Takýto bol CASE DEN 2019!

Poriadna porcia zábavy, adrenalínu a červených strojov - taký bol CASE DEN 2019!

10. 6. 2019

CASE DEN znova zažiaril! Červené stroje, skvelá zábava a výborné počasie - taký bol tohtoročný ročník.

V tomto roku usporiadala spoločnosť AGRI CS a.s. svoj už 16. ročník veľkolepej predvádzacie akcie s poriadnou porciou zábavy s názvom CASE DEN 2019. Motto tohtoročného ročníka bolo v znamení "ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDÚCNOSŤ - otvorte si cestu k technológiám zajtrajška!". Naším cieľom bolo v priebehu tohto dňa zákazníkom a návštevníkom nepopisovať iba technické parametre nami ponúkaných strojov, ale predovšetkým ich pridanú hodnotu vo forme automatizačných prvkov, pokročilých funkcií alebo systémov precízneho poľnohospodárstva.

 

Nová generácia kombajnov AXIAL-FLOW 250

Na zaujímavom stánku červených kombajnov CASE IH mohli návštevníci vidieť novú kráľovnú česko -slovenských polí, najsilnejší model novej generácie 9250 na pásovom podvozku, s pásovou lištou MacDon so záberom 12 metrov. Kombajn bude pracovať v systéme CTF spoločne s ďalším kombajnom v rovnakej špecifikácii, ktoré oba putujú do podniku ROSTĚNICE a.s.

 

Nový člen rodiny CASE IH

Pútavou prezentáciou sme na CASE DNI predstavili nový prírastok do rodiny traktorov CASE IH. Kompaktný a komfortný štvorvalcový traktor s výkonom od 100 do 130 koní s plynulou prevodovkou CVXDrive s najvyššou úrovňou komfortu pre farmárov, ktorí chcú viac! Počas predstavenia sme traktor slávnostne odhalili a potom sa z kabíny traktora vyhádzala stovka balónov s logom CASE IH.

 

SUPER SIX v spojení s KIA STINGER

Šesťvalcové traktory MAXXUM 150 sú výnimočným produktom na trhu v tejto výkonovej kategórii. Ako inak demonštrovať ich krásu, dizajn a pokročilé technológie ako v spojení s automobilmi. V rámci skupiny AGROTEC Group máme medzi produktmi tiež skvelý šesťvalec - KIA STINGER!

Premiéra lisu RB 545 Silage Pack

Od tohtoročnej jari sme v čechách spustili DEMO TOUR s lismi CASE IH. Medzi novinkami nechýbal nový RB 545 s integrovanou baličkou, ktorý sa v Kámenii predstavil aj pri aktívnom predvádzaní. Ako je vidieť, aj lisy CASE IH dokážu urobiť poriadny balík a odviesť skvelú prácu.

Servus z Rakúska

Krásna tyroláčka, nablýskané kolesá, skvelé zázemie a pútavý dizajn rakúskych traktorov STEYR. V takomto duchu sa niesla rakúska STEYR FARMA. Návštevníci sa mohli pozrieť na vyrezávanieí traktora STEYR z dreva motorovou pílou.

Reagujeme na súčasné problémy

Na stánku AGRI FARMING SOLUTIONS sa návštevníci mohli oboznámiť s produktmi v oblasti spracovania pôdy a siatia, ktoré reagujú na aktuálne problémy v poľnohospodárstve a spĺňajú vyhlášky DPES 5 a 7. Počas aktívneho predvádzania sme predstavili veľký ťahaný podrývak SUBSOILER, kombinovaný stroj TRIO s SDO a sejací stroj pre priame siatie technológiou STRIP-TILL DTS v agregácii s traktorom MAGNUM Rowtrac.

 

Kompletná krmovinárska linka

SIP si to sype! Na stánku značky SIP mohli návštevníci spoznať ucelenú krmovinársku linku. Medzi vystavenými strojmi nechýbal pásový zhrňovač krmovín SIP AIR, ktorý vyniká šetrným zhrňováním krmovín.

Ucelená ponuka produktov

V rámci sprievodného programu si návštevníci CASE DNA mohli prezrieť ucelený sortiment produktov zo skupiny AGROTEC Group - osobné automobily ŠKODA a KIA, stavebnú techniku ​​CASE Construction alebo ťahač IVECO Traktor v homologácii traktor.

Martin Šonka prilákal davy ľudí

Najväčším ťahákom tohto ročníka CASE DŇA, samozrejme mimo nami zastupovanej techniku, bol bezpochyby skvelý adrenalínový letec, majster sveta a účastník pretekov RED Bull Air Race, Martin Šonka. Počas 15 minút predviedol svoje pútavé akrobatické vystúpenie vo vzdušnom priestore kámenského letiska. Medzi ďalšieho borca ​​môžeme zaradiť tím ZABIL.CZ, ktorý počas svojich vystúpení vytvoril skvelú atmosféru a predviedol skvelé triky so strojmi značky CASE IH a STEYR.

Počas CASE DŇA 2019 sme pre zákazníkov pripravili jednu zaujímavosť - vykreslené logo CASE IH do trávneho porastu, na ktorom sa podieľali technika CASE IH, SIP a ruky šikovného človeka z oddelenia technickej podpory Atech.

Týmto ďakujeme všetkým návštevníkom tohto ročníka CASE DŇA, ktorí neváhali a dorazili na letisko do Kámeňa. Veríme, že ste si užili skvelú atmosféru, presvedčili sa o prednostiach našich strojov a strávili s nami perfektný deň. Tak dovidenia za dva roky ...

 

Ďalšie články

STEYR KONZEPT

10. 12. 2019

V rámci veľtrhu AGRITECHNICA výrobca STEYR predstavil koncept traktora budúcnosti.

AGRITECHNICA 2019 V ZNAMENÍ STEYR

10. 12. 2019

Vstúpte do sveta STEYR na veľtrhu AGRITECHNICA

POSEZÓNNE PREHLIADKY STROJOV CASE IH A STEYR

22. 11. 2019

Získejte zľavu na originálne náhradné diely a značkové oleje.

NOVÉ SYSTÉMY PRE SPRÁVU PREVÁDZKY STROJOV

19. 11. 2019

Oficiálne predstavenie nových portálov CASE IH na výstave Agritechnica.

Ocenenie STROJ ROKA 2020 pre nový lis LB 436 HD

14. 11. 2019

Značka CASE IH získala ďalšie prestížne ocenenie.