CASE DEN 2019 sa blíži!

Nenechajte si ujsť 16. ročník veľkej poľnej výstavy a show s názvom CASE DEN!

18. 4. 2019

Pre tých, čo im nevadí vycestovať za skvelým zážitkom aj za hranice Slovenska máme skvelý tip! Poďte sa s nami pozrieť na CASE DEN 2019 s podtitulom "ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDÚCNOSŤ - otvoríte si cestu k technológiám zajtrajška". Po takmer dvoch rokoch, čo sa na bývalom letisku v kameňov u Pelhřimova oslavovalo veľkolepé výročie nami dvoch zastupovaných značiek CASE IH a STEYR, sa veľkolepá poľná show a výstava spoločnosti AGRI CS s názvom CASE DEN vracia opäť na miesto činu!

Tento rok sa na všetkých priaznivcov značiek CASE IH, STEYR, CASE Construction a závesnej techniky SIP, TEHNOS a portfólia strojov AGRI FARMING SOLUTIONS tešíme už za pár dní - v piatok 31.5.2019 od 9.30 v Kámeni pri Pelhřimove!

Tohtoročný ročník sa bude niesť v špeciálnom duchu hesla" ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDÚCNOSŤ - otvoríte si cestu k technológiám zajtrajška". Počas tohto dňa Vám na jednom mieste ukážeme najmodernejšie technológie a jednotlivé moderné prvky výbavy strojov, ktoré u nami zastupovaných značiek nájdete. O tom, že by ste si túto jednu z najväčších poľných predvádzacích akcií nemali nechať ujsť sa presvedčte sami. Viac informácií nájdete na www.caseden.cz.

 

Ďalšie články

CASE IH TÝŽDNE SA BLÍŽIA

1. 6. 2020

Správy z prvej ruky. Z pohodlia domova on-line a bez cestovania. Už čoskoro!

Otvárame stredisko v Trnave

1. 6. 2020

Rozširujeme svoju predajno - servisnú sieť o stredisko v Trnave...

STEYR KONZEPT VYHRAL PRESTÍŽNU CENU MUSE DESIGN AWARD 2020

19. 5. 2020

Jedinečný pohľad na budúcu generáciu traktorov.

PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÉ VECI

19. 5. 2020

Už čoskoro sa môžete tešíť na zaujímavé videá!

KDO SA BOJÍ, NESMIE DO LESA

19. 5. 2020

Špeciálne lesné traktory PUMA...