Hľadá sa PUMA!

Pripravili sme pre vás fotosúťaž pod názvom "Hľadá sa PUMA". Hráme o zaujímavé ceny! Viac...

28. 8. 2019

Prvotriedna rakúska kvalita, najpredávanejší produktový rad traktorov CASE IH v SR, pätnásť rôznych modelov s množstvom výbav a špecifikácií, to je PUMA! Dravá, spoľahlivá a univerzálna šelma, ktorá si našla domov v stovkách poľnohospodárskych podnikov naprieč SR.

Podarí sa Vám nájsť PUMU? Pripravili sme pre Vás fotosúťaž pod názvom "Hľadá sa PUMA". Stačí ak vyfotíte akýkoľvek traktor PUMA, či už pri práci alebo počas "oddychu".

Svoje fotografie zasielajte do správ na Facebooku CASE IH SK alebo na e-mail: zuzana.vargova@agrics.sk, do predmetu správy uveďte "Hľadá sa PUMA".

E-mail alebo FB správa musí obsahovať meno a priezvisko autora, dátum a miesto vytvorenia snímky a názov podniku, v ktorom ste Pumu zachytili. Maximálna veľkosť fotografie musí byť 5 MB.

Všetky zaslané fotografie budú priebežne zverejňované na facebookovom profile CASE IH Slovensko, kde môžete stlačením tlačidla "Like" udeliť svoj hlas fotografii, ktoré sa Vám najviac páči a tým tak zvýšiť jej šancu na výhru.

Hráme spolu 3 o ceny s darčekovými predmetmi CASE IH:

1. cena: model CASE IH PUMA 

2. cena: mikina CASE IH

3. cena: tričko CASE IH

 

"Lajkujte", zdieľajte, vyhrávajte! 

 

Súťaž trvá do 15.10.2019.

Ďalšie články

Case IH týždne: Farmall

8. 7. 2020

Univerzálny pracant, ktorý sa hodí na farmu aj do komunálu.

CASE IH týždne: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výskumu a praktických skúseností. Práve tieto skúsenosti a vedomosti z výskumu skombinovali s požiadavkami zákazníkov a tak mohol vznikúť úplne nový Magnum AFS Connect, ktorý uspokojí potreby obsluhy v kabíne ako aj požiadavky manažérov.

Case IH týždne: Axial Flow

23. 6. 2020

Jednotka v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Kombajn ponúka maximálnu kvalitu zrna pri vysokom výkone stroja.

Case IH týždne: PUMA 175 CVXDrive

16. 6. 2020

Bestseller medzi traktormi, to je modelový rad PUMA. Vyrába sa v dvoch veľkostných prevedeniach 140-175 koní a 185-240 koní. 

Case IH týždne: Vestrum CVXDrive

9. 6. 2020

Predstavujeme Vám nový modelový rad Vestrum CVXDrive. Traktor patrí do prémiového segmentu od 100 až do 140 koní.