NOVÉ MODELY PUMA 140 -175 AFS CONNECT

Modely PUMA v novom kabáte...

20. 4. 2020

Traktory modelového radu PUMA sú v produktovom portfóliu značky CASE IH  bestsellerom. Svedčia o tom nielen počty predávaných kusov v Európe, ale aj na slovenskom  a českom trhu, kde sa ročne zaregistruje približne 100 kusov tohoto modelového radu. Niet preto divu, že od roku 2007, kedy bol modelový rad predstavený značka CASE IH vyrobila už viac ako 90 000 kusov.  Skvelé technické parametre, jednoduché ovládanie, rozsiahle možnosti výbavy, ideálny traktor pre súkromníka i veľké poľnohospodárske podniky. Tieto vlastnosti právom robia z Pumy tak úspešné traktory.

V roku 2020 však modely PUMA prichádzajú na európsky trh v novom omladenom kabáte, preberajú teda ucelený rodinný dizajn značky CASE IH. A ako sami vieme, traktory predsa len na dizajn nejazdia, ale práve aj nový dizajn bol jedným z požiadaviek zákazníkov. Nové modely PUMA 140-175 prichádzajú s novými motomi spĺňajúcimi emisnú normu Stave V. Vďaka tomu mohol výrobca navýšiť opätovne servisné intervaly a to na 750 hodín pre motor a 1 500 motohodín pre prevodovku. Motory sú taktiež vybavené zdokonalenou technológiou následnej úpravy spalín Hi-eSCR2 bez recirkulácie spalín EGR.

Jednotlivé modely nesú taktiež nové pomenovanie. Existujúce označenie modelov „PUMA X“, teda vstupná úroveň do tejto triedy traktorov, si zanecháva iba označenie PUMA. Traktory sú potom štandardne vybavené prevodovkou semi-powershift ActiveDrive 6 s 19x6 rýchlosťami. Modely PUMA Multicontroller potom ponúkajú prevodovku ActiveDrive 6 v prevedení full-powershift alebo semi-powershift taktiež s 19x6 rýchlosťami. Tieto prevodovky ponúkajú napríklad pohodlnú funkciu automatického radenia pole/cesta. Najvyššiu úroveň komfortu a pohodlia z jazdy potom prinášajú modely PUMA CVXDrive vybavené plynulou prevodovkou v rozsahu 0-40 km/hod, prípadne 0-50 km/hod s plynulou zmenou rýchlosti.

 

Podstatnou zmenou a významným benefitom pre zákazníka je už trojročná  továrenská záruka v štandarde oproti súčasnej jednoročnej záruke. Táto záruka tak významne potvrdzuje kvalitu nových traktorov PUMA - kvalitnejšie komponenty, zdokonalené prepracovanie a lepšia výstupnú kontrolu vo výrobnom závode.

Kabína modelov PUMA 140-175 si zachováva svoje štandardné a obľúbené prvky. Jedná sa tak predovšetkým o lakťovú opierku Multicontroller, nechýba napríklad ani dotykový monitor AFS Pro 700 alebo možnosť vybrať si rovno zo štyroch rôznych paketov výbavy kabíny. Kabína tak významnou mierou prispieva k vyššiemu komfortu pre obsluhy. PUMA ponúka aj silnejšie pracovné svetlá. V rámci výbavy nechýbajú ani moderné prvky precízneho poľnohospodárstva: satelitné riadenie AccuGuide s príjmom korekčného signálu na úrovni RTK, ISO BUS III alebo nová funkcia telematiky AFS Connect.

Pre predstavenie a zahájenie predaja nových modelov PUMA 140-175 sme si pre vás ako zákazníkov pripravili špeciálnu predajnú akciu. Získať môžete špeciálny bonus až vo výške 2 000 * EUR, ktorý sa vzťahuje na voliteľnú výbavu pri objednaní traktora do výroby. Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu značky CASE IH.

 

 

 

 

Súbory k stiahnutiu:

Ďalšie články

CASE IH TÝŽDNE SA BLÍŽIA

1. 6. 2020

Správy z prvej ruky. Z pohodlia domova on-line a bez cestovania. Už čoskoro!

Otvárame stredisko v Trnave

1. 6. 2020

Rozširujeme svoju predajno - servisnú sieť o stredisko v Trnave...

STEYR KONZEPT VYHRAL PRESTÍŽNU CENU MUSE DESIGN AWARD 2020

19. 5. 2020

Jedinečný pohľad na budúcu generáciu traktorov.

PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÉ VECI

19. 5. 2020

Už čoskoro sa môžete tešíť na zaujímavé videá!

KDO SA BOJÍ, NESMIE DO LESA

19. 5. 2020

Špeciálne lesné traktory PUMA...