Komunálna technika

AMAZONE / Komunálna technika

Kombinácia na úpravu prírodných plôch

Kombinácia na úpravu prírodných plôch
Kombinácia na úpravu prírodných plôch od firmy Amazone dokáže vyriešiť takmer všetky úlohy pri zakladaní zelených plôch a športovísk a pri ich regenerácii. Či už sa jedná o obrobenie kyprej alebo tvrdej pôdy, o povrchy s nepatrným porastom, silne zarastené povrchy, siatie, dodatočné siatie alebo zrovnanie nerovností, dá sa vďaka stavebnicovému systému zostaviť ideálny stroj pre každý prípad použitia.

 

Profihopper

Profihopper
Samojazdný žací stroj Profihopper je vybavený rotorom na presné kosenie, ktorý je umiestnený vpredu a zároveň slúži ako žacia a vertikutačná jednotka. Vďaka jedinečnému systému zberu a stlačovania je stroj Profihopper mimoriadne vhodný na bezprašný zber trávy a vertikutovaného materiálu v jednom pracovnom kroku za takmer všetkých poveternostných podmienok.

 

Grasshopper

Grasshopper
Univerzálne stroje Grasshopper určené k spojeniu s traktorom sa dajú používať po celý rok. Na jar k vertikutácii zelených plôch a golfových trávníkov, na jar a v lete ku koseniu travnatých športovných plôch, parkov, kempov, kvetinových a ekologických lúk, na jeseň k zberu lístia.