MAGNUM AFS Connect (280 - 435 koní)

MAGNUM bol vždy synonymom výkonu, prevádzkovej spoľahlivosti a vysokého komfortu narozdiel od ostatných. Nový rad posúva tieto štandardy opäť oveľa lepšie. Poľnohospodárstvo každý deň čelí novým výzvam a príležitostiam, ktoré sa mu otvárajú. Niektoré z nich môžete sami ovplyvniť, iné, ako napríklad počasie, nie. Vaša snaha byť nezávislý, nastaviť si vlastnú cestu a uspieť sa však nemení. Hlavným rysom nového modelu MAGNUM AFS ConnectTM je primárne sloboda a individualizácia, ktorá sa ukrýva v každom detaile tohto traktora.

Objavte novú úroveň vzájomnej komunikácie a vzdialeného sledovania na takej úrovni, ktorá umožnuje zdieľanie informácií s vybranými poskytovateľmi služieb, vzdialenú servisnú diagnostiku alebo napríklad pomoc obsluhe s nastavením stroja postupným navádzaním na monitore AFS Pre 1200. A to všetko na diaľku v reálnom čase.

 

NOVÁ KABÍNA, NOVÉ POŇATIE KOMFORTU

Pre najlepší pôžitok z pracovného dňa.

Nová kabína ponúka obsluhe najlepšie pracovné prostredie na trhu a bola oproti pôvodnej generácii kompletne prepracovaná tak, aby ešte viac spĺňala súčasné požiadavky obslúh a majiteľov týchto traktorov.

V štandarde štvor stĺpiková kabína ponúka veľké množstvo miesta pre pohodlné sedenie a celý rad rôznych odkladacích priestorov pre uloženie potrebných vecí. Kabína a čalúnenie dostalo nový farebný nádych. Jedným z prevzatých a veľmi obľúbených prvkov z traktora QUADTRAC, sú napríklad "Harley" opierky na nohy pre pohodlné položenie nôh, ak pracujete v plne automatickom móde, kedy sa o celú prevádzku traktora stará automatika.


PRVKY VÝBAVY KABÍNY

Zamerané na komfort a individualizáciu ovládania.

Ako obsluha si pri dnešných náročných pracovných dňoch zaslúžite to najlepšie, nastúpte do úplne novej kabíny traktora MAGNUM AFS Connect a nechajte sa uniesť maximálnym komfortom, pokročilými prvky výbavy a tichým pracovným prostredím.


Nová multifunkčná páka Multicontroller

Multifunkčná ovládacia páka s najjednoduchším ovládaním na trhu. Kompletnou zmenou prešla multifunkčná ovládacia páka Multicontroller, ktorá umožnuje ovládanie až 100 funkcií traktora stlačením jediného tlačidla. Pre jednoduché ovládanie v noci sú všetky tlačidlá na ovládacej páke podsvietené.

 

Monitor AFS Pro 1200

S novou generáciou traktora MAGNUM AFS ConnectTM prichádza taktiež nová generácia monitora AFS Pro 1200 s uhlopriečkou 12 palcov. Už na prvý pohľad je monitor dobre čitateľný a má veľmi dobrú a modernú grafiku, čo obsluhe uľahčuje nastavenie potrebných funkcií alebo čítanie dát za nepriaznivých svetelných podmienok.

Ovládanie pomocou enkodéra

Na lakťovej opierke sa teraz nachádza aj enkóder, ktorý by sa dal nazvať ako "rýchle tlačidlo" umožňujúce prehľadné a rýchle zobrazenie menu, s možnosťou výberu a nastavenia potrebných funkcií na monitore AFS Pro 1200. Tento spôsob ovládania je známy predovšetkým z automobilov vyšších tried, u traktora MAGNUM AFS Connect sa tak jedná o určitý spôsob jedinečného ovládania.

Jednoduchým stlačením enkodéru zobrazíte možnosti rýchleho menu, z ktorého môžete jednoduchým otáčaním enkodéru a následným stlačením vybrať zvolenú oblasť pre nastavenie.

 

Bezkľúčový systém otvárania dverí

Ako zaujímavú vec možno spomenúť bezkľúčový systém otvárania dverí pomocou imobilizéra, pre otvorenie tak nemusíte využiť tradične kľúčik, ale iba sa dotykom ruky dotknete kľučky dverí. Pre naštartovanie traktora je však nutné použiť kľúčik, ktorý musí byť zaregistrovaný. 

