Akciová ponuka Farmall

Máme pre Vás nachystanú tú správnu kombináciu na zimnú údržbu! Viac...

6. 11. 2019

ABY ZIMNÁ ÚDRŽBA NEBOLELA...

Jeseň sa nám pomaly chýli ku koncu a tak už mnohé obce a firmy začínajú rozmýšľať na tým, ako zabezpečia tohtoročnú zimnú údržbu, a to najmä tak, aby to nezruinovalo ich rozpočet.

Pripravili sme pre Vás 2 mimoriadne ponuky na traktory Farmall, ktoré sú ideálnym riešením pre tento účel.

 

Farmall je stelesnením výkonu, obratných rozmerov a sily. Tento modelový rad sa skvele hodí pre všetky práce na súkromných farmách a pre komunálne použitie. Aj keď sa jedná o malé traktory, tak i napriek tomu sú schopné poskytnutia užívateľom dostačujúci výkon a príjemné pracovné prostredie.

 

 

Farmall A predstavuje najmenšie a najjednoduchšie prevedenie z celého modelového radu traktorov Farmall. Hoci sa tieto traktory nechvália veľkou elektronickou a technologickou prepracovanosťou ako väčšie modely traktorov CASE IH, aj napriek tomu ponúka poľnohospodárom, ktorí hľadajú traktor v tejto kategórii, všetko potrebné, čo sa od tohto traktora žiada. Farmall A tak predstavuje vhodný traktor do všetkých oblastí komunálnej sféry, traktor pre údržbu obcí, výkonného pomocníka na rodinnej farme so zmiešaným zameraním alebo traktor, ktorý sa vďaka svojim rozmerom ideálne hodí pre prácu v živočíšnej výrobe.

 

Motor s veľkým výkonom

Pod kapotou týchto kompaktných traktorov sa skrývajú trojvalcové motory s objemom 2,9 l (platí pre modely 55 - 75A) a štvorvalcové motory s objemom 3,4 l (modely 85 - 115A), ktoré im zaručujú dostatočný výkon pre zvládanie všetkých pracovných operácií. Motory sú navyše vybavené vysokotlakovým vstrekovaním paliva Common Rail s turbodúchadlom a chladičom stlačeného vzduchu. Vďaka týmto systémom máte zaručenú nízku spotrebu paliva, ktorá činí len 211 g/kWh, maximálny krútiaci moment 457 Nm pri znížených otáčkach motora (iba 1 500 ot/min) a predovšetkým zníženú hlučnosť, ktorá sa kladne prejaví pri celodennej práci so strojom.

 

Efektívna a účinná prevodovka

Prevodovky sú navrhnuté tak, aby boli predovšetkým spoľahlivé a veľmi úsporné. Navyše si zákazník môže zvoliť takú prevodovku, ktorá bude presne zodpovedať jeho pracovným požiadavkám a potrebám. V závislosti na zvolenej prevodovke si môžete vybrať traktor s rýchlosťou 30 alebo 40 km/h. K dispozícii sú prevodovky 12x12 s mechanickou reverzáciou a radením pod zaťažením alebo komfortné 12x12 s reverzáciou Powershuttle. Pre jednoduché ovládanie je reverzácia umiestnená na stĺpiku riadenia. Štandardný vývodový hriadeľ má rýchlosť 540 ot./min s pojazdovou závislosťou a na želanie 540/540E alebo 540/1000 ot./min.

 

Zaručene komfortná kabína

Kabína traktorov Farmall A je navrhnutá tak, aby obsluhám poskytovala dostatočné pohodlie pri práci. Všetky ovládacie prvky sú logicky usporiadané, aby Vám zaručili bezproblémové ovládanie všetkých dôležitých funkcií traktora. K dispozícii máte priestornú kabínu, pohodlné látkové sedadlo, ktoré môže byť na želanie vybavené vzduchovým odpružením, sedadlo pre spolujazdca, veľké presklené dvere a okno pre skvelý výhľad do všetkých strán. Pre pohodlnú prácu s čelným nakladačom možno traktor vybaviť joystickom pre ovládanie, ktorý je umiestnený na pravej strane opierky.

 

FARMALL 55A = SKVELÁ VOĽBA

Najmenší reprezentant tohto produktového radu, FARMALL 55A je skvelou voľnou pre najmenších farmárov a na komunálne využitie. Vývojom tohto traktora reagovala značka CASE IH na stále rastúce požiadavky tzv. hobby poľnohospodárov alebo obcí, ktoré hľadajú traktor pre komunálne využitie vo svojich dedinách alebo mestách. Traktor disponuje štvorvalcovým motorom s maximálnym výkonom 55 koní, plne synchronizovanou prevodovkou s 12 x 12 rýchlosťami a vývodovým hriadeľom s otáčkami 540 ot/min. Výkonný a úsporný motor disponuje predĺženým servisným intervalom 600 hodín. Zákazník isto ocení traktor s priestrannou kabínou a nízkou hlučnosťou, ktorá je vybavená klimatizáciou pre prácu v príjemnom prostredí.

Akciové letáky si môžete stiahnuť kliknutím na obrázok letáku alebo nižšie v sekcii "Súbory k stiahnutiu".

 

 

Súbory k stiahnutiu:

Ďalšie články

PRIVÍTAJTE NA SCÉNE MAGNUM AFS CONNECT

20. 1. 2020

NOVÝ MAGNUM AFS CONNECT hrá prvú ligu!

Hľadáme posily do tímu v Trnave a Sučanoch

15. 1. 2020

Máte skúsenosti s opravou poľnohospodárskych strojov? Pridajte sa k nám!

Akciová ponuka na pásy

8. 1. 2020

Pripravili sme pre Vás zaujíavú ponuku na gumové pásy. Viac...

Prevádzková doba počas vianočných sviatkov

17. 12. 2019

STEYR KONZEPT

10. 12. 2019

V rámci veľtrhu AGRITECHNICA výrobca STEYR predstavil koncept traktora budúcnosti.