K rozmetadlám AMAZONE teraz terminál AMATRON 4 & LICENCE GPS-SWITCH ZDARMA!

Pre nadchádzajúce sezónou sme pre Vás pripravili zvýhodnené podmienky pre rozmetadlá minerálnych hnojív AMAZONE.

5. 11. 2020

Teraz je ten správny čas na nákup rozmetadla priemyselných hnojív! K nasledujúcim dvom obľúbeným modelom vám teraz pribalíme terminál AMATRON 4 & LICENCE GPS-SWITCH ZDARMA!

Pri zakúpení rozmetadla AMAZONE ZA-TS obdržíte ZDARMA:

- terminál AmaTron 4
- licenci GPS-Switch pro (128 sekcí)
Nákupom ušetríte 3 785,- €

Pri zakúpení rozmetadla AMAZONE ZA-V obdržíte ZDARMA:
- terminál AmaTron 4
- licenci GPS-Switch basic (16 sekcí)
Nákupom ušetríte 3 085,- €

 


Precíznejšie ako kedykoľvek pred tým

Viac ako 100 rokov skúsenosti s rozmetadlami ! Už v roku 1917 spoločnosť AMAZONE predstavila svoje prvé sériovo dodávanie rozmetadlo „Michel“ so šnekovým dávkovacím ústrojenstvom a záberom 1,5 až 4 m. Michel si za pomerne krátku dobu našiel miesto u mnohých farmárov. Na začiatku 30. rokov 20. storočia úspešný vývoj viedol k tomu, že spoločnosť AMAZONE prevzala vedúcu pozíciu na trhu s rozmetačmi hnojív.

S odstupom času, vysokou modernizáciou v poľnohospodárstve a zvyšujúcimi sa nárokmi zákazníkov začal Dr. Heinz Dreyer v roku 1958 vyvíjať alternatívu. Už po niekoľkých týždňoch dostal nápad na moderné nesené rozmetadlo s dvojitými rozmetacími diskami. Zrodilo sa ZA ! Prvé dvojkotúčové rozmetadlo priemyselných hnojív o objeme 300 l s pracovným záberom 10 m, ktorého sa toho času vyrobilo viac ako 150 000 ks.

Pokrok sa bez znalostí o hnojive a jeho vlastnostiach neposunie. V roku 1983 vybudovala spoločnosť AMAZONE najväčšiu skúšobnú halu na testovanie hnojív na svete. Ako inovatívny výrobca rozmetadiel hnojív bola spoločnosť AMAZONE opäť priekopníkom na ceste k ešte vyššej presnosti a ochrane životného prostredia. Roky skúsenosti, testovania a vývoja rozmetadiel priniesli svoje ovocie. AMAZONE je jedným z hlavných dodávateľov rozmetadiel priemyselných hnojív na celosvetovom trhu.

 

 

 

 

Ucelenú ponuku aktuálne tvoria 4 modely nesených rozmetadiel:

ZA-X s kapacitou zásobníku 500 – 1750 l je vhodné pre malých farmárov alebo s pásovým adaptérom pre aplikovanie do riadkových kultúr pre sady

ZA-M s kapacitou zásobníku 1000 – 3000 l s možnosťou ovládania dávky v závislosti na rýchlosti je jednoduchý a overený model s viac ako 30 ročnou históriou

ZA-V s kapacitou 1400 – 4200 l s možnosťou technológie váženia „Profis“ ovládaním cez ISOBUS a 2 variantami pohonu mechanicky alebo hydraulicky je výkonne rozmetadlo pre vysoké denné výkony s pracovnou rýchlosťou až 30km/h

ZA-TS s kapacitou 1400 – 4200 l sa vďaka systému hraničného hnojenia Auto-TS a počtom až 128 sekcii radí na vrchol ponuky rozmetadie

 


Neustály vývoj robí z modelu ZA-TS ešte precíznejšieho pomocníka ako kedykoľvek pred tým!

Extrémny výkon: S extrémnym prietokom hradítok až 10,8 kg/s a pracovným záberom až 54m je rozmetadlo ZA-TS čoraz populárnejšie v agregácii s veľkými pásovými traktormi práve pomocou možnosti quick-hitch adaptéra.

