Najväčšie Európske školenie CASE IH sa konalo na Slovensku

Skončilo sa najväčšie praktické školenie predajcov dealerskej siete CASE IH.

7. 5. 2018

Počas desiatich týždňov mali obchodní zástupcovia zo všetkých štátov Európy a Afriky možnosť zúčastniť sa jedného z najväčších praktických školení, ktoré značka CASE IH doteraz usporiadala. K praktickým ukážkam a na vyskúšanie bolo pripravených viac ako 60 traktorov, ktorých výkon činí dohromady viac ako 10 tisíc koní.

Európske školenie CASE IH bolo zamerané na produkty vyrábané v rakúskom St. Valentíne, ktoré zahŕňajú traktory modelového radu Luxxum, Maxxum, Puma a Optum. K dispozícii boli tiež teleskopické manipulátory Farmlift.

 

Praktické školenie sa konalo na Slovensku neďaleko Bratislavy na farme nášho zákazníka. Každý účastník tohto školenia najprv načerpal teoretické informácie týkajúce sa daného modelového radu, ktoré si potom mohol aktívne osvedčiť a vyskúšať v praxi. Za dobu konania školenia sa spracovalo približne 500 hektárov poľnohospodárskej pôdy.

 

TRAKTORY I MANIPULAČNÁ TECHNIKA

"Okrem predstavenia hlavných noviniek v oblasti traktorov a teleskopických manipulátorov CASE IH bol kladený dôraz tiež na navigačné systémy AFS - úvraťový management HMC II a automatické otáčanie na úvrati AccuTurn", dodáva Gavin Enright manažér CASE IH pre oblasť predajnej a popredajnej starostlivosti.

 

Nový MAXXUM a PUMA 

Predajcovia si mohli po prvýkrát prakticky vyskúšať aj nový MAXXUM s osemstupňovou prevodovkou ActiveDrive 8 s funkciou ActiveClutch, ktorá umožnuje zastavenie traktora jednoduchým zošliapnutím brzdového pedálu.

Modelový rad traktorov PUMA je jednou z najúspešnejších radov tejto značky. V rámci školenia bolo pripravených hneď niekoľko zástupcov jednotlivých modelov vrátane nových vstupných modelov s názvom Puma X vhodných predovšetkým pre zákazníkov požadujúcich výkonný traktor s jednoduchým mechanickým ovládaním.

"Toto školenie bolo výbornou príležitosťou na to, aby si zástupcovia jednotlivých predajných stredísk mohli vyskúšať a načerpať nové informácie o produktoch, ktoré značka CASE IH prvýkrát predstavila v novembri na výstave Agritechnica v Hannoveri", hovorí Gavin Enright.

Ďalšie články

PREDSTAVUJEME NOVÝ AXIAL-FLOW® 250

7. 12. 2018

Nové kombajnu CASE IH radu 250. Už budúci rok na českých a slovenských poliach!

NOVÝ MAXXUM KRAĽUJE. ROVNO DVAKRÁT!

13. 11. 2018

Nový MAXXUM získal ocenenie "Traktor roka" a  "Najlepší design".

PRIPRAVTE SA NA JARNÉ ROZMETANIE

31. 10. 2018

Nastal čas už očakávanej akcie na nesená rozmetadlá minerálnych hnojív!

 

MÁTE RADI FUTBAL? ZAHRAJTE SI HO S FARMALLMI!

31. 10. 2018

Jesenná futbalová sezóna už pomaly končí, ale s CASE IH môžete hrať ďalej. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku na produktový rad FARMALL!

Postrekovače AMAZONE sú teraz dostupnejšie

26. 10. 2018

Postrekovače Amazone vybavené modernými technológiami pre precíznu aplikáciu AmaSwitch či AmaSelect sú teraz dostupnejšie!