DODÁVKY DIELOV

Logistika ND

Dôležitým faktorom pre správne fungovanie Vášho stroja sú originálne náhradné diely. V prípade poruchy alebo dokonca odstávky stroja je včasné dodanie náhradných dielov kľúčovým faktorom na sprevádzkovanie stroja.

Hlavný sklad ND pre značku CASE v ČR sa nachádza v Hustopečiach pri Brne a skladuje cca 15 tisíc položiek v celkovej hodnote desiatok miliónov Kč. Cez 60% všetkých dielov je vykrývané z tohto skladu, zvyšok je objednávaný priamo u výrobcu. Všetky  diely sú rozvážané nočným rozvozom na dealerské a servisné strediská tak, aby boli k dispozícii v skorých ranných hodinách. Hlavný sklad pre Slovensko sa nachádza v Nitre a skladuje diely za viac ako 400 tisíc €.

CNH má v Európe rozmiestnených niekoľko skladov náhradných dielov ktoré zaisťujú pravidelné denné dodávky do vybraných regiónov. Centrálny sklad sa nachádza vo francúzskom Le Plessis neďaleko Paríža a slúži na distribúciu dielov do Ameriky, Európy a severnej Afriky. Na celkovej ploche viac ako 102 tisíc m2 je skladovaných viac ako pol milióna skladových položiek v celkovej hodnote viac ako 250 miliónov €. Ďalšie sklady ležia v talianskej Modene, španielskom Madride, anglickom Daventry a nemeckom Heidelbergu. Práve depo v Heidelbergu je určené na prioritné vykrývanie objednávok z Českej Republiky a Slovenska.

Depo v Heidelbergu expeduje denne dostupné diely pre ČR, Slovensko, Rakúsko, Maďarsko a ďalšie priľahlé štáty a to aj cez  víkend v priebehu žatvy. Na ploche 35 400 m2 je skladovaných viac ako 175 tisíc položiek v celkovej hodnote presahujúcej 45 miliónov €. Ročne je z tohto skladu expedovaných viac ako 1 milión položiek. Vďaka prepracovanému systému je možné adresovať dodávky náhradných dielov priamo na dealerské strediská a zaručiť tak dodanie skladových dielov nasledujúci deň do 8:00 hodín po celej ČR a do 11:00 po celom Slovensku. Skladový systém CNH umožňuje importérovi  a dealerským strediskám nazerať do ich skladov a technici tak majú ihneď možnosť zistiť na ktorom sklade sa požadované diely nachádzajú a kedy budú dodané. V tomto roku došlo k významnému navýšeniu skladových zásob v nemeckom sklade a  zhruba 90% všetkých objednaných dielov vykrytých práve z Heidelbergu, zvyšných 10% sa delí medzi Le Plessis a Modenu.

Všetky sklady CNH, importéra a autorizovaných dealerov tak naplňujú spoločný cieľ – dodať náhradné diely v čo najkratšom možnom termíne.

POZRITE SI VIDEO O ZÁZEMÍ
ORIGINÁLNYCH NÁHRADNÝCH DIELOCH CASE IH


PREČO POUŽÍVAŤ ORIGINÁLNE NÁHRADNÉ DIELY?

U každého náhradného dielu je dbané na jeho špičkové spracovanie, ktoré je úplne rovnaké ako u pôvodných
komponentoch. Originál Vám zaručí vyššiu spoľahlivosť pri prevádzke Vášho stroja.

Prečítajte  si o jednotlivých výhodách originálnych náhradných dieloch CASE IH:

 


ĎALEJ PRE VÁS ZAISŤUJEME

REMAN PROGRAM REMAN PROGRAM

Pod REMAN PROGRAMOM sú dodávané originálne náhradné diely, ktoré sú repasované priamo firmou CNH a spĺňajú  tak najnáročnejšie kritériá rovnako ako nové originálne náhradné diely.

Baliace materiály Case IH professional Baliace materiály Case IH professional

V rámci predaja ND Vám ponúkame  špičkové obalové materiály pre guľaté balíky alebo siláž.

Kvalitné čelné nakladače LRZ Kvalitné čelné nakladače LRZ

K našim traktorom CASE IH a STEYR ponúkame tiež kvalitné čelné nakladače LRZ.

 

 

PREČO ORIGINÁLNE DIELY:

Prečítajte si o jednotlivých výhodách originálnych náhradných dielov CASE IH:

ORIGINÁLNE BATÉRIE CASE IH

 


PREČÍTAJTE SI VIAC O NAŠICH AKTIVITÁCH:

 


 

POZRITE SI VIDEO O NÁHRADNÝCH DIELOCH