MAGNUM HI-eSCR (280 - 435 koní)

 

STVORENÝ PRE ŤAH A SILU. MAGNUM HI-ESCR.

Legenda menom MAGNUM. Presne takto by sa dali charakterizovať naše najťažšie a najvýkonnejšie kolesové poľné ťahače. História tohto modelového radu siaha už do roku 1987, kedy bol vyrobený prvý traktor s označením MAGNUM. Za dobu svojej takmer 30 ročnej existencie na trhu si tento rad vybojoval prvenstvo, a celkom právom mu patrí titul najsilnejšieho poľného kolesového ťahača, ktorý je schopný dosiahnuť výkon až 435 koní. Tisíce predaných kusov po celom svete a desiatky spokojných zákazníkov Vám zaručuje, že tento traktor Vám má čo ponúknuť. 

 

ÚČINNÝ A VÝKONNÝ MOTOR

Traktory MAGNUM poháňa 6 valcový motor s 24 ventilmi s objemom 8,7 l s vysokotlakovým vstrekovaním Common Rail od sesterskej spoločnosti FPT Industrial. Modelový rad MAGNUM je dostupná vo výkonovom rozmedzí od 280 do 435 koní, no a práve maximálny výkon 435 koní robí z traktora MAGNUM 380 najsilnejšieho poľného ťahača na svete. Samozrejmosťou je, že všetky traktory spĺňajú prísnu emisnú normu STAGE IV vďaka použitiu patentovanej technológie selektívnej katalytickej redukcie s vysokou účinnosťou (HI-ESCR), ktorá zároveň pracuje tak, že z motora získava maximálny výkon pri tej najnižšej spotrebe paliva. Modely MAGNUM s plynulou prevodovkou CVX navyše ponúka možnosť využitia systému automatického riadenia produktivity APMT a ECO Drive, ktoré Vám výrazne dokážu znížiť náklady na spotrebu paliva.

 

EFEKTÍVNE A PLYNULO

Modely MAGNUM 280-310 sú v štandarde vybavené prevodovkou Full-Powershift 19x4, ktorá je dostupná vo verzii 40 km / h ECO. V rámci voliteľnej výbavy si zákazník môže zvoliť prevodovku 23x6 s plazivými prevodmi. Pri modeloch MAGNUM 280-380 CVX nájdete osvedčenú a vysoko účinnú prevodovku CVX so štyrmi mechanickými rozsahmi, ktorá využíva osvedčené technológie dvojitej spojky DKTTM. Plynulá CVX prevodovka Vám zaručí excelentnú prenesenie výkonu pri najnižšej spotrebe paliva za všetkých okolností a maximálny jazdný komfort. Pre zaistenie ľahkej a bezstarostnej práce sú modely MAGNUM vybavené systémom aktívnej pokojovej regulácia (Active Stop), ktorá zabraňuje pojazdu  traktora vzad pri zastavení v kopci a umožnuje opätovné rozbehnutí bez použitia spojky a brzdy.

 

NAJVYŠŠÍ KOMFORT VO SVOJEJ TRIEDE

Ak v traktore trávite veľa času, musí Vám kabína poskytnúť maximálne pohodlie. Kabína traktorov MAGNUM presne spĺňa nároky aj tých najnáročnejších zákazníkov, pretože zaisťuje maximálny jazdný komfort vďaka novému systému odpruženia kabíny. Ovládanie stroja sa deje pomocou lakťovej opierky Multicontroller a všetky prevádzkové údaje môžete sledovať na ICP panely, ktorý je kombinovateľný s dotykovým monitorom AFS 700. Štandardne je kabína v prevedení DELUXE, na želanie v prevedení LUXURY s exkluzívnym sedadlom potiahnutom červenou kožou s nápisom CASE IH. Z takto vybavenej kabíny ide práca priamo od ruky. Skvelý výhľad zaručuje panoramatická kabína a kapota, ktorá je navrhnutá tak, aby bolo možné pohodlne sledovať aj čelne nesené pracovné stroje. Pre maximálnu efektivitu prevádzky môžete použiť LED osvetlenie v uhle 360, ktoré zaručuje perfektnú viditeľnosť v pracovnej oblasti stroja.

