NOVÉ SYSTÉMY PRE SPRÁVU PREVÁDZKY STROJOV

Oficiálne predstavenie nových portálov CASE IH na výstave Agritechnica.

19. 11. 2019

Nový systém telematiky AFS Connect pre prenos a monitorovanie dát a ďalšie technické partnerstvo.

Majitelia strojov značky CASE IH sú teraz schopní vykonávať lepšie rozhodnutia na základe dát získaných jednak v reálnom čase, taktiež uložených dát získaných počas práce so strojmi. Nový systém telematiky AFS Connect pracuje na základe dát získaných prostredníctvom navigačných systémov CASE IH a umožnuje spravovať informácie a dáta o strojoch, pozemkoch a farme.

AFS Connect je založený na dvoch systémových platformách. Prvý z nich je portál MyCaseIH, ktorý je ústredným centrom pre správu dát a prístup k ďalším informáciám, ako sú napríklad užívateľské príručky, návody, prospekty a názorné videá s pracovnými postupmi, ako napríklad nastaviť kombajn a pod. Portál telematiky AFS Connect potom umožňuje automatické sledovanie, zobrazovanie, uloženie a prácu s dátami o strojoch, poliach a farme. Tento portál umožňuje užívateľom sledovať a spravovať tieto údaje z počítača, tak i vzdialene z chytrého telefónu alebo tabletu. Autorizovaní zástupcovia CASE IH môžu s povolením majiteľa strojov tiež monitorovať prevádzkované stroje, aby mohli na základe získaných dát plánovať údržby alebo prostredníctvom hlásení chybových kódov vykonať vzdialenú servisné diagnostiku ešte pred samotným výjazdom servisného mechanika.

 

Efektívna správa strojov a vozového parku

Jednou z možností portálu AFS Connect je správa prevádzky strojov. Táto funkcia umožňuje majiteľom monitorovať prevádzkové dáta o stroji, ako sú motohodiny, teplota oleja, otáčky alebo zaťaženie motora, spotreba paliva a ďalšie informácie, ktoré sú zobraziteľné na displeji traktora. Tieto dáta sú neustále zaznamenávané a automaticky aktualizované v reálnom čase .

Portál AFS Connect umožňuje okamžitý prenos a zaznamenávanie dát prostredníctvom bezdrôtového pripojenia bez nutnosti použitia USB disku pre prenos dát medzi monitorom traktora a počítačom. Vďaka tomuto systém sú získané dáta okamžite k dispozícii, používatelia môžu sledovať svoje stroje prostredníctvom počítača, tabletu alebo smartfónu.

Tento nový systém je k dispozícii pre traktory alebo kombajny CASE IH už z výrobného závodu, spýtajte sa preto na túto možnosť vybavenia svojho stroja autorizovaného zástupcu značky CASE IH. Prvým modelom značky CASE IH, ktorý tento systém prináša už v štandarde je nový MAGNUM AFS Connect.

 

DataConnect pre majiteľov viacerých strojov rôznych značiek

DataConnect poskytuje nezávislú správu dát a ich bezdrôtový prenos nezávisle na výrobcovi. Okrem značky CASE IH je možné pracovať s dátami získanými majiteľmi strojov New Holland, STEYR, John Deere a CLAAS. Medzi hlavné výhody pre zákazníkov patrí možnosť výmeny a prenosu dát prostredníctvom spoločného rozhrania, ovládanie a sledovanie strojového parku pomocou ich obľúbeného systému, bez akýchkoľvek problémov s kompatibilitou. Dáta sú prístupné prostredníctvom ktoréhokoľvek z príslušných portálov výrobcu, ale je možné ich tiež vymieňať medzi jednotlivými systémami  v reálnom čase.

Za tento inovatívny systém dostala značka CASE IH spoločne s ostatnými prepojenými výrobcami ocenenie "Machine of the Year 2020" v kategórii elektroniky.

Ďalšie články

STEYR KONZEPT

10. 12. 2019

V rámci veľtrhu AGRITECHNICA výrobca STEYR predstavil koncept traktora budúcnosti.

AGRITECHNICA 2019 V ZNAMENÍ STEYR

10. 12. 2019

Vstúpte do sveta STEYR na veľtrhu AGRITECHNICA

POSEZÓNNE PREHLIADKY STROJOV CASE IH A STEYR

22. 11. 2019

Získejte zľavu na originálne náhradné diely a značkové oleje.

NOVÉ SYSTÉMY PRE SPRÁVU PREVÁDZKY STROJOV

19. 11. 2019

Oficiálne predstavenie nových portálov CASE IH na výstave Agritechnica.

Ocenenie STROJ ROKA 2020 pre nový lis LB 436 HD

14. 11. 2019

Značka CASE IH získala ďalšie prestížne ocenenie.