NOVÝ OPTUM. SPÁJA TÝCH NAJLEPŠÍCH.

Doprajte si traktor profesionálov. NOVÝ OPTUM CVX s darčekom ZADARMO.

9. 7. 2018

NOVÝ OPTUM. Spojenie špičkových technológií, dizajnu a kvality.

CASE IH OPTUM CVX. Model, ktorý u značky CASE IH odštartoval nový dizajnový smer je univerzálny traktor. Vďaka konštrukcii, rozmerom a užitočnému zaťaženiu je teno traktor vhodný jednak pre poľné práce, tak aj do dopravy - skrátka ako hovoríme = OPTIMÁLNE RIEŠENIE PRE KAŽDÚ PRÁCU. Veľmi zaujímavým riešením je využitie traktora OPTUM CVX v krmovinárskom sektora pri práci s diskovou žacie trojkombináciou, kde sa nízka spotreba paliva docieli použitím predného dvojrýchlostného vývodového hriadeľa (1000 a 1000 ECO). Navyše možno traktor vybaviť reverzným ventilátorom, ktorý možno ľahko naprogramovať cez úvraťový managment, aby sa ventilátor automaticky spustil na úvrati a vyfúkol usadené nečistoty a prach.

 

Modelový rad OPTUM CVX ponúka tri modely s výkonom od 250 do 300 koní, kedy maximálny výkon modelu OPTUM 300 CVX činí s navýšením až 313 koní. Traktory sú k dispozícii len s tým najlepším prevodovým ústrojenstvom na trhu, plynulou prevodovkou CVX so štyrmi mechanickými rozsahmi pre vyššiu účinnosť s funkciou ActiveStop. Aj keď OPTUM CVX je podľa DLG-testov najúspornejším traktorom vo svojej triede, je z výroby vybavený najväčšou palivovou nádržou na trhu s objemom 630 litrov a ďalšími 96 litrami pre močovinu.

Teraz Vám na tento modelový rad prinášame zaujímavú predajnú akciu. Nový OPTUM CVX si môžete zaobstarať za atraktívnu cenu, navyše od nás ako darček obdržíte darčekovú sadu oblečenia a náradia ZDARMA*.

Kontaktujte svojho autorizovaného predajcu CASE IH ešte dnes. Nezabudnite nás sledovať aj na Facebooku CASE IH (SK), kde Vám prinášame najnovšie informácie zo sveta značky CASE IH.

* Cena sady náradia a značkového oblečenia CASE IH v hodnote 1 EUR.

Ďalšie články

OPTUM CVXDrive spĺňa emisnú normu STAGE V

8. 1. 2019

Patentovaná technológia Hi-ESCR 2 prináša predĺženie servisných intervalov.

PREVÁDZOVÁ DOBA SERVISU počas vianočných sviatkov

12. 12. 2017

Viac...

PREDSTAVUJEME NOVÝ AXIAL-FLOW® 250

7. 12. 2018

Nové kombajnu CASE IH radu 250. Už budúci rok na českých a slovenských poliach!

NOVÝ MAXXUM KRAĽUJE. ROVNO DVAKRÁT!

13. 11. 2018

Nový MAXXUM získal ocenenie "Traktor roka" a  "Najlepší design".

PRIPRAVTE SA NA JARNÉ ROZMETANIE

31. 10. 2018

Nastal čas už očakávanej akcie na nesená rozmetadlá minerálnych hnojív!