PROFI CVT ecotech (115-145 koní)

Traktory Profi CVT EcoTech kombinujú špičkovú technológiu s inteligenciou. Viac ako desiatich ročné skúsenosti s plynulými prevodovkami CVT vyústili v rozšírení ponuky plynulých prevodoviek aj pre 4 valcové motory. Celkom 3 nové modely s výkonom od 110 do 130 koní. S maximálnym výkonom s navýšením až 163 koní.

 


SILA MODERNÝCH MOTOROV

Nové traktory Profi CVT sú poháňané robustnými a osvedčenými motormi z produkcie Steyr. Motory sú štvorvalcové preplňované s medzichladičom stlačeného vzduchu s objemom 4,5l, všetky modely sú vybavené vysokotlakovým vstrekovaním Common Rail. Motory poskytujú skutočné zvýšenie výkonu o 10% pri maximálnom výkone pri znížených otáčkach motora 1900 min-1. To umožňuje zníženie spotreby paliva.

Nový rad Profi CVT je vybavená účinnou premenou energie paliva na mechanickú energiu. To znamená, že každý motor Steyr sa SCR technológiou (selektívna katalytická redukcia) je naladený na maximálnu možnú účinnosť a systém riešenia emisií je až vo výfukovom potrubí. Optimalizované spaľovanie zaisťuje maximálny krútiaci moment už pri 1500 min-1. Traktory Profi CVT sú vybavené systémom navyšovania výkonu POWER PLUS, ktorý umožňuje navýšenie výkonu o 22 koní. Pre príklad Profi 4130 CVT má maximálny výkon 143 koní, ktorý môže byť navýšený na 163 koní pre prácu s vývodovým hriadeľom, hydraulickým systémom alebo pri doprave.


Efektívny prenos točivého momentu

Modely Profi CVT sú vybavené osvedčenou technológiou so systémom dvoch spojok, mechanické prevodovky, hydrostatické konáre a sumarizačního prevodu. Vďaka tejto technológii pracuje prevodovka od 0 do 50 km / h úplne plynule a ponúka vynikajúcu celkovú účinnosť

Radenie medzi dvoma mechanickými prevádzkovými rozsahy prebieha automaticky pomocou dvojitej spojky. Technológia s dvojitou spojkou zaručuje menšie straty v hydrostatickej vetve z dôvodu menšieho naklápanie hydrogenerátoru.Traktory Profi CVT sú vybavené systémom automatického riadenia produktivity (S-Tronic), tento systém vykazuje vysoko efektívnu prevádzku aj u väčších modelov Steyr. Princíp činnosti systému S-tronic spočíva v znížení otáčok motora na čo najmenšiu úroveň mernej spotreby paliva.


Komfortná kabína

Nový rad Profi CVT je dodávaná s kabínou Steyr SK3, ktorá patrí medzi najpohodlnejšie na trhu. Kabína je najväčší vo svojej triede a poskytuje mimoriadne dobrý výhľad. Presklená plocha je 5,78 m2, štyroch stĺpiková kabína a integrované strešné okno poskytujú nerušený výhľad 105 ° pri práci s čelným nakladačom. S hlučnosťou 69 dB (A) v kabíne sú traktory Profi CVT najtichší na trhu. Ergonomické usporiadanie všetkých ovládacích prvkov zaručuje efektívnu prevádzku. Všetky dôležité tlačidlá a funkcie sú integrované do lakťovej opierky Multicontroller. Na želanie je možné tiež dodať dotykové monitory AFS 300 a AFS 700, ktoré ďalej zvyšujú produktivitu a ideálne sa hodí pre presné poľnohospodárstvo AFS.


Zdvíhacia sila - väčší výkon pre prácu s hydraulikou

Ako pravý univerzálny traktor je vybavený vysoko výkonným hydraulickým systémom s axiálnym piestovým hydrogenerátorom s prietokom až 125 l / min, vrátane regulácie tlaku a prietoku podľa Vašej potreby. Zadný trojbodový záves je schopný dvíhať až 7 864kg, predný trojbodový záves zdvihne až 3 100kg. Dokonalé možnosti použitia zaistí až 7 hydraulických rýchlospojok. Vzadu je možnosť štyroch hydraulických rýchlospojok a 3 stredové hydraulické rýchlospojky.


 

POZRITE SI VIDEO STEYR PROFI CVT

Kategória: TRAKTORY STEYR

Modely

Název / Parametr Motor Menovitý výkon ECE R120 (kW/k) Maximálny výkon s navýšením (kW/k) Max. točivý moment/pri otáčkach (Nm/1min)
4110 PROFI CVT ecotech Preplňovaný s medzichladičom/elektronické vstrekovanie Common rail 81/110 105/143 590/1500
4120 PROFI CVT ecotech Preplňovaný s medzichladičom/elektronické vstrekovanie Common Rail 89/121 113/154 634/1500
4130 PROFI CVT ecotech Preplňovaný s medzichladičom/elektronické vstrekovanie Common Rail 96/131 120/163 676/1500

 

 

STIAHNUŤ KATALÓG PRODUKTOV

Súbory k stiahnutiu: