia sa STEYR stal vodcom na rakúskom trhu traktorov a značne ovplyvnil miestne poľnohospodárstvo. Prvý samozberací voz Steyr a štvorkolesový traktor, jedinečný technický vynález svojho druhu, boli predstavené v šesťdesiatych rokoch 20. storočia.

Červeno-bielo-červený dizajn, ktorý sa stal obchodnou značkou firmy, bol vytvorený v spojení s radom Plus v roku 1967. Svojou radom 80 a najmä radom modelov Steyr M900, M9000, 9100 a CVT bolo predvedené, ako natrvalo Steyr adaptuje svoje produkty spolu s vývojom a výrobným cyklom v neustále sa meniacich podmienkach na trhu.

Pre export je určených okolo šesťdesiat percent produkcie. Medzi hlavné zahraničné trhy, s ktorými sa obchoduje, patria Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, Francúzsko a štáty Beneluxu. Okrem toho sa zvyšuje význam nových trhov v krajinách Škandinávie, Veľkej Británie a východných štátov Európy.

 

Power through innovation - Sila vďaka inovácii