Case IH týždne: PUMA 175 CVXDrive

Bestseller medzi traktormi, to je modelový rad PUMA. Vyrába sa v dvoch veľkostných prevedeniach 140-175 koní a 185-240 koní. 

16. 6. 2020

PUMA sa na slovenskom trhu jedným z najznámejších traktorov CASE IH. Nie je tomu inak ani vo zvyšku Európy, kde si vydobyla miesto jedného z najpredávanejších traktorov vo svojej kategórii vôbec. 

PUMA si tak právom získala priazeň mnohých poľnohospodárov, a to obzvlášť vďaka skvelým technickým parametrom, jednoduchému ovládaniu, rozsiahlym možnostiam výbavy a vysokej univerzálnosti. Je to skvelá voľba pre súkromníka i veľké poľnohospodárske podniky.

S podtitulom "Design sa mení, meno zostáva" privážame v tomto roku na slovenský trh novú generáciu tohto úspešného modelového radu. A úspech? Ten doterajší ani budúci nie je náhoda. Od roku 2007, kedy brány európskeho výrobného závodu značky CASE IH v St. Valentíne opustil prvý model, značka CASE IH vyrobila už viac ako 90 000 modelov v rôznych konfiguráciách. A 90 000 kusov? To už je poriadne číslo.

Prednosti tohto produktového radu Vám predstaví produkt manažér Ing. Pavel Novák, Ph.D., PUMA si na existujúce i nových zákazníkov "brúsi pazúry" nielen svojim ladným novým vzhľadom, ale aj radom technických a kvalitatívnych vylepšení. CASE IH preto na tieto modely poskytuje exkluzívne trojročnú továrenskú záruku už v štandarde. Spolu s predĺženými servisnými intervalmi bude možné udržať prevádzkové náklady na minimálnej úrovni.

PUMA sa vďaka trom ponúkaným verziám dokáže priblížiť potrebám rôznych zákazníkov. Ak dopytujete jednoduchý model alebo požadujete nízku cenu, môžete si zvoliť jednoduchú verziu PUMA s prevodovkou ActiveDrive 6. Je pre Vás dôležitá vyššiu úroveň komfortu, vyššiu možnosť výbavy a požadujete traktor s lepšími technickými vlastnosťami? PUMA Multicontroller vyhovie práve vám. Najvyšší stupeň výbavy a maximálny komfort vám doprajú špičkové modely PUMA CVXDrive.

Ak vás zaujíma viac, pozrite sa na našu microsite venovanú PUMA 175 CVXDrive: www.caseihtydny.cz

 

Teraz máte možnosť získať novú Pumu výhodnejšie!

  •  zľava 2 000 EUR na satelitné riadenie AccuGuide s úrovňou RTK

  • zľava 1 000 EUR na predný trojbodový záves s vývodovým hriadeľom

 

Zanechte nám kontakt a my sa Vám ozveme s podrobnosťami.

 


Ďalšie články

Case IH týždne: Farmall

8. 7. 2020

Univerzálny pracant, ktorý sa hodí na farmu aj do komunálu.

CASE IH týždne: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výskumu a praktických skúseností. Práve tieto skúsenosti a vedomosti z výskumu skombinovali s požiadavkami zákazníkov a tak mohol vznikúť úplne nový Magnum AFS Connect, ktorý uspokojí potreby obsluhy v kabíne ako aj požiadavky manažérov.

Case IH týždne: Axial Flow

23. 6. 2020

Jednotka v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Kombajn ponúka maximálnu kvalitu zrna pri vysokom výkone stroja.

Case IH týždne: PUMA 175 CVXDrive

16. 6. 2020

Bestseller medzi traktormi, to je modelový rad PUMA. Vyrába sa v dvoch veľkostných prevedeniach 140-175 koní a 185-240 koní. 

Case IH týždne: Vestrum CVXDrive

9. 6. 2020

Predstavujeme Vám nový modelový rad Vestrum CVXDrive. Traktor patrí do prémiového segmentu od 100 až do 140 koní.