Vysoký výnos až po okraj: Systém hraničného hnojenia AUTO-TS jediný svojho druhu na trhu jednoduchým zapnutím na ovládacom termináli prepína medzi normálnou a hraničnou lopatkou, a zaručuje maximálne dodržanie dávky až po okraj poľa. S možnosťou výberu 3 profilov kladie dôraz na ochranu životného prostredia pri aplikácii vedľa vodných tokov.

Šetrnosť na prvom mieste: Vieme, že pre zachovanie ideálnych vlastností hnojiva je dôležité zachovať jeho štruktúru. Soft Ballistic System dávkuje hnojivo v strede kotúča kde je jeho rýchlosť najmenšia. Samozrejmosťou je vypnutie čechraču pri zatvorení hradítka, a to samostatne na každej strane!

Dôveruj, ale preveruj: V prípade, že sa skutočný smer hodu odlišuje od „uloženého“ smeru hodu v dôsledku nerovnomernosti hnojiva, opotrebovaných rozmetacích lopatiek alebo jazdy po svahoch systém ArgusTwin individuálne pre každú stranu optimalizuje nastavenie dávkovacieho systému tak, aby aj pri zmene vlastností hnojiva bolo zaistené optimálne bočné rozloženie.

Na kilo presne: Sledovanie a kontrola aplikovaného množstva Profis ktorá pomocou technológie váženia 200 Hz a snímača náklonu neustále porovnáva zadané a vyaplikované množstvo. S monitorovaním točivého momentu na rozmetacích kotúčoch ProfisPro je systém schopný určiť kalibračný faktor hneď pri začiatku rozmetania. Samozrejmosťou je detekcia prekážok v kombinácii s reverzovaním čechraču.

Precízny za každých podmienok: Obrovský vplyv na rovnomernosť rozmetacieho obrazca majú poveternostné podmienky. Vysokofrekvenčný snímač WindControl nepretržite monitoruje smer a rýchlosť vetru, a spoločne s radarovými snímačmi ArgusTwin tieto zmeny kompenzuje.

Koniec nerovnomerným úvratiam: Jednoduché no účinné, funkcia HeadlandControl  pri hraničnom rozmetaní sa pre lopatku ktorá rozmetá smerom do vnútra poľa záber ešte  zväčší, vďaka čomu sa rozmetadlo pri priblížení k úvraťovému koľajovému riadku vypne skôr ako do neho zatočí. Efekt umocňuje až 128 sekcii ktoré sa naviac vypínajú v tvare reálneho obrazca.

Presnosť a úspora: S počtom až 128 sekcii dosahuje GPS Switch ďaleko za štandart, s ISOBUS terminálmi AMAZONE je to samozrejmosť. Vysoká presnosť zaručuje výraznú úsporu a ekologickú aplikáciu hnojív.

Elita medzi terminálmi: Intuitívne ovládanie ako u najmodernejších smartphonov, jednoduchá práca so zakázkami, ovládanie cez dotykový display možno striedať za pohodlné ovládanie pomocou hardware tlačidiel počas jazdy. ISOBUS terminál Amatron 4 ponúka príjemné užívateľské prostredie pre prácu so strojom a navigáciou s ovládaním až 128 sekcii. Pre ešte väčší komfort je možné vďaka AmaTronTwin a tabletu rozšíriť obrazovku pre plnohodnotné zobrazenie všetkých potrebných údajov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďalšie články

SKLADOVÉ STROJE ZA AKCIOVÉ CENY!

19. 11. 2020

Zaobstarajte si závesnú techniku na novú sezónu ešte tento rok za výhodnejšiu cenu.

Reportáž s "Naj traktoristom"

6. 11. 2020

Prinášame vám reportáž s výhercom súťaže "NAJ traktorista"...

Hľadáme posily do tímu

19. 10. 2020

Vieš aké je to pracovať pre CASE IH? Chceš pracovat pre značku, která mení svet?

 

K rozmetadlám AMAZONE teraz terminál AMATRON 4 & LICENCE GPS-SWITCH ZDARMA!

5. 11. 2020

Pre nadchádzajúce sezónou sme pre Vás pripravili zvýhodnené podmienky pre rozmetadlá minerálnych hnojív AMAZONE.

Akciová ponuka na modely PUMA

4. 11. 2020

Vyberte si z našej ponuky Black Friday na skladové modely PUMA.