O značke CASE IH

 

Pre takmer dve stáročia bol CASE IH jedným z najvýznamnejších prvkov pri transformácii v poľnohospodárstve. Jerome Increase Case a Cyrus McCormik spoločne s generáciami svojich následníkov a zamestnancov zapríčinili výrazné inovácie v poľnohospodárstve po celom svete, čo prispelo k zvýšeniu poľnohospodárskej produkcie na novú úroveň. Súčasne s vývojom spoločnosti sa vyvíja aj značka CASE IH.

Logo je symbolom postavenia CASE IH ako jednej z elitných poľnohospodárskych spoločností na svete.

 


CASE IH DODÁVA SILU DO POĽNOHOSPODÁRSTVA OD ROKU 1842

Spoločnosť CASE IH začala vyrábať prvé silné stroje do poľnohospodárskeho sektoru už v roku 1842 a pokračuje v tom dodnes. Počas tejto doby zhromažďovali a ochraňovali tradíciu, skúsenosť  a prestíž tých, ktorí myslia na  minulosť a budúcnosť ľudí pracujúcich na poli. Najlepší výber traktorov, lisov, axiálnych kombajnov, ktoré Case IH ponúka  sa odráža nielen v bohatých skúsenostiach a dedičstve firem CASE, INTERNATIONAL HARVESTER, STEIGER a DAVID BROWN, ale tiež v sile, produktivite, spoľahlivosti a výkone, ktoré urobia vašu farmu ešte viac konkurencieschopnejšou.


Vyberte si CASE IH a budete maximálne spokojný. Objavíte silné a výkonné stroje s množstvom najmodernejších  technologických prvkov s bezkonkurenčným servisom a originálnymi náhradnými dielmi CASE IH  a individuálnymi finančnými balíčkami zameranými špeciálne pre potreby poľnohospodárskeho odvetvia.

Nájdite svet CASE IH - SVET SILY TRADÍCIE!

Silná orientácia na zákazníkov a ich potreby je hybnou silou pri vývoji všetkých produktov s logom značky CASE IH.

STAŇTE SA AJ VY ZÁKAZNÍKMI CASE IH A ZÍSKAJTE VIAC !

 

Stránky výrobcu značky CASE IH:

www.caseih.com