MAGNUM ROWTRAC HI-eSCR (340-435 koní)

SPOJENIE DVOCH SVETOV. NOVÝ MAGNUM ROWTRAC HI-ESCR.

Zažite výhody vyplývajúce zo spojenia dvoch svetov - šetrnejšieho a ťahovo výkonnejšieho pásového riešenie s manévrovateľnosťou tradičného kolesového riešenia. Zažite nový Magnum RowTrac s inovatívnym spôsobom prenosu ťahovej sily, ktorý vďaka nižšej spotrebe paliva a lepšej ochrane pôdy zvýši vaše výnosy. Rowtrac je postavený na modele Magnum, ktorý predstavuje overený štandard v oblasti veľkých kolesových traktorov.

 

ÚČINNÝ A VÝKONNÝ MOTOR

Traktory MAGNUM RowTrac poháňajú 6 valcové motory s 24 ventilmi s objemom 8,7 l s vysokotlakovým vstrekovaním Common Rail od sesterskej spoločnosti FPT Industrial. Modelový rad MAGNUM RowTrac je dostupný vo výkonovom rozmedzí od 340 do 435 koní, a práve maximálny výkon 435 koní robí z traktora MAGNUM RowTrac 380 najsilnejší poľný ťahač na svete. Samozrejmosťou je, že všetky traktory spĺňajú prísnu emisnú normu STAGE IV vďaka použitiu patentovanej technológie selektívnej katalytickej redukcie s vysokou účinnosťou (HI-eSCR), ktorá zároveň pracuje tak, že z motora získava maximálny výkon pri čo najnižšej spotrebe paliva. Modely MAGNUM RowTrac s plynulou prevodovkou CVX navyše ponúkajú možnosť využitia systému automatického riadenia produktivity APMT a ECO Drive, ktoré Vám výrazne dokážu znížiť náklady na spotrebu paliva. 

 

EFEKTÍVNE A PLYNULE

Modely MAGNUM RowTrac 340-380 sú v štandarde vybavené prevodovkou Full-Powershift 19x4, ktorá je dostupná vo verzii 40 km / h ECO. V rámci voliteľnej výbavy si zákazník môže zvoliť prevodovku 23x6 s plazivými prevodmi. Pri modeloch MAGNUM RowTrac 340-380 CVX nájdete osvedčenú a vysoko účinnú prevodovku CVX so štyrmi mechanickými rozsahmi, ktorá využíva osvedčené technológie dvojitej spojky DKTTM. Plynulá CVX prevodovka Vám zaručí excelentné prenesenie výkonu pri najnižšej spotrebe paliva za všetkých okolností a maximálny jazdný komfort. Pre zaistenie ľahkej a bezstarostnej práce sú modely MAGNUM RowTrac vybavené systémom aktívnej pokojovej regulácia (Active Stop), ktorá zabraňuje pojazdu traktora vzad pri zastavení v kopci a umožnuje opätovné rozbehnutie bez použitia spojky a brzdy.

 

NAJVYŠŠÍ KOMFORT VO SVOJEJ TRIEDE

Ak v traktore trávite veľa hodín, musí Vám kabína traktora poskytnúť maximálne pohodlie. Kabína traktorov MAGNUM RowTrac presne spĺňa nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov, pretože zaisťuje maximálny jazdný komfort vďaka novému systému odpruženia kabíny. Ovládanie stroja sa deje pomocou lakťovej opierky Multicontroller a všetky prevádzkové údaje môžete sledovať na ICP panely, ktorý je kombinovateľný s dotykovým monitorom AFS 700. Štandardne je kabína v prevedení DELUXE, na želanie v prevedení LUXURY s exkluzívnym sedadlom potiahnutým červenou kožou s nápisom CASE IH. Z takto vybavenej kabíny ide práca priamo od ruky. Skvelý výhľad zaručuje panoramatická kabína a kapota, ktorá je navrhnutá tak, aby bolo možné pohodlne sledovať aj čelne nesené pracovné stroje. Pre maximálnu efektivitu prevádzky môžete použiť LED osvetlenie v uhle 360, ktoré zaručuje perfektnú viditeľnosť v pracovnej oblasti stroja.

 

ŠETRNOSŤ NOVEJ KOMBINÁCIA KOLIES A PÁSOV

Nový koncept pásového traktora prináša hneď niekoľko výhod:

  • nižší tlak na pôdu

  • lepše ťahové vlastnosti

  • vyššiu produktivita

  • lepšiu manévrovateľnosť.

 

Kategória: TRAKTORY CASE IH

 

 

STIAHNUŤ PROSPEKT MAGNUM CVX/PS

        


LETÁK – ŠETRNOSŤ PÁSOVÉHO RIEŠENIA

  

 

OMAĽOVÁNKA


 

Súbory k stiahnutiu: