Case IH týždne: Vestrum CVXDrive

Predstavujeme Vám nový modelový rad Vestrum CVXDrive. Traktor patrí do prémiového segmentu od 100 až do 140 koní.

9. 6. 2020

Zaujímavou novinkou v produktovom portfóliu značky CASE IH je modelový rad traktorov VESTRUM CVXDrive. S radosťou tvrdíme, že tieto traktory sú, tak rozmanité ako vaše úlohy. Doprava, manipulácia, siatie, podmietka, rozmetanie hnojív alebo postreky? Iste sme zabudli na veľa ďalších prác, s ktorými sa deň, čo deň stretávate a pre nový VESTRUM CVXDrive sú hračkou.

 

 

CASE IH VESTRUM CVXDrive je modelový rad, ktorý ideálne zapadá medzi existujúce traktory LUXXUM a MAXXUM. Rozmerovo a svojou obratnosťou je bližšie modelom LUXXUM, svojou rozmanitosťou výbavy a vyšším výkonom naopak bližšie k Maxxumu. VESTRUM CVXDrive je postavený na veľmi atraktívnom základe - robustný, štvorvalcový motor s objemom 4,5 litra, plynulá prevodovka CVXDrive, kompletné odpruženie a možnosť ultra komfortnej kabíny. Ak pridáme k tejto výbave napríklad motorovú brzdu, elektronicky ovládané zrkadlá, nastaviteľné poloosi, stredové okruhy, management predného trojbodového závesu, integrovaný joystick na lakťovej opierke, automatickú klimatizáciu, úvraťový management, kompletné satelitné riadenie AccuGuige, ISO BUS, dotykový monitor alebo luxusnú koženú sedačku Active Dual Motion stane sa z neho maximálne schopný a komfortný traktor, ktorý má podobné funkcie ako top modely CASE IH Optum s výkonom 300 koní.

Áno, VESTRUM CVX je prémiový traktor segmentu 140 koní, napriek tomu je veľmi dostupný. Jeho variabilita výbavy je obrovská a možno ho konfigurovať v jednoduchej základnej výbave, napríklad pre prácu s kŕmnym vozom alebo ako vyspelý a komfortný traktor pre moderného súkromného farmára. Jeho schopnosti dokážu zaujať nejedného vodiča. CASE IH pri jeho vývoji odviedol vynikajúcu prácu. Niekedy si hovorím, že mať tak rodinnú farmu, moja voľba by bola jasná!

 

CASE IH týždne

Viac informácií sa o perfektne vybavenom kúsku vo verzii pre chytrého farmára dozviete na našom microsite: www.caseihtydny.cz, kde Vám prednosti týchto modelov predstaví produkt manažér Ing. Otto Jirka. Sme radi, že tento kúsok si už našiel svojho majiteľa v krásnom prostredí východného Slovenska.

Chcete zľavu na traktor? Do 15. 7. môžete získať príplatkovú výbavu v hodnote až 2 000 € zadarmo. Prihláste sa o zľavu pomocou formulára.

 


Ďalšie články

Case IH týždne: Farmall

8. 7. 2020

Univerzálny pracant, ktorý sa hodí na farmu aj do komunálu.

CASE IH týždne: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výskumu a praktických skúseností. Práve tieto skúsenosti a vedomosti z výskumu skombinovali s požiadavkami zákazníkov a tak mohol vznikúť úplne nový Magnum AFS Connect, ktorý uspokojí potreby obsluhy v kabíne ako aj požiadavky manažérov.

Case IH týždne: Axial Flow

23. 6. 2020

Jednotka v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Kombajn ponúka maximálnu kvalitu zrna pri vysokom výkone stroja.

Case IH týždne: PUMA 175 CVXDrive

16. 6. 2020

Bestseller medzi traktormi, to je modelový rad PUMA. Vyrába sa v dvoch veľkostných prevedeniach 140-175 koní a 185-240 koní. 

Case IH týždne: Vestrum CVXDrive

9. 6. 2020

Predstavujeme Vám nový modelový rad Vestrum CVXDrive. Traktor patrí do prémiového segmentu od 100 až do 140 koní.