CASE IH TÝŽDNE SA BLÍŽIA

Správy z prvej ruky. Z pohodlia domova on-line a bez cestovania. Už čoskoro!

1. 6. 2020

BLÍŽI SA LETO A S NÍM AJ NOVINKY OD CASE IH

Každý deň nášho života prináša niečo nové. Situáciu, v ktorej sme sa ocitli tento rok na jar nikto z náš ešte nezažil. S blížiacim sa letom vám chceme priblížiť novinky tohto roka čo možno najpraktickejšie.

Nás všetkých v AGRI CS poľnohospodárska technika baví a značku CASE IH máme v srdci. V žilách nám predsa koluje červená krv. Máme radosť z toho, keď vidíme naše stroje pri práci. Sme radi za každé stretnutie s Vami -zákazníkmi, fanúšikmi i obsluhami. Ceníme si priazeň, ktorú strojom značky CASE IH dávate. Vaša priazeň je pre nás veľkým záväzkom. Záväzkom k tomu, aby sme Vám poskytovali kvalitné služby na profesionálnej úrovni. Nielen samotný predaj je pre nás dôležitý. Vieme aj to, že dnes rozhoduje hlavne popredajná starostlivosti v oblasti servisu a dodávok náhradných dielov.

 

Spoločne s našimi produkt manažérmi AGRI CS Pavlom Novákom, Petrom Novákom, Romanom Nedomom a Ottom Jirkom si môžete jednotlivé zaujímavé stroje značky CASE IH užiť on-line - bez cestovania priamo z pohodlia vášho domova. Je to jednoduché. Stačí len sledovať naše špeciálne CASE IH TÝŽDNE, v ktorých Vám postupne predstavíme novinky v oblasti traktorov a zberovej techniky. 

Sídlo spoločnosti AGRI CS je v srdci Južnej Moravy. Okolie Hustopečí je plné úhľadných viníc, úrodných polí a peknej prírody, za ktorou mieri veľa návštevníkov. Pri natáčaní noviniek sme si užívali krásnych výhľadov na krajinu a snažili sme sa Vám ich sprostredkovať aj v našich videách. Krásna príroda a krásna technika sú tým najlepším spojením. Mať možnú natáčať ladné krivky našich strojov na pozadí Pálavy je niečo jedinečné. Veríme, že Vás tak pripravená videá nadchnú nielen technickými novinkami červených strojov ale aj krásnou krajinou.

A pozor! V rámci týchto týždňov sa môžete tešiť na špeciálne obchodné bonusy na vybrané modelovej rady, ktoré môžete využiť u všetkých obchodných zástupcov v autorizovanej predajnej sieti AGRI CS. Všetci priaznivci značky CASE IH, obsluhy aj fanúšikovia sa v týchto týždňoch môžu tešiť na rôzne súťaže s výhrami.

Sledujte preto naše sociálne siete! Videá v rámci jednotlivých týždňov môžete sledovať na webe AGRI CS Slovakia, YouTube kanále AGRI CS, Facebooku CASE IH SK a Facebooku AGRI CS Slovakia

Ďalšie články

Case IH týždne: Farmall

8. 7. 2020

Univerzálny pracant, ktorý sa hodí na farmu aj do komunálu.

CASE IH týždne: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výskumu a praktických skúseností. Práve tieto skúsenosti a vedomosti z výskumu skombinovali s požiadavkami zákazníkov a tak mohol vznikúť úplne nový Magnum AFS Connect, ktorý uspokojí potreby obsluhy v kabíne ako aj požiadavky manažérov.

Case IH týždne: Axial Flow

23. 6. 2020

Jednotka v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Kombajn ponúka maximálnu kvalitu zrna pri vysokom výkone stroja.

Case IH týždne: PUMA 175 CVXDrive

16. 6. 2020

Bestseller medzi traktormi, to je modelový rad PUMA. Vyrába sa v dvoch veľkostných prevedeniach 140-175 koní a 185-240 koní. 

Case IH týždne: Vestrum CVXDrive

9. 6. 2020

Predstavujeme Vám nový modelový rad Vestrum CVXDrive. Traktor patrí do prémiového segmentu od 100 až do 140 koní.