 

Konfigurovateľné elektronické okruhy hydrauliky

Zaujímavým riešením sú konfigurovateľné elektronické okruhy hydrauliky, ktoré umožňujú ľubovoľné naprogramovanie jednotlivých hydraulických okruhov. Znamená to teda, že si môžete nastaviť daný hydraulický okruh podľa svojej preferencie bez závislosti na poradí. Toto riešenie vám ako obsluhe umožnuje individuálne zapojenie okruhov. Na ovládanie hydraulických okruhov možno využiť aj joystick, ktorý môže byť na želanie integrovaný na lakťovej opierke Multicontroller. Joystick je ergonomicky tvarovaný a padne skvele do ruky.

Pomocou jednoduchého nastavenia hydraulických okruhov a joysticku cez monitor AFS Pro 1200 možno prispôsobiť a nastaviť ovládanie joysticku a jednotlivých okruhov podľa preferencií samotnej obsluhy.

 

Dostatok úložného priestoru

S novou generáciou, kde zásadnú zmenu prekonala aj kabína, prichádza nový MAGNUM AFS Connect s prepracovanejším interiérom kabíny. Nová kabína tak obsluhe ponúka viac úložných priestorov, multifunkčné držiaky a USB porty pre zapojenie elektronických zariadení.

 

Integrovaný kamerový systém 

Traktory MAGNUM AFS Connect môžu byť už z továrne vybavené dvomi integrovanými kamerami z ktorých jedna sa nachádza v čelnej maske a druhá na pravom zadnom stĺpiku u streche kabíny. Vďaka tomu tak získate ucelený prehľad o pohybe v oblasti okolo traktora alebo sa nemusíte zložito otáčať na stroj agregovaný v zadnom trojbodovom závese.

Jednotlivé obrazy z kamier sa premietajú na monitore AFS Pro 1200. Rozvrhnutie jednotlivých obrazov na monitore možno ľahko nastaviť, napríklad do úvraťového managementu HMC II môžete nastaviť aj krok, že pri reverzácii sa automaticky zobrazí obraz zadnej kamery na monitore pre dokonalý prehľad v oblasti stroja.

 

Úvraťový manažment Accu Turn Pro

Pre zvýšenie produktivity práce je možné využívať systém automatického otáčania na úvrati s automatizáciou pracovných postupov na úvrati s názvom AccuTurn Pro. Ide o balíček pre systém automatického navádzania, ktorý stlačením jedného tlačidla vykoná otočenie traktora na úvrati a jeho navedenie do ďalšieho záberu vrátane automatického prevedenia pracovných postupov zadaných do úvraťového manažmentu.

 

Elektronicky nastaviateľné spätné zrkadlá

Pre maximálne pohodlie obsluhy možno traktor vybaviť elektronicky nastaviteľnými a sklápatelnými spätným zrkadlami. Nastavenie je možné v niekoľkých polohách a prebieha pohodlne z pohodlia kabíny vodiča.

 

Nový systém semi - aktívneho odpruženia

Ako je známe, kabína traktora MAGNUM AFS Connect ponúka dostatok priestoru a miesta pre obsluhu. Zaujímavé je napríklad otočné sedadlo obsluhy vodiča s uhlom natočenia až 40 stupňov. Pre maximálny komfort môže byť kabína odpružená pomocou semi - aktívneho hydraulického odpruženia.

Toto 4 cestné odpruženie kabíny znižuje vibrácie, stabilizuje kabínu spredu, dozadu, hore a dole a má päť nastavení pre optimálnu kvalitu jazdy. Nastavenia tuhosti pruženia sa vykonáva prostredníctvom dotykového monitora AFS Pro 1200.

 

Pokročilé systémy riadenia

MAGNUM AFS Connect ponúka celý rad pokročilých prvkov pre bezpečnosť a komfort. Jedným z týchto systémov je napríklad reaktívny systém riadenia, ktorý automaticky navracia kolesá do priamej polohy vpred. Ďalej môžeme spomenúť adaptívny systém riadenia, tento systém umožňuje obsluhe nastaviť počet otáčok volantom pre plné zatočenie kolies prednej nápravy. Novinku predstavuje systém asistovaného brzdenia, vhodný najmä pre modely Rowtrac, tiež k dispozícii pre klasické kolesové verzie, ktorý napomáha automatickému pribrzďovaniu vnútorných kolies pri otáčaní na úvrati.

