SME S VAMI! SPOLOČNE S NOVINKAMI OD ZNAČKY SIP.

Pozrite sa na aktuálne novinky zo sveta SIP...

29. 4. 2020

Prehľad súčasného diania a pripravovaných aktivít so značkou SIP 

Vážení zákazníci, veľmi si vážime vašu prácu, a hoci je súčasná situácia komplikovaná, sme radi, že si čím ďalej viac ľudí uvedomuje význam poľnohospodárstva. Prinášame Vám prehľad vecí, ktoré pre Vás aktuálne so značkou SIP pripravujeme. Navyše ponúkame jedinečnú novinku!

 

Nová sezóna už klope na dvere a my v AGRI CS Slovakia vám chceme poskytnúť maximálnu možnú súčinnosť. Sme pripravení Vám kedykoľvek podať pomocnú ruku pri vašom podnikaní. Pozrite sa, čo Vám ponúkame.

V súčasnej dobe, kedy je obmedzený osobný kontakt, sme pre Vás pripravili špeciálnu brožúru s technikou, ktorú si môžete zaobstarať do tohtoročnej sezóny. Za značku SIP nájdete v brožúre žacie kombinácie SILVERCUT DISC, obracače SPIDER, rotorové alebo pásové zhrňovače SIP AIR alebo zberacie a senážne vozy. Z ponuky si vyberie naozaj každý. Navyše vybrané stroje ako žací stroj SILVERCUT DISC 300 S RC alebo obracač SPIDER 615 | 6 máme za akciovú cenu. Všetky akčné stroje vrátane špecifikácie nájdete v predajnej brožúre akčných výhodných ponúk.

 

NOVINKA – PREDĹŽENÁ ZÁRUKA NA 3 ROKY!

Nákupom strojov na spracovanie krmovín SIP získavate robustné stroje vyznačujúci sa dlhou životnosťou. Za kvalitou strojov SIP si stojíme, a preto Vám prinášame predĺženú záruku na 3 roky! Ak v súčasnosti premýšľate o nákupe stroja na spracovanie krmovín, je táto záruka určitou garanciou pre plynulú prevádzku stroja, bezproblémovosť a maximálnu životnosť. Trojročná záruka, teda ďalší rok navyše oproti predchádzajúcej záruke, platí pre stroje vyrobené od roku 2020.

Viac informácií o záruke Vám poskytne produkt manažér značky Juraj Varga, alebo jednotliví díleri značky SIP.

 

PRODUKTOVÝ PLAGÁT STROJOV SIP

Teraz niečo na spestrenie. Pripravili sme si pre Vás špeciálny produktový leták strojov na spracovanie krmovín SIP, kde nájdete výhody všetkých ponúkaných strojov, bližšie informácie o predĺženej záruke alebo prehľad referencií od existujúcich zákazníkov. Bonusom je veľký plagát stroja PUMA CASE IH pri práci s robustnou žacou kombináciou SILVERCUT DISC. Plagáty sú k dispozícii na predajných strediskách AGRI CS Slovakia.

 

Ďalšie články

CASE IH TÝŽDNE SA BLÍŽIA

1. 6. 2020

Správy z prvej ruky. Z pohodlia domova on-line a bez cestovania. Už čoskoro!

Otvárame stredisko v Trnave

1. 6. 2020

Rozširujeme svoju predajno - servisnú sieť o stredisko v Trnave...

STEYR KONZEPT VYHRAL PRESTÍŽNU CENU MUSE DESIGN AWARD 2020

19. 5. 2020

Jedinečný pohľad na budúcu generáciu traktorov.

PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÉ VECI

19. 5. 2020

Už čoskoro sa môžete tešíť na zaujímavé videá!

KDO SA BOJÍ, NESMIE DO LESA

19. 5. 2020

Špeciálne lesné traktory PUMA...