DOPRAVNÁ TECHNIKA

AgriDOPRAVA

AgriDOPRAVA

Dovozca výnimočných traktorov CASE IH a STEYR pre Vás prostredníctvom svojej dealerskej siete pripravil exkluzívnu ponuku dopravnej techniky s označením AGRIDOPRAVA. Základnými poznávacími rysmi našej dopravnej techniky je jednoduchosť a červeno-strieborné lakovanie ...

NS

NS

Návesy sú dodávané ako jednoosé, jedno alebo trojstranné sklápače pre mnohostranné využitie. Tieto návesy sa vyznačujú výbornou manévrovateľnosťou. Nosnosť 2 - 8t.

PS

PS

Trojstranne sklápané traktorové prívesy 5 a 9 t s možnosťou vybavenia zvýšenými nadstavcami.

GRAND SUPER

GRAND SUPER

Profesionálny nosič nadstavieb - vaňová alebo dvojstranná korba; cisterna; rozmetadlo či veľkoobjemová nadstavba. Bez problémov sa dá na tomto podvozku využíť staršia nadstavba z automobilového podvozku MTSP.

MEGA-HOOK

MEGA-HOOK

Hákové nosiče kontajnerov sú dodávané v dvoch prevedeniach, 16 a 20t. Nosiče kontajnerov nachádzajú uplatnenie v poľnohospodárstve, stavebníctve, odpadovom hospodárstve, lesníctve i v ďalších odvetviach. Stačí jeden podvozok pre viac kontajnerov. Na podvozok MEGA-HOOK možno využiť staršie typy kontajnerov, prípadne na želanie dodáme novú kontajnerovú nadstavbu. Určené pre kontajnery DIN 30722.

AGRIMEGA

AGRIMEGA

Návesy sú dodávané ako dvoj alebo trojosé podvozky s možnosťou vybavenia výmenným systémom nadstavieb. Veľmi pohodlne sa jeden podvozok môže osadiť rôznymi typmi veľkoobjemových korieb, rozmetadlom hnoja  alebo cisternami.  Celková hmotnosť 13 - 33t.

RM

RM

Rozmetadlá maštaľného hnoja radu RM sú vhodné ako nadstavby pre podvozky Grand Super alebo AGRIMEGA.

NTF

NTF

Cisterny kovové, plastové alebo zinkované s možnosťou dodania ako samostatné alebo formou nadstavby pro NS 2, Grand Super nebo AGRIMEGA.

GALÁN

GALÁN

Galán je trojosí príves na prevoz guľatých alebo hranatých balíkov, ktorý Vám svojim výkonom a dostatočnou úložnou plochou výrazne znížia náklady na prepravu. Bočné vodiace lišty, uzamykateľná schránka  a zinkované čelá sú zákadnou výbavou každého vozidla.

GALÁNEK

GALÁNEK

Galánek je dvojosý náves na prevoz guľatých alebo hranatých balíkov určených pre farmy s menším množstvom prepravovaných balíkov. Na prianie je možné náves dodať s bočnicami pre prevoz sypkých materiálov. Bočné vodiace lišty, uzamykateľná schránka s kurtom a zinkované čelá sú zákadnou výbavou každého vozidla.

 

GARANT

GARANT

Návesy radu Garant prezentujú jednoosové alebo dvojosé prepravníky zvierat. Nástupná plošina, ložná plocha rozdelená do viacerých boxov, bezpečný priestor pre obsluhu, to sú základné prvky výbavy našich prepravníkov zvierat.


STIAHNUŤ PROSPEKT
O AGRIDOPRAVE