Technika na hnojenie

AMAZONE / Technika na hnojenie

Rozmetadlá ZA-X Perfekt

Rozmetadlá ZA-X Perfekt

Dvojkotúčové rozmetadlo pre menšie a stredne veľké poľnohospodárske podniky pracuje ako na poli, tak napr. aj na horských lúkach. ZA-X Perfect možno jednoducho nastavovať a umožňuje presné rozmetanie všetkých bežne dodávaných druhov hnojív až do pracovného záberu 18 m a močoviny do pracovného záberu 15 m.

Rozmetadlá ZA-M / ZA-M PROFIS / ZA-M ULTRA

Rozmetadlá ZA-M / ZA-M PROFIS / ZA-M ULTRA

Profesionálne dvojkotúčové rozmetadlo ZA-M pre väčšie poľnohospodárske podniky a podnikateľov v službách využívané pre pracovné zábery až do 36 m. Pomaly sa otáčajúci vysokovýkonný čechrač a nízké otáčky kotúčov zaisťujú veľmi rovnomerný a šetrný rozptyl hnojiva. Rozmetadlo ZA-M Profis s váhou pre profesionálov, úžitková nosnosť až 3100 kg a pracovný záber 36 m. Presnosť a bezpečnosť vďaka jednoduchému nastaveniu rozmetaného množstva a pracovnému záberu bez skúšky rozmetaného množstva hnojiva. Vysoko výkonné rozmetadlo ZA-M Ultra vyššej triedy  s pracovnou šírkou do 52 m. Dôležité pre vás je: močovina zaručene do 36 m. Objem zásobníku od 3000 do 4200 litrov.

Rozmetadlá ZA-V

Rozmetadlá ZA-V

Výkonné rozmetadlo ZA-V, ktoré je dimenzované pre zvlášť vysokú pojazdnú rýchlosť (až 30 km / h) má pracovný záber do 36 m a dosahuje plošný výkon 33 ha / h. Na účely presného hraničného, ​​okrajového rozmetanie a rozmetanie na hranici priekopy možné ho vybaviť veľmi dobre nastaviteľným obmedzovačom záberu Limiter V+.

Rozmetadlá ZA-TS

Rozmetadlá ZA-TS

Rozmetadlo pre veľké výmery ZA-TS určené pre pracovné zábery od 18 do 54 m disponuje presným rozmetacím systémom s integrovaným zariadením na hraničné rozmetania AutoTS. Vďaka funkcii hraničného rozmetanie AutoTS možno spoľahlivo vytvárať rozmetacie obrazy s príkrou hranou dopadu rozmetaného hnojiva a tým vytvárať optimálne podmienky pre rast kultúr až takmer na hranicu poľa.

Rozmetadlá ZG-B

Rozmetadlá ZG-B

 

Rozmetadlá pre veľké výmery ZG-B určené pre veľké poľnohospodárske podniky a podnikateľov v službách. Disponuje veľkým zásobníkom a robustným podvozkom dimenzovaným pre rýchlosť do 50 km/h. Dno s pryžovým dopravníkom pri robení údržby ide zo základného rámu veľmi ľahko vytiahnuť. Dodávame vrátane automatického ovládania dopravníku za účelom jeho konštantnej rýchlosti a vrátane stredového vedenia dopravníku.

Rozmetadlá ZG-TS

Rozmetadlá ZG-TS

Rozmetadlo ZG-TS je výkonným rozmetadlom pre veľké výmery určené pre rýchle a presné rozmetanie minerálneho hnojiva. Presvedčí Vás svojou mimoriadnou presnosťou a vysokým výkonom vďaka rozmetaciemu ústrojenstvu TS a možno ho komfortne ovládať cez terminály ISOBUS, ako sú AMATRON 3, CCI 100 a AMAPAD, a ponúkame ho so zásobníkmi s objemom 5 500 alebo 8 200 l.