Postrekovače

AMAZONE / Postrekovače

Samochodné postrekovače Pantera

Samochodné postrekovače Pantera

V tomto samochodnom postrekovači sa spájajú najmodernejšie technológie a inteligentné systémy. Pantera je vybavená moderným systémom SpeedSpraying umožňujúcim rýchlosť aplikácie postrekov až do 20 km h, a preto pracuje svižne na poli. Na ceste môže jazdil maximálnou rýchlosťou až 50 km/h.

Ťahané postrekovače UX

Ťahané postrekovače UX

 

Postrekovač UX s maximálnou kapacitou nádrže 11 200 l a pracovným záberom až 40 m má nízko uložené ťažisko a kompaktné rozery. Postrekovač je obratný, ľahko sa s ním manipuluje a vďaka optimálnemu tlmaniu ramien je uspôsobený pre maximálnu rýchlosť pri postrekeovaní a transporte.

 

Nesené postrekovače UF a čelná nádrž FT

Nesené postrekovače UF a čelná nádrž FT

 

Všetky nesené postrekovače UF s objemom do 1 800 l majú ľahký, stabilný rám a úzku nádrž s vhodne umiestneným ťažiskom. Moderné polyetylénové zásobníky oblého tvaru prispievajú k dokonalému miešaniu a čisteniu. Zbytkové množstvo je minimálne. Najmä na menších plochách sa predný zásobník ukazuje ako vhodná alternatíva k neseným postrekovačom. Vďaka väčšiemu objemu nádrže dosahuje systém s predným zásobníkom FT 1001 rovnaký plošný výkon ako ťahaný postrekovač alebo samojazdný stroj.