Najväčšie Európske školenie CASE IH sa konalo na Slovensku

Skončilo sa najväčšie praktické školenie predajcov dealerskej siete CASE IH.

7. 5. 2018

Počas desiatich týždňov mali obchodní zástupcovia zo všetkých štátov Európy a Afriky možnosť zúčastniť sa jedného z najväčších praktických školení, ktoré značka CASE IH doteraz usporiadala. K praktickým ukážkam a na vyskúšanie bolo pripravených viac ako 60 traktorov, ktorých výkon činí dohromady viac ako 10 tisíc koní.

Európske školenie CASE IH bolo zamerané na produkty vyrábané v rakúskom St. Valentíne, ktoré zahŕňajú traktory modelového radu Luxxum, Maxxum, Puma a Optum. K dispozícii boli tiež teleskopické manipulátory Farmlift.

 

Praktické školenie sa konalo na Slovensku neďaleko Bratislavy na farme nášho zákazníka. Každý účastník tohto školenia najprv načerpal teoretické informácie týkajúce sa daného modelového radu, ktoré si potom mohol aktívne osvedčiť a vyskúšať v praxi. Za dobu konania školenia sa spracovalo približne 500 hektárov poľnohospodárskej pôdy.

 

TRAKTORY I MANIPULAČNÁ TECHNIKA

"Okrem predstavenia hlavných noviniek v oblasti traktorov a teleskopických manipulátorov CASE IH bol kladený dôraz tiež na navigačné systémy AFS - úvraťový management HMC II a automatické otáčanie na úvrati AccuTurn", dodáva Gavin Enright manažér CASE IH pre oblasť predajnej a popredajnej starostlivosti.

 

Nový MAXXUM a PUMA 

Predajcovia si mohli po prvýkrát prakticky vyskúšať aj nový MAXXUM s osemstupňovou prevodovkou ActiveDrive 8 s funkciou ActiveClutch, ktorá umožnuje zastavenie traktora jednoduchým zošliapnutím brzdového pedálu.

Modelový rad traktorov PUMA je jednou z najúspešnejších radov tejto značky. V rámci školenia bolo pripravených hneď niekoľko zástupcov jednotlivých modelov vrátane nových vstupných modelov s názvom Puma X vhodných predovšetkým pre zákazníkov požadujúcich výkonný traktor s jednoduchým mechanickým ovládaním.

"Toto školenie bolo výbornou príležitosťou na to, aby si zástupcovia jednotlivých predajných stredísk mohli vyskúšať a načerpať nové informácie o produktoch, ktoré značka CASE IH prvýkrát predstavila v novembri na výstave Agritechnica v Hannoveri", hovorí Gavin Enright.

Ďalšie články

Lis RB 545 Silage pack v testoch LANDWIRT

19. 10. 2018

Prečítajte si článok z testovania lisu CASE IH s kombinovanou baličkou.

10% ZĽAVA NA NOVÝ KOMBAJN CASE IH

10. 10. 2018

Nečakajte na bociana, tá najlepšia ponuka CASE IH je už tu! 

Patentovaný systém brzdenia od značky CASE IH

24. 9. 2018

Patentovaný systém pokročilého brzdenia prispieva k zvýšeniu jazdnej stability súpravy.

1 2 3 SIP

18. 9. 2018

Zaobstarať si stroj SIP už nikdy nebude výhodnejšie. Ale pozor! Čakať sa nevypláca. 

JESENNÁ AKCIA NA PLUHY AMAZONE

18. 9. 2018

Špeciálna zľava 15% na nemecké pluhy AMAZONE. Čítajte viac...