 

SILA A VÝKONNOSŤ

MAGNUM je už od základu skonštruovaný ako ťažký poľný ťahač, preto vyniká zdvíhacou silou zadného trojbodového závesu 10 927 kg. Pre zaistenie takej zdvíhacej sily je hydraulický systém navrhnutý tak, aby zabezpečil dostatočný tlak a prietok oleja, z tohto dôvodu MAGNUM už v štandarde ponúka prietok oleja až 228 l / min. Pre maximálnu univerzálnosť môže byť traktor osadený tiež popredným trojbodovým závesom, ktorý disponuje zdvíhacou silou 5000 kg a môže byť vybavený predným vývodovým hriadeľom s otáčkami 1000 ot/min.. Pri práci so zadným vývodovým hriadeľom máte k dispozícii dve varianty otáčok a to 540 a 1000 ot / min. O spustení pracovného stroja sa postará systém Soft štart PTO, ktorý zaisťuje plynulý a bezpečný rozbeh stroja.

 

EFEKTIVITA PRINÁŠA ZISK

Pre dosiahnutie väčšej efektivity práce môžu byť traktory MAGNUM vybavené celým radom navigačných systémov CASE IH a automatických navádzacích systémov, ktoré Vám zabezpečia bezkonkurenčnú presnosť až 2,5 cm so signálom RTK. Traktory sú vybavené novou generáciou úvraťového managmentu HMC II, ktorý Vám zaručene zjednoduší prácu pri otáčaní na úvrati, pretože dokáže úplne automaticky vykonávať vopred nastavené pracovné príkazy.

 

PERFEKTNÝ AJ PRE KOMUNÁL I DO LESA

Vďaka svojej odolnej konštrukcii, maximálnemu krútiacemu momentu 1850 Nm/min a maximálnemu výkonu až 435 koní sa traktory MAGNUM skvele hodIa aj pre využitie v oblasti komunálneho a lesného sektrora. Ideálne ich tak môžete využiť napríklad v agregácii sa štiepkovačom, vyvážačkou dreva, lesnou frézou alebo pôdnou frézou pre rozmetanie vápna pri stavbe ciest či železníc.

 

MAGNUM HEAVY DUTY HI-eSCR. JEDNODUCHO NEPORAZITEĽNÝ!

Pre používateľov, ktorí chcú traktor využívať v naozaj náročných podmienkach, je k dispozícii verzia Magnum Heavy Duty. Magnum je v tomto prevedení k dispozícii vo verzii s plynulou prevodovkou CVX alebo prevodovkou Full-Powershift a výbava vo verzii HD zahŕňa tieto vylepšenia:

 • predná náprava kategórie 5

 • zadná náprava kategórie 5

 • väčší polomer poloosi

 • vyššia zdvíhacia kapacita zadného trojbodového závesu

 • vyššia účinnosť bŕzd.

 

POUŽITIE NÍZKOTLAKOVÝCH PNEUMATÍK NA TRAKTOROCH MAGNUM 

Veľký výkon traktora je jedna vec, ale preniesť tento výkon na podložku vec druhá. Z tohto dôvodu môžu byť traktory MAGNUM osadené pneumatikami s priemerom 1,95 alebo 2,15 m (triedy 49), ktoré zaručujú excelentný prenos výkonu a zároveň Vám prináša tieto výhody:

 

 • menší preklz

 • menšia spotreba paliva až o 10%

 • vyššia produktivita práce

 • o 20% väčšia ťažná sila

 • nižší valivý odpor

 • zaručená ochrana pôdy

 • zvýšenie výnosu o 6%.

 

 

 

 

Kategória: TRAKTORY CASE IH

Modely

Název / Parametr Počet valcov/objem motora (cm3) Menovitý výkon ECE R120 (kW/hp) Max. výkon s Power Managementom (kW/hp) Max. krútiaci moment Power Management (Nm pri 1400-1600 ot/min)
MAGNUM 280 6 / 8700 206 / 280 258 / 351 1558
MAGNUM 310 6 / 8700 229 / 311 281 / 382 1708
MAGNUM 340 6 / 8700 250 / 340 301 / 409 1800

 

STIAHNUŤ PROSPEKT


 


 

 

 

 

 

 

Súbory k stiahnutiu: