Case IH týždne: Farmall

Univerzálny pracant, ktorý sa hodí na farmu aj do komunálu.

8. 7. 2020

Modely FARMALL majú v ponuke CASE IH svoje nezastupiteľné miesto. Boli to prváve Farmally, ktoré v tridsiatych rokoch 20. storočia naštartovali rast CASE IH vo svetovom meradle. Ich predstavením uzatvárame CASE IH týždne.V Slovenskej republike patria ich najnovšie verzie k najpredávanejším v segmente do 110 koní. Darí sa im nielen v poľnohospodárstve, ale poctivo slúžia aj obciam. Môžete ich stretávaťaj pri údržbe ciest.

My vám teraz predstavíme hlavných zástupcov modelovej rady Farmall - modely A a komfortné modely C. Ako napovedá ich názov v preklade z angličtiny (FARM - ALL) - zvládnu všetko čo im okolo farmy pripravíte do cesty.

FARMALL 75A je najväčší model malých áčiek a u nás je najpredávanejší. Pri kompaktných rozmeroch vyniká pevnou stavbou, veľkou obratnosťou v spojení so živým motorom. Chváli sa jednoduchým mechanickým ovládaním, ktoré bude spoľahlivo fungovať aj za ďalších 30 rokov. Kto si sadne do jeho priestrannej kabíny, tak mi dá za pravdu, že je to naozaj šikovný pomocník. A hlavne v ruka v ruke s kvalitou sa ponúka za veľmi dostupnú cenu.

Druhým modelom, ktorý vám predstavíme v spojení s čelným nakladačom je FARMALL 105C HD. Tieto modely sú navrhnuté ako komfortné a robustné traktory. Komfort, pohodlie a potrebný výkon už nemožno zabezpečiť bez rozumnej miery elektroniky. Na Slovensku ich štandardne ponúkame so zosilnenými nápravami HD, pre každodennú spoľahlivú prevádzku po dlhé roky. Rovná polovica zákazníkov si ich kupuje priamo s originálnym čelným nakladačom LRZ. Jeho ovládanie pomocou multifunkčného joysticku je hračka. Rovnako ako ovládanie radenia, reverzácia pod zaťažením, EHR, vypínanie spojky tlačidlom. Proste schopný a pohodlný pracant pre každý deň.

Traktory FARMALL vám vo videách predstaví Ing. Petr Novák, ktorý je za tento modelový rad v AGRI CS zodpovedný. Detailný popis týchto modelov nájdete na produktových stránkach.

Ďalšie články

Akciová ponuka na pluhy AMAZONE

3. 8. 2020

Akcia sa vzťahuje na  pluhy Cayros a Hektor. Viac...

Case IH týždne: Farmall

8. 7. 2020

Univerzálny pracant, ktorý sa hodí na farmu aj do komunálu.

CASE IH týždne: Magnum AFS Connect

30. 6. 2020

Case IH má za sebou roky výskumu a praktických skúseností. Práve tieto skúsenosti a vedomosti z výskumu skombinovali s požiadavkami zákazníkov a tak mohol vznikúť úplne nový Magnum AFS Connect, ktorý uspokojí potreby obsluhy v kabíne ako aj požiadavky manažérov.

Case IH týždne: Axial Flow

23. 6. 2020

Jednotka v šetrnosti k zrnu, to je Axial-Flow. Kombajn ponúka maximálnu kvalitu zrna pri vysokom výkone stroja.

Case IH týždne: PUMA 175 CVXDrive

16. 6. 2020

Bestseller medzi traktormi, to je modelový rad PUMA. Vyrába sa v dvoch veľkostných prevedeniach 140-175 koní a 185-240 koní.