NOVÝ MAXXUM KRAĽUJE. ROVNO DVAKRÁT!

Nový MAXXUM získal ocenenie "Traktor roka" a  "Najlepší design".

13. 11. 2018

Víťaz môže byť len jeden. A to sme my! NOVÝ MAXXUM ActiveDrive 8 ocenený titulom "Traktor roka" a cenou "Najlepší dizajn" pre rok 2019!

Niekoľko mesiacov sme mohli v novinách a na internete sledovať články, ktoré opisovali jednotlivé modely prihlásené do prestížnej súťaže "Traktor roka". Do finále sa z každej kategórie dostali tie najlepšie modely, ktoré sa potom stretli medzi sebou a museli v rámci praktických testov a svojimi technickými parametrami presvedčiť porotcov odbornej poroty. Víťazi súťaže "Traktor roka" sú tradične vyhlasovaní na dvoch najväčších európskych výstavách, medzi ktoré patria AGRITECHNICA v nemeckom Hannoveri a veľtrh EIMA, ktorý sa práve teraz konal tradične v talianskej Bologni.

Práve na tejto výstave dostal nový CASE IH MAXXUM 145 ActiveDrive 8 dva tituly - "Traktor roka" a cenu "Najlepší dizajn" pre nadchádzajúci rok. Nový MAXXUM ActiveDrive 8 tak bude hrdo kraľovať triede štvorvalcových traktorov v tomto výkonovom rozmedzí v nasledujúcom roku. Medzi hlavné výhody modelov MAXXUM ActiveDrive 8 patrí nová osemstupňová prevodovka ActiveDrive 8. Traktory tohto modelového radu sú k dispozícii aj so štvorstupňovou prevodovkou ActiveDrive 4 s 17x16 rýchlosťami a s plynulou prevodovkou CVXDrive. Jedná sa o veľmi uznávané ocenenie, ktoré je dôležitým ukazovateľom úspechov v odbore.

"Sme veľmi radi, že sme získali ocenenie "Traktor roka 2018". Pre značku CASE IH je to ďalšie prestížne ocenenie, ktoré vypovedá o kvalitách a silnej tradícii tejto značky na európskom trhu", hovorí Thierry Panaderm, viceprezident spoločnosti CASE IH pre oblasť Európy, Afriky a Blízkeho východu.

 

Cena "Traktor roka" vychádza z predchádzajúcich úspechov modelu MAXXUM 145 Multicontroller. Na výstave AGRITECHNICA v roku 2017 získal MAXXUM titul "Stroj roka 2018", ďalej nesmieme opomenúť najnižšiu priemernú spotrebu paliva zaznamenanú v Powermix testoch, vykonaných nemeckou skúšobňou DLG. Počas výstavy TECHAGRO 2018 obdržal MAXXUM ešte cenu "Strieborná medaila".

Od roku 1998, kedy bola zahájená tradícia udeľovania cien "Traktor roka" je značka CASE IH v tejto súťaži najúspešnejšou značkou. Prvé ocenenie získal v roku 2000 MAGNUM MX, o rok neskôr sa ocenením mohli pýšiť modely radu CVX. V roku 2014 nasledovalo ocenenie traktora MAGNUM 380 CVX. Ihneď po svojom uvedení na trh zvolila porota v roku 2015 titulom "Traktor roku 2016" novú modelovú radu OPTUM CVX. Najmladším nositeľom titulu z rodiny traktorov CASE IH je potom MAXXUM 145 ActiveDrive 8!

 

Ďalšie články

Akciová ponuka na pluhy AMAZONE

3. 8. 2020

Akcia sa vzťahuje na  pluhy Cayros a Hektor. Viac...

Case IH týždne: Farmall

8. 7. 2020

Univerzálny pracant, ktorý sa hodí na farmu aj do komunálu.

CASE IH týždne: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výskumu a praktických skúseností. Práve tieto skúsenosti a vedomosti z výskumu skombinovali s požiadavkami zákazníkov a tak mohol vznikúť úplne nový Magnum AFS Connect, ktorý uspokojí potreby obsluhy v kabíne ako aj požiadavky manažérov.

Case IH týždne: Axial Flow

23. 6. 2020

Jednotka v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Kombajn ponúka maximálnu kvalitu zrna pri vysokom výkone stroja.

Case IH týždne: PUMA 175 CVXDrive

16. 6. 2020

Bestseller medzi traktormi, to je modelový rad PUMA. Vyrába sa v dvoch veľkostných prevedeniach 140-175 koní a 185-240 koní.