 

Balíčky LED pracovného osvetlenia

MAGNUM AFS Connect môže byť vybavený až 20 LED pracovnými svetlami. Šesť svetiel je umiestnených v prednej maske, dva na prednom stĺpiku kabíny, štyri v prednej časti kabíny, štyri v zadnej časti kabíny 1400 lm, dva na bokoch kabíny so svietivosťou 2500 lumenov a dva na zadných blatníkoch so svietivosťou 5000 lumenov.

 

Performance rádio

Pre dlhé pracovné dni možno traktor vybaviť výkonným Deluxe sound systémom s Performance rádiom s CD, USB, Bluetooth a handsfree ovládaním. Rádio sa dá ovládať jednak pomocou konfigurovateľných tlačidiel na páke Multicontroller alebo pomocou dotykového monitora AFS Pro 1200.

 

Motorová brzda

Motorová brzda ovláda priamo výfukové ventily motora. Je o viac než 20% účinnejšia než bežne používané klapky vo výfuku. Je možné ju ovládať manuálne pomocou tlačidla na podlahe alebo aktivovať automatický režim. Automatika je pohodlná a spoľahlivá. Sama stráži otáčky motora a aktivuje motorovú brzdu, pokiaľ hrozí pretočenie motora.

 

Chladiaci box

V rámci voliteľnej výbavy je možné kabínu traktora vybaviť chladničkou (chladiacim boxom), ktorý sa umiestňuje na pravú stranu dverí. Dostatočný výkon a objem chladničky uspokojí aj náročných obsluhy.

 

 

Kategória: TRAKTORY CASE IH

Modely

Název / Parametr Motor Počet valcov/objem motora (cm3) Menovitý výkon ECE R120 (kW/hp) Max. výkon s Power Managementom (kW/hp) Prevodovka
MAGNUM 280 AFS Connect FPT 6 / 8700 206 / 280 258 / 351 PowerDrive 19x4 alebo CVXDrive
MAGNUM 310 AFS Connect FPT 6 / 8700 229 / 311 281 / 382 PowerDrive 19x4 alebo CVXDrive
MAGNUM 340 AFS Connect FPT 6 / 8700 250 / 340 301 / 409 PowerDrive 19x4 alebo CVXDrive
MAGNUM 380 AFS Connect FPT 6 / 8700 279 / 379 320 / 435 CVXDrive
MAGNUM 400 AFS Connect FPT 6 / 8700 291 / 396 - PowerDrive 21x5

 

Nový MAGNUM AFS ConnectTM

Individualizácie a konektivita. Siedma generácia prináša to najlepšie, čo môžete v danej kategórii získať. Nový MAGNUM AFS Connect. Viac slobody.

 

POZNAJTE MAGNUM AFS CONNECT

Ak máte záujem o skúšobnú jazdu či predvedenie nového modelu MAGNUM AFS Connect na vlastných pozemkoch, neváhajte nás kontaktovať na e-mail zuzana.vargova@agrics.sk. Obratom sa Vám ozveme a dohodneme najbližší možný termín.

 

NOVÁ GENERÁCIA LAKŤOVEJ OPIERKY 

                                                                                 

Kompletné zmenou prešla lakťová opierka, kde sa nachádza prepracovaná multifunkčné páka Multicontroller a nový monitor AFS Pro 1200.

 

NOVÝ MONITOR AFS PRO 1200

Nový, väčšií a prehľadnejší monitor pre zobrazenie všetkých potrebných prevádzkových dát ponúka skvelú grafiku a výbornú čitateľnosť za všetkých podmienok.

 

NOVÝ VÝKONNOSTNÝ MONITOR

Nový display na pravom prednom stĺpiku kabíny, nahrádza bývalé jednotlivé displeje na A stĺpiku.

 

UNIKÁTNY SYSTÉM KĽÚČA

Odomknite traktor jednoduchým dotykom rúk pri dverách vďaka novému systému bezkľúčového otvárania dverí.

 

STIAHNUŤ PROSPEKT