10% ZĽAVA NA NOVÝ KOMBAJN CASE IH

Nečakajte na bociana, tá najlepšia ponuka CASE IH je už tu! 

10. 10. 2018

Práve teraz si pre Vás značka CASE IH pripravila špeciálnu predajnú akciu, ktorá Vás určite zaujme. Vybavte sa na novú sezónu a získajte zľavu 10% na obstaranie nového kombajnu CASE IH AXIAL-FLOW. Špeciálna ponuka je platná na modelový rad kombajnov AXIAL-FLOW 140 vrátane novinky tohto roka, kombajnov modelového radu AXIAL-FLOW 250, ktoré môžu byť na želanie vybavené systém automatizácie AFS HarvestCommandTM.

 

 

Využite túto špeciálnu ponuku, navštívte svojho autorizovaného predajcu CASE IH a budúci rok už môžete na svojich pozemkoch žať s novým kombajnom, ktorý je šetrný, jednoduchý, univerzálny, výkonný, spoľahlivý a predovšetkým úsporný. A to hneď dvakrát - šetrí Vaše úspory na obstaranie stroja a na poli žne s bezkonkurenčne nízkou spotrebou.

V prípade záujmu kontaktujte nášho predajcu alebo autorizovaného predajcu CASE IH alebo sa rovno obráťte na produktového manažéra, Ing. Tomáša Chovanca, e-mail: tomas.chovanec@agrics.sk, mobil: 0915 842 356.

 
 

Súbory k stiahnutiu:

Ďalšie články

PREDSTAVUJEME NOVÝ AXIAL-FLOW® 250

7. 12. 2018

Nové kombajnu CASE IH radu 250. Už budúci rok na českých a slovenských poliach!

NOVÝ MAXXUM KRAĽUJE. ROVNO DVAKRÁT!

13. 11. 2018

Nový MAXXUM získal ocenenie "Traktor roka" a  "Najlepší design".

PRIPRAVTE SA NA JARNÉ ROZMETANIE

31. 10. 2018

Nastal čas už očakávanej akcie na nesená rozmetadlá minerálnych hnojív!

 

MÁTE RADI FUTBAL? ZAHRAJTE SI HO S FARMALLMI!

31. 10. 2018

Jesenná futbalová sezóna už pomaly končí, ale s CASE IH môžete hrať ďalej. Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku na produktový rad FARMALL!

Postrekovače AMAZONE sú teraz dostupnejšie

26. 10. 2018

Postrekovače Amazone vybavené modernými technológiami pre precíznu aplikáciu AmaSwitch či AmaSelect sú teraz dostupnejšie!