FINANČNÁ STAROSTLIVOSŤ

Afinance Red team

 

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY FINANČNÝCH SLUŽIEB

Výhodné financovanie podľa Vašich potrieb

 

 

 

Kompletné strojné poistenie

 Pri nákupe samotného stroja sme pre našich zákazníkov pripravili kompletný program FINANČNÝCH služieb. V spolupráci s oddelením finančných služieb - A finance sa svojim zákazníkom snažíme navrhnúť financovanie podľa ich vlastných možností priamo na mieru. Všetko pre našich zákazníkov zariadime - od konzultácie , prípravy podkladov, po zabezpečenie financovania a služby poistenia produktom AGRI GARANCIA. Zároveň môžu naši zákazníci využiť jedinečné ponuky poradenstva. Komplexnosť predajnej starostlivosti dokazuje fakt, že všetko je zariadené pre zákazníka, ktorý sa môže plne venovať svojmu podnikaniu.

 

FINANCOVANIE PODĽA VAŠICH POTRIEB

Pomôžeme Vám nájsť riešenie financovania šité priamo na mieru Vám a Vašim cieľom. Našou prácou je poskytnúť Vám také finančné riešenie, ktoré bude priamo zodpovedať potrebám Vášho podnikania.

Dôležitá je pre nás Vaša plná spokojnosť. Našim cieľom je čo najviac uľahčiť financovanie Vašej investície. CASE IH je na Vašej strane, ponúkame Vám jednoduché riešenie, ktoré plne pokryje Vaše požiadavky.

Ponúkame Vám jednoduchú cestu financovania Vášho nákupu:
financovanie  urobené na novú aj staršiu techniku,
• ponúkame Vám úver alebo finančný lízing,
• je len na Vás, či si zvolíte pravidelné alebo sezónne splácanie, ktoré rešpektuje sezónnosť Vášho podnikania,
• nezaujímajú nás len ekonomické výkazy, ale Vaše skutočné hospodárstvo,
• navyše je akékoľvek vybavenie financovania pre našich zákazníkov ZDARMA, bez nutnosti zriadenie nového účtu,                                                                                                                                                                         
• atraktívna úroková sadzba,
• zaistíme Vám rýchle vybavenie financovania - úspora dní až týždňov,
• podpis úverovej či lízingovej zmluvy u Vás na firme bez návštevy banky.

 

AGRI GARANCIA. POUŽÍVAJTE TECHNIKU S GARANCIOU! 

Vieme, ako je pre Vás spoľahlivá prevádzka Vašej techniky dôležitá. Aj u najkvalitnejšieho stroja s garanciou viacročnej záruky však existuje riziko poškodenia, ktoré môže Váš stroj pri jeho prevádzke nečakane obmedziť alebo ho aj úplne vyradiť. Pre tieto prípady sme pre Vás pripravili kompletný balíček služieb AGRI GARANCIA, ktorý Vám zabezpečí všetku starostlivosť od povinného ručenia až k rozšírenému strojovému poisteniu presahujúcemu záruku a pokrývajúcu riziká havárie, živlov či odcudzenia. AGRI GARANCIA Vám ponúka všetko pre bezstarostnú prevádzku Vašej techniky!  U AGRI GARANCIE získate fixnú spoluúčasť vo výške 165 EUR  a zároveň môžete využiť služieb vlastného likvidátora poistných udalostí, ktorý zaistí rýchlu a maximálnu úhradu nákladov. V AGRI GARANCII máte tiež istotu poistenia akceptovaného bankami a lízingovými spoločnosťami pri vinkuláciu poistného plnenia. Všetku administráciu poistnej udalosti smerom k poisťovni za Vás vybaví autorizované servisné stredisko AGRI CS Slovakia.Naviac je možné AGRI GARANCIU využiť aj na všetky staršie stroje a na území celej Európy! Zároveň je možné ju doplniť o Povinné zmluvné poistenie, ktoré Vám rovnako vieme zabezpečiť k Vášmu stroju za výhodných podmienok.

 

 

 

 

Kontakt:

Ing. Tomáš Kupec

finančný špecialista

mobil: +421 915 842 346

e-mail: kupec@agrotecslovensko.sk

Ing. Tomáš Kupec

www.a-finance.cz