CASE DEN 2019 sa blíži!

Nenechajte si ujsť 16. ročník veľkej poľnej výstavy a show s názvom CASE DEN!

18. 4. 2019

Pre tých, čo im nevadí vycestovať za skvelým zážitkom aj za hranice Slovenska máme skvelý tip! Poďte sa s nami pozrieť na CASE DEN 2019 s podtitulom "ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDÚCNOSŤ - otvoríte si cestu k technológiám zajtrajška". Po takmer dvoch rokoch, čo sa na bývalom letisku v kameňov u Pelhřimova oslavovalo veľkolepé výročie nami dvoch zastupovaných značiek CASE IH a STEYR, sa veľkolepá poľná show a výstava spoločnosti AGRI CS s názvom CASE DEN vracia opäť na miesto činu!

Tento rok sa na všetkých priaznivcov značiek CASE IH, STEYR, CASE Construction a závesnej techniky SIP, TEHNOS a portfólia strojov AGRI FARMING SOLUTIONS tešíme už za pár dní - v piatok 31.5.2019 od 9.30 v Kámeni pri Pelhřimove!

Tohtoročný ročník sa bude niesť v špeciálnom duchu hesla" ČERVENÁ ZNAMENÁ BUDÚCNOSŤ - otvoríte si cestu k technológiám zajtrajška". Počas tohto dňa Vám na jednom mieste ukážeme najmodernejšie technológie a jednotlivé moderné prvky výbavy strojov, ktoré u nami zastupovaných značiek nájdete. O tom, že by ste si túto jednu z najväčších poľných predvádzacích akcií nemali nechať ujsť sa presvedčte sami. Viac informácií nájdete na www.caseden.cz.

 

Ďalšie články

MAGNUM S NADŠTANDARDNOU ZÁRUKOU

4. 9. 2019

Továrenská záruka 2 roky alebo 2 000 hodín už v štandarde pre traktory MAGNUM.

Kvalitný a šetrný výmlat na prvom mieste

28. 8. 2019

Reportáž z dema AXIAL FLOW na východnom Slovensku. Viac...

ZBER MAKU s AXIAL FLOW

28. 8. 2019

Poďte sa pozrieť ako si náš kombajn poradil s makom v Malackách!

Hľadá sa PUMA!

28. 8. 2019

Pripravili sme pre vás fotosúťaž pod názvom "Hľadá sa PUMA". Hráme o zaujímavé ceny! Viac...

Deň s obilným kombajnom Case IH Axial-Flow

6. 8. 2019

Nové kombajny Case IH Axial-Flow búrajú mýty o tom, že axiálne kombajny nedokážu robiť kvalitnú slamu. Aj takto znel slogan, ktorý sme zaregistrovali počas Demo tour nového modelu Axial-Flow 8250.