CASE IH týždne: Magnum AFS Connect

Case IH má za sebou roky výskumu a praktických skúseností. Práve tieto skúsenosti a vedomosti z výskumu skombinovali s požiadavkami zákazníkov a tak mohol vznikúť úplne nový Magnum AFS Connect, ktorý uspokojí potreby obsluhy v kabíne ako aj požiadavky manažérov.

30. 6. 2020

Nová generácia traktorov MAGNUM AFS CONNECT je bezpochyby hlavným ťahákom a najväčšou novinkou tohto roku v rámci všetkých produktov značky CASE IH. Traktory MAGNUM, to je pojem s viac ako 30-ročnou históriou výroby. Už od začiatku výroby predstavuje tento modelový rad poctivé americkej ťahače s vysokou kvalitou spracovania. Preto, keď sa povie MAGNUM, vybaví sa každému poľnohospodárovi značka CASE IH a ich sila, odolnosť a spoľahlivosť. 

V rámci nakrúcania sme mu venovali najviac pozornosti s cieľom predstaviť Vám doslova každý jeho detail, podrobne ukázať nové ovládanie a novú kabínu. Tu je obrovský medzi generačný posun. Okrem toho Magnum prichádza s radom najrôznejších technických vylepšení tak motora ako aj prevodovky, hydrauliky a ďalších častí. Cieľom bolo ešte viac optimalizovať jeho praxou osvedčené technické jednotky. Nový top model 400 v spojení s novou prevodovkou PowerDrive 21x5 určite nenechá nikoho na pochybách, že sa jedná v súčasnosti o jeden z najschopnejších poľných traktorov na trhu.

Nová generácia Magnum nesie vo svojom mene prívlastok AFS CONNECT čo vlastne symbolizuje, že je ešte viac prepojená s vami, ako s užívateľmi a majiteľmi týchto traktorov. Jedná sa o nový ucelený systém precízneho poľnohospodárstva a telematiky značky CASE IH. S jeho pomocou dokážete prehľadne sledovať, prechádzať, analyzovať a ukladať všetky potrebné dáta týkajúce sa prevádzky jednotlivých strojov a agronomických dát (plánovanie osevných postupov, evidencia hnojenia, plánovanie navádzacích línií a pod.).

Nová generácia traktora prichádza aj s novou generáciou satelitného riadenia AccuGuide vybaveného prijímačom AFS Vector Pro. O ňom výrobca sebavedome tvrdí, že je najmodernejším prijímačom na trhu. Dokáže prijímať signál zo všetkých dostupných globálnych satelitných systémov a následne viesť traktor s náradím s presnosťou 1,5 centimetra. Ak stratíte korekčný signál, nič sa nedeje, prijímač Vector Pro má svoj záložný systém a udrží Vás presne v danej línii.

Novým modelom MAGNUM AFS CONNECT pevne veríme nielen my, ale aj výrobca. Preto ponúka pre tento modelový rad trojročnú továrenské záruku, ktorá je potvrdením záväzku vyrábať a predávať kvalitný stroj. O Vás ako používateľa sa dokážeme rovnako kvalitne postarať. Bohatá história, neustály vývoj, silná predajná sieť, kvalitné a servis.  To sú naše argumenty, ak zvolíte červenú farbu.

 


Ďalšie články

Akciová ponuka na pluhy AMAZONE

3. 8. 2020

Akcia sa vzťahuje na  pluhy Cayros a Hektor. Viac...

Case IH týždne: Farmall

8. 7. 2020

Univerzálny pracant, ktorý sa hodí na farmu aj do komunálu.

CASE IH týždne: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výskumu a praktických skúseností. Práve tieto skúsenosti a vedomosti z výskumu skombinovali s požiadavkami zákazníkov a tak mohol vznikúť úplne nový Magnum AFS Connect, ktorý uspokojí potreby obsluhy v kabíne ako aj požiadavky manažérov.

Case IH týždne: Axial Flow

23. 6. 2020

Jednotka v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Kombajn ponúka maximálnu kvalitu zrna pri vysokom výkone stroja.

Case IH týždne: PUMA 175 CVXDrive

16. 6. 2020

Bestseller medzi traktormi, to je modelový rad PUMA. Vyrába sa v dvoch veľkostných prevedeniach 140-175 koní a 185-240 koní.